Acronis True Image Home 2013 16 Build 5551

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
jr8kmc.jpg

Acronis True Image Home 2013 16 Build 5551

Acronis True Image programının görevi, sabit diskteki verileri imaj dosyalarına aktararak sistem güvenliğini kusursuz hale getirmektir.

Yazılımdan, dosya artıkları yüzünden giderek azalan Windows performansını artırmak amacıyla da yararlanılabilir. Gelecekteki tüm geri yüklemeler için işletim sistemini ve aygıt sürücülerini kurduktan hemen sonra sabit diski bir kez yedeklemek yeterli. Disk imajı diğer sabit disklere, ağ bilgisayarlarına, CD/DVD'lere aktarılabiliyor. İmaj dosyaları sabit disk üzerindeyse, sanal sürücü olarak kullanılabiliyor. En büyük yenilik programın Windows oturumunda kullanılabilmesi. Yani sistemi açılış disketiyle başlatmak gerekmiyor. Recovery CD/ DVD'si ile farklı medyalardaki imaj dosyalarına göz atmak, USB ve Firewire sürücülere veri aktarmak mümkün. Kullanıcılar her ufak değişiklikte diskin tamamını yeniden yedeklemek zorunda değil. Doğrudan Windows üzerinden erişilemeyen güvenli disk alanı, virüslerin imaj dosyalarına zarar vermesini engelliyor.

t.simsek93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitesinde böyle bi güncelleme yok + daha 2012 nin bi türlü crack ini yapamadık 2013 de nereden çıktı.

t.simsek93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevdiğin cümlenin haricinde bi açıklama var mı peki ;) Ve de şu crack ile ilgilide bi bilgin var mı ?

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
daha 2012 sürümünün zevkine varmadan 2013 sürümünü çıkarmışlar :) inşallah 2012 de oluşturulan başlatma cdsi bu proğramda da çalışır :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha 2012 sürümünün zevkine varmadan 2013 sürümünü çıkarmışlar :) inşallah 2012 de oluşturulan başlatma cdsi bu proğramda da çalışır :)

Alt sürümle üst sürümle aldığın yedeği yükleyemiyorsun.Keyler piyasada dolaşıyor ama aktivasyon sınırı olduğunda hemen bloke oluyorlar.2013 boot cd si piyasaya düştü:)

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Program tek kelime ile harika. Emniyet teşkilatında da görmüştüm bunu. Lisansını almak istediğim programlar arasında. Aslında sadece bootcd ile işim oluyor. 2012 sürümünden farkları nedir acaba?

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Program tek kelime ile harika. Emniyet teşkilatında da görmüştüm bunu. Lisansını almak istediğim programlar arasında. Aslında sadece bootcd ile işim oluyor. 2012 sürümünden farkları nedir acaba?

Onu bu etapta öğrenmek için uygulamayı kurmak kurulduğu dizindeki metin dosyasına bakmak lazım. Kuran birisi paylaşsın burada.

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Programı kuramıyorum, serial istiyor, 30 günlük serial almak istediğimde e-posta ile gelen serial de uyumsuz, zaten true image 2012 için serial veriyor. Boşuna indirmeyin demek istiyorum.