Harry Potter serisinin devamini bekliyormusunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 yil once Harry Potter serisinin yazari J.K.Rowling serinin ardini yazacagini ve ustu uste iki kitab cikaracagini aciklamisti sizce Harry Potterin yeni kitab ve filmleri olmalimi?Siz olmasini istermiydiniz?Yorumlarinizi bekliyorum.Ve beklenen tarihe gore kitab 2012-2013-de cikacak filimde 2013-de olacak.Ve filmin adida kayip asa olucak http://shiftdelete.net/harry-potter-8-9-10-geliyor-25372.html#

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kitabını geçtim sinema filmini bile izlemedim ilgimi dahi çekmedi

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yazar ""... Karakterler adeta çocuklarım gibi ..." demiş; ama o Voldemort da evlat olsa sevilmez ya. :)

Harry'nin kırıp attığı asayı biri bulup uhuyla yapıştırıp kötülüklere mi başlayacak ki?

Bence tadında bıraksınlar, çelişkili karakterlerin hepsi son filmle beraber aydınlanmış oldu. Özellikle Snape konusunda epey gel git yaşamıştık.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende oyle diyordum sonra tum seriyi izledim cok etkilendim 1 yildirda yeni film ve kitabin cikmasini bekliyorum
tabi bu zevk meselesi kişiye göre farklılık gösterir ama ben almayım alanada mani olmayım.sana iyi okumalar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence devam etmeli hp da harry ölüm yadıgarları 2partta voldemordun yanına gıderken dırıltme tasını yere atıyodu onu biri alıp voldemordu yenıden dırıltıp hp serisine devam edebılırler

Mastaryem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence kesinlikle devam etmeli bende Samsung Smart Sinemadan izledim çok beğendim azkaban falan çok iyiydi sırlar odasida çok güzeldi ama bu benim görüşüm başkaları karşı çıkabilir Saygılarımla.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
awSWw.gif

İOS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
birşey para için yapılmamalı ruhunu bozar

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
para için olursa daha iyi yapacakları inancındayım. çok tırt bir seriydi :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Cikarssa cok iyi olur hatta cevirisini beklemeden bile okumaya baslayabilirim :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bence dandik bir seri ısmarlama film mi olurmuş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet Arkadaşlar filmin çıkmasını isteyenler haklı duruma düşüyor çünkü her filmin Bir birinden farklı güzeliği vardır bende destekliyorum sizi devam etmeli bence ve bağzı sahneleri güzel ama ben her sahnesini izledim ne kadar emek verilerek yapıldığını anladım evet değerli kullanıcılar yorumlarınızı bekliyorum:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çıksın ama istemiyosan sen izleme çıkmasını isteen milyonlar var !!! :angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bencede çıksın çıkmasını çok istiyorum

voldemortla harry ye bayılıyorum :wub:

Bu arada filmin çıkmasını istemeyenlere sesleniyorum o zaman siz iyi seriden anlamıyomuşsunuz derim :tt2::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bencede yeni serisinin çıkmasını çok istiyorum :clap::thumbup:
I think she a new series of come out would love to !!! :tt1: :thumbup:

Spaceman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
J. K. Rowling'ten kötü birşey çıkacağını düşünmüyorum :sleep:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle harry potter ın yeni serisi çıkmalı çok başarılı bir film serisi harry potter 8 çıkarsa bence izleyici devamı merak etiğinde çok izleyici olacağına inanıyorum inşallah yeni serisi çıkar :)

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çıksın Çoook Güzel Olur Ama Biten Seriler Gene Başlayınca Geri Tepiyor İnş Böyle Bir Şey Olmaz Bu HP Serisinde Valla Fiyatı Ne Olursa Olsun Alırım Bide Filmi Çekilirse 10 Numara 5 Yıldız Olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence çıksın çünü bu flem ve kitaba bayılıyorum.:thumbup:
o çıkmasın diyenlerre lafım şu'siz hangi serinin güzel olduğunu anlamamışsınız':tt2:
ÇIKSINNNNNNNNNN:clap:ÇIKSINNNNNNNNNNNNNNNNN
eğer istememiyosanız ne işiniz var burda:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:laugh:inşallah çıkar sabırsızlıkla bekliyorum ve eger sevmeyenler varsa sevenlere mani olmasın lütfen

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
suyunu cikarmasinlar harry potter in yapacaklarsa cocuklar ana karakter olmali

Yalpagan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu 19 yılda ne oldu merak ediyorum :D Kesinlikle devam etmeli bence.