Digiturk Play uygulaması güncellenmiş! Kullanıyor musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Digiturk'ün iPhone ve iPad üzerinden maç yayını izlettiği uygulama olan Digiturk Play, güncellendi.

Uygulamanın avantajları ve sunduğu imkanlar, bu haberde!

Digiturk Play uygulamasını kullandınız mı? Uygulamanın artıları ve eksileri için neler düşünüyorsunuz?

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bende yeniden güncellendi zannettim :) 9 ağustostaki güncelleme değilmi ?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ilk hafta 15.99 verip galatasaray maçını izledik, dün mail geldi, sezonluk paket alırsam ilk haftanın parası iade edilecekmiş. alsam mı acaba

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Benim iPad'de biraz geç baktım güncellemeler var mı yok mu diye? Bu arada uygulama hakkında neler düşünüyorsun [MENTION=70340]bayadres[/MENTION] ? Artıları, eksileri nelerdir?

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Harika hiç bir sıkıntı yok gayet net,takılmadan izleyebiliyorum.
Tek sıkıntı herzaman söylerim , yayın çok geriden geliyor maçlarda çok keyif kaçıran bir durum,keşke bu gecikmeyi en aza indirebilseler.Belki siz bu konuda digitürk yetkilileriyle görüşüp isteğimizi bir kez daha iletirsiniz :)

ilk hafta 15.99 verip galatasaray maçını izledik, dün mail geldi, sezonluk paket alırsam ilk haftanın parası iade edilecekmiş. alsam mı acaba
Haydeee :) Kaçırma bu fırsatı abi sezon boyunca en az 5 maç daha alırsın sen belli :) al sezonu rahat et :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Site tarafı bu sezon çok performanslı gözüküyor. Güzel değişiklikler yapılmış. Yayında ve yapımda emeği geçen, Türkü yabancısı herkese teşekkürler.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
evet bir günceleme olmuş. artık normal tv kanallarında da kalite seçeneği var. 1200k, 800k, 400k ve auto seçenekleri mevcut. ayrıca atv hd kanalı gelmiş.

ancak site "Infinite hd player" isimli bir yazılım kurmayı öneriyor. onu kurdum ve şu an hiçbir yayını izleyemiyorum. opera ile girince Yayna erişiminiz engellendi uyarısı çıkıyor. chrome ile girince de Stream not available. Configuration error. -1 hatası geliyor. internet explorer ve firefox ile bir sorun yok.

eskiden tüm tarayıcılardan izlerdim. hiç sıkıntı çıkmazdı.

eskiden normal kanallar silverlight ile çalışırdı ve böyle sorunlar yoktu.

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
uygulamayı yakından takip ediyorum.her an zıplayabilirim :)

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bende hiç bir sıkıntı yok çok memnunum. tarayıcı sorunu vs hiç bişey yok cam gibi maş :)

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
cobra11 bende de düne kadar sıkıntı yoktu. Bugün chrome de infinite hadat veriyor ie den giriyorum :/

ben chrome kullanıyorum şimdi, hiç sıkıntı yok şimdilik çok şükür.. :) Maşşallah :)

c87zr.png

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Tc numaramı girmeden kullanım koşullarını göremiyom. Reklamdan başka zararı olur mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
IOS da tarayıcıdan yayın izlenemiyor. silverlight bitti ama yeni teknoloji de isteklere ayak uyduramıyor...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Birde ödeme seçeneklerinde sadece kredi kartı var bence bu bi dezavantaj ödeme seçeneklerine alternatif getirilmeli.. Mesela telefonla ödeme filan Türkcell tv nin yaptığı gibi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birde ödeme seçeneklerinde sadece kredi kartı var bence bu bi dezavantaj ödeme seçeneklerine alternatif getirilmeli.. Mesela telefonla ödeme filan Türkcell tv nin yaptığı gibi..

Mobil ödeme seçeneği de bulunuyor, çünkü geçen gün görmüştüm. Herhalde belli bir miktara kadar mobil ödeme yapılıyor. Almak istediğin ürün ne kadardı ki?