Prototype 2.exe çalışmayı durdurdu ?

Bu konuyu okuyanlar

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler öncelikle konuma baktıgınız icin tesekkür ederim oyunu torrent olarak indirdim kurulumunu da yaptım fakat oyuna tıkladıgımda bu hatayı alıyorum prototype 2.exe çalışmayı durdurdu crack'ı felan hep yeniledim fakat bi cözüm bulamadım saglam bi crack bulabilirsenz simdiden cok cok teşekkür ederim .

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Crack, serial ve benzeri link paylaşımının yasak olduğunu cevap yazacak arkadaşlara peşinen duyurayım :)

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Nette fazlasıyla crack mevcut yorumlar olumluysa crackleri indirip dene ayrıca alternatif olarak antivirüsü devre dışı bırakıp,yönetici olarak çalıştırmayı

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok sagolun ama denedim crack'ı denedim bazıları olumlu bazıları olumsuz yönetici olarakda calıstırdım fakat yine aynı

carizmauqur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen bi oyun diyorum cehennem diyorum anlayabilirsen oraya bak rahat resimli olarak sonuç alacaksın umarım sıkıntı yaşamam :)

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İndirdiğin dosya bozuk olabilir veya indirme sırasında bir hata oluşmuş olabilir. Tekrar indirmeyi dene olmazsa başka bir siteye bak.

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay olsa 8 GB tekrar indiririm fakat olmadı oyunun minimum özelliklerinin 2 katı Pc'min özellikleri .

darkman1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Crackle serialla ilgisi yok. Prototype 2 'de RAM glitch var. Yani ram kullanımı bir süre sonra anormal bir şekilde artıyor. 2 Gb ram varsa pc'de prototype 2 hiç açılmayabilir. 4 gb ram varsa her 1-1,5 saatta bir oyunu kapat yeniden aç. Çünkü ram kullanımı 3 gb ye dayanıyor prototype2.exe hata veriyor. Bende öyleydi. Ben oyunu 1,5-2 saatte bir restart ettim duruma göre, bazen pc'yide restart ettim. Öyle bitirdim oyunu. Ne kadar görev, toplama varsa yaptım :D

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok tesekkür ederim oyunu kaldırdım zaten :) Cogu forumlarda aynı hata var bi süre sonra oyun kapanıyor :)

darkman1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıca oyunda mause takılarak ilerleyebiliyor. Ama bu oyundan aldığınız fps 60'tan yukarıysa oluyor. Bilgisayarınız oyuna fazla geliyorsa tavsiyem "Dxtory" programı. FPS'yi 60 tan ağaşıda bir değere sabitleyin takılma da gidiyor. DXtory'i her oyunda kullanabilirsiniz. ben prototype 2 yüzünden buldum bu programı ve şimdi her oyunda kullanıyorum. Sistemim iyi olduğu için (Mükemmel değil Hd6850 var sadece) fazla fps alıyorum bu yüzden fps'yi 50'ye sabitliyorum hem elektrikten tasarruf yapıyorum hem de dandik V-sync ayarlarıyla uğraşmıyorum, her oyunda kullanıyorum bunu. Bazı oyunlarda 50 fps civarı çalıssa da sabitliyorum fpsyi ve Tearing sorunu temelli ortadan kalkıyor. 60'a sabitleyince ekranda kırılmalar çizgiler oluyor nedense. Program ücretli ancak Trial versionu sınızsız ve tek eksiği program açılırken 10 sn bekletiyor fazladan :D ha bide video kaydederseniz üzerine simgesini koyuyor ama onu boşver :D

Bunları buraya yazdım buraya çünkü biri de aynı sorunu yaşar ve google'dan bulursa burayı rahat etsin :)

Oyun arıyorsan Darksiders - Darksiders 2 falan var, bilmiyorsan bak videolarına falan. Ayrıca prototype 2'den iyi fps veriyorlar. Prototype 'yi 75-80 fps (Dxtorysiz) açrken Darksiders 2 yi 150-200 fps de oynuyorum ama 50 sınrladım o ayrı. Ram glitch de yok. 550-750mb arası falan ram yiyorlar.

The amazing spiderman var Protoype2 yle aynı yerde geçiyordu sanırsan denemedim ama prototype 2 ye benziyor grafikleri ve mekanlar. Denemedim spidermanı herhalde proty2 gibi ram glitch yoktur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim de acılıyor siyah bir ekran geliyor sonra calışmayı durdurdu diyor sonra internet falan ingilizce birşeyler yazıyor yardım edebilirmissiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bendede aynı sorun vardı uzun uğraşlar sonunda bilgisayarımda virüs olduğu öğrendim. virüsü temizledim. oyunu yeniden kurdum ve problem çözüldü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
media getden indirdim oyun masaüstündede çıktı bastım 1 dk bekledim açılmadan hata verdi ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bakın şimdi bu oyunda ram sızıntısı var oyunun orjinallerinde yok bu sorun oyunu çalanlar ram glitc dediği gibi hata veriyor bu hata oyun kasmasına sorun oluo bu yuzden crack oyunu belli zmn için çözüm kasmasına update veya bu programları kullanmadan yapamayız yada bnm pcnın ozellılerı yetıo 4 gb ram var bende ve bunun sayesinde açılıo ama ben 800x600 gıbı çok düşük grafıkde oynuorum :/ :crying: :cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben setup olarak yüklüyorum da %91.6 da kod 7 hatası veriyor yardım edermisiniz

Son mesajlar