Xperia Arc S Wifi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aldım ama bir türlü wifiyi tam görmüyor.
buluyor bağlanıyor ama kısa süre sonra gidiyor işareti

tablet ve bilgisayardan bağlanıyor ama telefondan bağlanamadım ne yapacağım?

son güncel sürümü mevcut .

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardım edebilecek yok mu ?

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yardım edebilecek yok mu ?

o girdiğin ağdan kaynaklanıyor galiba bende aynı telefonu kullanıyorum geçen bi alışveriş merkezinde gireyim dedim yeterli görünüyodu bağlanınca yetersiz oldu ama şu an evde girebiliyorum

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o girdiğin ağdan kaynaklanıyor galiba bende aynı telefonu kullanıyorum geçen bi alışveriş merkezinde gireyim dedim yeterli görünüyodu bağlanınca yetersiz oldu ama şu an evde girebiliyorum

ben artık modemin yanına gittim orada bile çekmiyor .
bi yerde flash attım düzeldi diyor ama bendede var flash felan telefonun eksiği yok güncel herşey tamam ama wifi çekmiyor .
wifi çekmeyincede telefondan soğudum desem yeridir ilk başta internet paketi almıştım ama oda bitti

acil birşeyler bulmam lazım.

aynı yerden tablet bilgisayar wifiyi çekiyor ma telefon çekmiyor.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben artık modemin yanına gittim orada bile çekmiyor .
bi yerde flash attım düzeldi diyor ama bendede var flash felan telefonun eksiği yok güncel herşey tamam ama wifi çekmiyor .
wifi çekmeyincede telefondan soğudum desem yeridir ilk başta internet paketi almıştım ama oda bitti

acil birşeyler bulmam lazım.

aynı yerden tablet bilgisayar wifiyi çekiyor ma telefon çekmiyor.
bende sadece dediğim gibi alışveriş merkezinde bi kere oldu başkada olmadı ama ics ile alakalı olabilir ics geçtikten sonra bende de ara ara wifi kopmaları olmaya başladı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı sorunu yaşıyorum yardım edebilecek kimse yok mu? Wİ-Fİ ile internete giremiyorum bağlantı kesildi diyor ama bağlanmıyor!!!

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tamda Arc S'leri inceliyordum .. Malzemesi Kalitesiz diyorlar şimdide Wi-fi Sorunu diyorlar.. Kullanan Diğer arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tamda Arc S'leri inceliyordum .. Malzemesi Kalitesiz diyorlar şimdide Wi-fi Sorunu diyorlar.. Kullanan Diğer arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Bunları söyleyen kesin samsung fanlarıdır.;)
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] arc s hakkında bir cümle alalım.:)
Arkadaşlar kalitesiz biliyor.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende arc s kullanıyorum sony her zaman malzeme kalitesi konusunda iyidir wi-fi sorununu ics geçtiğim ilk zamanlarda 1-2 defa yaşadım fakat şimdilik böyle bi sorunda kalmadı

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Malzemesi neye göre kalitesiz diyorlar bilmiyorum bence gayette güzel ama klasik sony ürünlerindeki ufak defek soyulmalar olabilir ona bir şey diyemem. Wifi sorunu yaşayanlara şuradaki ayarı kontrol etmelerini söyledim ama birileri deneyip soruna çözüm olup olmadığını yazmadı yazılım olarak 4.0.4 zaten yakında 4.1.1 de gelirse tadından yenmez derim ben.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar gercekten cok begeniyorum bu telefonu almak icin cok bekledim ama son anda bu problemi duyup kararsız kaldım merakla tavsiyelerinizi bekliyorum, nedir ne degildir, bu problem bütün arc s lerde mevcut mu yoksa belli serilerde mi, çözümü var mı. Epeyce tartısılmıs sonynin kendi forumunda da ama net birşey göremedim. Gercekten birisi detaylı bir bilgilendirme yazarsa bi sony ericsson asıgı olarak cok sevinecegim. Simdiden tesekkürler.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Kız arkadaşıma ve kendime Arc s aldım. 2 aydır çok yoğun kullanıyorum ısınma dışında en ufak bir şikayetim yada problemim yok. Fiyat/performans olarak çok iyi. Malzeme kalitesine gelicek olursak yazılanlar şaka gibi, emin olun samsung'un aynı kategorideki ürünlerinden çok daha kaliteli. Orjinal rom'unu kullanıyorum, ics ye geçmedim(telefonun ram'i 512. ics de bu ram miktarı androidlerde sorun yaşatabiliyor).

Daha önce samsung galaxy ace almıştım . ilk aldığımda gsm sinyali çok zayıftı, ya hiç çekmiyor yada 1/4 çekiyordu. Garantiye gönderdim, yeni 0 telefon geldi ve bu sefer hiç açılmıyor. Para iadesi istedim bende. Böyle sorunlar tüm telefonlarda olabilir, biraz şansızlık sizinkisi. Farklı modemlerle dene istersen belki sorun modem uyuşmazlığındandır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar ben de arc s yeni aldım sayılır ve yıkıldım diyebilirim tamam fiyatına göre fena değil ama diğer arkadaşlar kızacak veya sert yorumlar yapa bilir fakat ben eğer bişey biliyorsam bu tel. iphone 3gs den pahalı fakat onun kadar iyi değil bu benim şahsi kararım, wifi kopar kablosuz kulaklık bağl. kopar hiç değilse 3gs in marketinde daha güzel şeyler var 3gs tüm oyunları sorunsuz oynatıyor neredeyse bir playstation gibi arc ise bildiğin tırt bu ne abi ya yemin ediyorum android den soğudum telefon alacak arkadaşlar ne kadar ucuz olursa olsun kesinlikle iyi araştırın ve arc s alacağınıza gidin 3gs alın malzeme kalitesi neymiş görün hala inanamıyorum ya bu ne tırt bi telefon dur yeni olduğu için kıyıp satamıyorum da en yakın zamanda 4s i alıp telefon defterini kapatırım abi kimse kızıp darılmasın sony bildiğin kazıkladı bizi.... :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim Öncelikle Kızıcak Bişey Yok.Tabiki Görüşlerimizi Burada paylaşıcaz. İlk Hafta Bende Aldıgıma Cok Pişman Olmustum Ama. Telefon Kullandıkca Hızlanmaya başladı.Şarzı Daha Cok Gitmeye Başladı Şimdi Kusursuz Bir Telefon ICS gectigimde wifi sorunu bendede vardı Ama 2 Ay'a Sorun Ortadan Kalktı Nasıl Kalktıgını bilmiyorum belki otomatik güncellemiştir kendini. Pişmanmısın Diye Sorarsanız Kesinlikle Pişman Değilim.Bu Arada Kusursuz Telefon Yok . Boşuna Kusursuz Telefon Aramayın Sonucda Hepsi İnsan Yapımı. Apple Gibi Bir Markanın Yayında Tablet 'Bilgisayarı Bozuluyor :D Daha ne diyim.Telefon'u Alırsanız İlk Gün Mat Kaplama Ve Koruyucu alın derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler tüm espri kablosuz ağdan modem kanal 11 alın düzelir

NOT: ENiştem de bu telefondan var kendisi söyledi işe de yaradı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben samsun galaxy S3'ümü satıp bunu almayı düşünüyorum ama arama tuşuna basıp rehbere girince donma yaptıgı söyleniyor ısınıyormus çok hissediliyomu acaba ben Galaxy S3de böylee sorunlar yaşamadım bilgi verirseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkürler kardeş. o kadar uğraştım olmamıştı taki senin verdiğin taktiği yapana kadar.
ALLAH RAZI OLSUNNNNN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(Sony Erisson Xperia Arc S galeriye giriyor ama fotoraflar gözükmüyor nedeni nedir acaba bilgisi olan varmı ?

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
:(Sony Erisson Xperia Arc S galeriye giriyor ama fotoraflar gözükmüyor nedeni nedir acaba bilgisi olan varmı ?

Ayarlar/Uygulamalar/Galeri yi bul. Tıkla gelen menüde verileri sil de kapat ve galeriye tekrar gir.

Arc s alacaklara tavsiyem, sakın 2011 modelelri almayn o paraya Xperia p alırsınız.

boydas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
modem kanal 11 alma nedir nasıl yapılır?

modem altında veya sahip olduğunuz internet sağlayıcısnın ip adresini boş google sayfasına yazarak girersiniz ve wireless ayarları bölümünden kanal değişikliği yapabilirsiniz.tabi modemi ethernet kablosu ile bağlamanız gerekli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun wifi nı açın daha sonra uçak moduna alıp uçak modunu kapatın(böyle yaparak tel açıp kapatmadan gsm hattını kapatıp açıyoruz) ayarlardan veri iletişimini kapatın...wifi 1-2 dk içinde hazır olacaktır......bu yöntemi mutlaka deneyin sorun yaşayanlar.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush:
telefonun wifi nı açın daha sonra uçak moduna alıp uçak modunu kapatın(böyle yaparak tel açıp kapatmadan gsm hattını kapatıp açıyoruz) ayarlardan veri iletişimini kapatın...wifi 1-2 dk içinde hazır olacaktır......bu yöntemi mutlaka deneyin sorun yaşayanlar.....

çok sağolasin birader:blush::cool::devil2::biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bende xperia arc s lt18i aldım bı sorunum var çok önemli çektıgım resimler bozuk gösteriyo bazılarını ve çektıgım videolarıda bi kaç sanıye oynatıyor sonra( malesef oynatılamıyor ) diyor bilen varsa lutfen yazsın acil bekliyom düzelmesse satacam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende arc s var resimleri ve videoları cekiyom ama biraz gectikten sonra resimler bozuk cıkıyo ve video da malesef oynatılamıyor diyor lütfen yardım ediin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar şöyle bir çözüm buldum

Ayarlar>Diğer>Mobil Şebekeler>Şebeke modu - Yanlızca gsm'i seçin. :)