Tüm dosyalarım kayboldu

Bu konuyu okuyanlar

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar telefonum arc s dün seus ile 4.0.4 e güncelledim telefonumu ics yükledim genel olarak memnundum fakat oyunlarda biraz kasma sorunum vardı az önce seus ile yeniden güncelledim belki sorun düzelir diye fakat telefondaki tüm bilgiler kayboldu resimlerin falan vardı bunları geri getirme şansım var mı acaba

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sen telefon onarma yapmışsın. Ve orada uyarıyor zaten. Getdataback diye uygulama var. İndir kullan birçok dosyayı kurtarma şansın olur.

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bazı programlar telefonu güncellemeden önce otomatik olarak yedek alır. Yedek varsa onu geri yüklemeyi deneyebilirsin.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Telefonunu usb kablosu ile bilgisayar arasında bağlantıyı kurduktuktan sonra EASUS Data Recovery ücretsiz programını indir. Yani deneme sürümü dahi olsa yeterlidir. Sonra programı çalıştır, bilgisayara bağlı olan data dosyasını göster.

İşlem biraz uzun sürer yaklaşık 25 30 dakika kadar fakat bende 2 sene öncesinde yükleyip de sildiğim resimleri bile getirdi.

Yalnız birşey söyleyeyim. Eski yüklediğin ve sildiğin resimler gelir fakat bozulmuş olarak kurtarır. Fakat yeni koyduğun tarih olarak 3 5 belkide 1 senelik olanları sapasağlam getirir.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ilginç bi şekilde resimler ve müzikler geri geldi ama programlar kayboldu önemli olan resimlerdi onlarıda kurtardım sonuçta :D