Samsung galaxy s3 Rehber Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

palsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ark lar dogru yeremi konu açtım bilmiyorum ama yeni üye oldum
s3 ümü yaklaşık iki hafta önce aldım ama rehber le ilgili bir sorunum var
rehbere isim ekliyorum ama bir isme sadece 1 numara kaydı yapabiliyorum bu normalde böylemi yoksa benmi bulamıyorum yardım ederseniz çok sevinecegim rehber aynı isimlerle doldu taştı ahmet 1 ahmet 2 ahmet 3 vs..

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rehbere birden fazla aynı kişiye numara girebiliyorsun.Rehberdeki birden fazla numara gireceğin kişiyi tıkla.kişinin bilgileri olan sayfaya gececek otomatik olarak, sayfanın en üstünde kalem simgesi var onu tıkla sayfa kişi düzenleme olarak tekrar yenilecek.Telefon başlığının karşısında + simgesini tıkladığında yeni telefon satırları acılıyor.bu satırlara yeni numaraları girebilirsin.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
ark lar dogru yeremi konu açtım bilmiyorum ama yeni üye oldum
s3 ümü yaklaşık iki hafta önce aldım ama rehber le ilgili bir sorunum var
rehbere isim ekliyorum ama bir isme sadece 1 numara kaydı yapabiliyorum bu normalde böylemi yoksa benmi bulamıyorum yardım ederseniz çok sevinecegim rehber aynı isimlerle doldu taştı ahmet 1 ahmet 2 ahmet 3 vs..
S III için zaten büyük ve kapsamlı bir konu var. Konunun linki Birdahaki sorularını buradan sor daha yeni gördüm konunu oraya yazarsan daha hızlı yardımcı olabiliriz. Biraz araştırabilirdin en üstte Samsung Galaxy S III SSS var. Soruna gelecek olursak daha fazla ekleyemiyorsun diye biliyorum.
[MENTION=282093]arcamenel[/MENTION] Kardeşim baktım + işareti yok. Nerede olduğunu bulamadım ?

---Kötü niyetim yok konu kirliliği olmaması için çünkü 10-15 tane Galaxy S III konusu var---

palsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ark yok öyle + işareti filan ben de şu an sim kart hafızasını kullanıyorum acaba onunla ilgili bir sorun mu telefon hafızanamı geçmem lazım

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
sim kartta ise olmaz, sim karttakileri telefona aktarın, sim bi kişide iki numara birden tutamaz

palsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
tşkler cvb larınız için bu forumu sevdim hemen cvb yazıyorlar:)

peki nasıl kopyalanıyor telefona bulamadım da:( ya ilk android telefonum baya zor gelior bana karışık biraz

palsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yokmu yardımcı olan ark lar simdeki numaralarımı nasıl telefona kopyalarım ??

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rehbere gir oradan telefondaki sol alt köşedeki tuş ile rehberin iç menüsüne ulaş içe aktar dışa aktar seçeneğinden işlemini gerçekleştirebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kolay gelsın s3 um var ustam fabrıka ayrlarını yenıledım rehberım gıttı nasıl yüklerim acaba ? vrmı cözümü?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:Naler olası s3 benim 900 kişilik rehberimi sildi fabrika ayarlarını yüklerken

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Fabrika ayarı yaparken bunun olacağını bilmen lazımdı. Yedekleseydin bu telefonun suçu değil.

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
:angry:Naler olası s3 benim 900 kişilik rehberimi sildi fabrika ayarlarını yüklerken

1. Naler nedir tam anlamadım ama anladığım ise Lanet olası olacak doğrusu.
2. Fabrika ayarlarına dönmek adı üstünde telefonu sıfırlamak fabrika çıkış durumuna getirmek demek.
3. Bu anlamlardan yola çıkılarak ne yapmak gerekiyor? Telefon fabrika ayarlarına döndürülecekse güzelce back-up alınıyor.
4. Hangi back-up lar alınıyor? Telefon rehberi, resim ve istenilen diğer yerler.
5. Nasıl alınıyor? Pc ye Kies yükleyerek alıyoruz.
6. Başka yolu var mı? Var. Bilimum application var back up alan onlardan birinide kullanabiliyoruz. Google storeda baya var.

Demek ki lanet okumak yerine önce araştırıp sonra telefona napıcaksak yapıyoruz.

Kolay gelsin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung un en nefret ettiğim olayı arama günlüğünde msj larıda gösteriyor bunu nasıl iptal edebilirim ayarlardan yaptıgım da sadece anlık gösteriyo çagrıları

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
arkadaşlar samsung un en nefret ettiğim olayı arama günlüğünde msj larıda gösteriyor bunu nasıl iptal edebilirim ayarlardan yaptıgım da sadece anlık gösteriyo çagrıları

Remove sms from call log s3 stock diye bi araştır googledan. Stock rom için var mı bilmiyorum fakat çoğu custom romda bu mod bulunur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon numrasını rehbere nasıl eklerim yardımcı olursanız sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar ben galaxy s3 kullanıyorum telefonumun yazılımı çöktüğü için telefonum formatlanacak resimleri pc ye kaydettim ama rehberi napacağımı bilemiyorm bana yardımcı olur musunuz şimdiden teşekküler

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
selam arkadaşlar ben galaxy s3 kullanıyorum telefonumun yazılımı çöktüğü için telefonum formatlanacak resimleri pc ye kaydettim ama rehberi napacağımı bilemiyorm bana yardımcı olur musunuz şimdiden teşekküler

Pcnize kies indirin. Ordan telefon rehberinizi pc ye aktarın. Sonra formatlatın. Formarttan sonra yine kies aracılığı ile telefon rehberinizi telefona aktarın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende s3 mini var telefon rehberinde arayacağım kişinin isim ve numarasının görünmesini istiyorum. nasıl yapacagım yardıncı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar
uygulama yöneticisi
hepsi
Badgeprovider
veriyi sil düzelecek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende s3 var sms yaziyorum yoluyorum gidiyor amma karsi tarafa ulasmiyor yardim ede bilirmisiniz lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde samsun galaxs3 var rehberde isim yazıyıorum kayıt diyorum yabancı bşyler çıkıyo kayıt yapmıyor şimdiden tşkler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eyw çok saol oldu.. iç içe aktar-sim kartından al- telefona kopyala- sonra sol alttaki dokunmatik tuşa basıp gürüntülenecek kişiler diyoruz ve telefon içeriğini seciyoruz. işlem tamam. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 mini telefonum var ama rehberdeki isimlerin numaralarıyla birlikte gözükmesini istiyorum mümkünmü acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar banada yardım edecek biri varmı acaba burda telefonum s3 mini sürümünü yükselttim ama kattaki rehbere ulaşamıyorum yada rehberin nerde olduğunu sölerseniz sevnirim yeni sürüm 4.3.1 bu sürümü yükledim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 aldim 2. El bişey olursa garanti var tel açilmadi ve götürdüm hizli akim gelmiş diyorlar olmuyormuşş 7 ayda 700 tl yandi. Dogrumudur acaba hizli akim ???