Galaxy S3te tel hafızasından sd karta oyun taşıma

Bu konuyu okuyanlar

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 3 Gün önce aldım telefonumu sorum şu ki telefon hafızasındaki oyunları nasıl hafıza kartına aktarabilirim ? İkincisi ise google play storeden indireceğim şeyleri nasıl direkt olarak hafıza kartına indirebilirim ?

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
sadece depolayabilrsin hafıza kartında ama 16gb hafızası yok mu ? problem nerde? :D

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Peki Teşekkürler :)

Peki google play storeden indireceğim şeyleri nasıl direkt olarak hafıza kartına indirebilirim ?

sadece depolayabilrsin hafıza kartında ama 16gb hafızası yok mu ? problem nerde? :D

Mert Kardeşim Onu Bana Bi İzah Etsene Depolama Olayını :D Bu Arada 11 Gb Kalıyo Sistemden Sonra Ve Hafıza Kartı Varken Telefon Hafızasını Kullanmak Açıkçası Koyuyo Bana Ya :D

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki Teşekkürler :)

Peki google play storeden indireceğim şeyleri nasıl direkt olarak hafıza kartına indirebilirim ?

Mert Kardeşim Onu Bana Bi İzah Etsene Depolama Olayını :D Bu Arada 11 Gb Kalıyo Sistemden Sonra Ve Hafıza Kartı Varken Telefon Hafızasını Kullanmak Açıkçası Koyuyo Bana Ya :D
yapacak şey basit google play storede yükle dedikten sonra kayıt yeri seçeneği çıkıyor oradan seçmeyi dene :)

7 8 tane oyun yükleyince 16 olmuş 32 olmuş anlamı olmuyor
oyunlar zaten data olarak 500 ile 900 mb arasında veri indiriyor kendi hafızasına :) dolması çok ama çok normal

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya telefonun herşeyi normal ancak telefona 15 dakika ve daha uzun süre bakmadığımda ve o sırada mesaj gelse bile ses çıkmıyo anca tuşu açıp kilidi kaldırınca anlıyorum mesaj geldiğini o zaman ses çıkıyo.. var mıdır bunun bir ayarı???