Galaxy S3 Jelly Bean Beta İncelemesi!

Bu konuyu okuyanlar

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
En çok şikayet gelen konulardan biri de rehberin geç açılmasıydı bu da aramalarda geç kalmanıza neden oluyordu bakalım 4.1.1 de durum nasıl

ııııııııııııııııııınnkk error error error error error error error error error error...... :D

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmayın, rezalet bir video inceleme. Olay ile pek bir bilgisi olmadan inceleme yapmaya kalkmış arkadaş.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Galaxy S3 Jelly Bean Beta İncelemesi!

Samsung Galaxy S3 için sızdırılan I9300XADLG4 kod adlı Android 4.1.1 Jelly Bean yazılımını Galaxy S3'e yükledik ve sizler için değişikliklere göz attık.

Hocam inceleme icin tesekkurler.Sonucta beta bir rom, ayrica stock beta romu daha kullanilabilir bir hale getiren rom makerlar da yok degil. android revolution hd ilk beta jelly bean romunu downloada surdu,sahsen omega rom kullaniyorum, samsungun yapmis oldugu yazilimsal hatalarin hic birinin olmadigini soyleyebilirim, cyanogendeki eksikliklerin bitmesini bekliyorum,biter bitmez samsungun touch wizardindan kurtulucaz ins.Jelly beani oldugu gibi yani nexus arabirimiyle kullanmanin keyfi cok baska olacak.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hocam inceleme icin tesekkurler.Sonucta beta bir rom, ayrica stock beta romu daha kullanilabilir bir hale getiren rom makerlar da yok degil. android revolution hd ilk beta jelly bean romunu downloada surdu,sahsen omega rom kullaniyorum, samsungun yapmis oldugu yazilimsal hatalarin hic birinin olmadigini soyleyebilirim, cyanogendeki eksikliklerin bitmesini bekliyorum,biter bitmez samsungun touch wizardindan kurtulucaz ins.Jelly beani oldugu gibi yani nexus arabirimiyle kullanmanin keyfi cok baska olacak.

Omega kullanan birini buldum sonunda, hocam *#0*# yaptığında LCD Test geliyor mu?