Sony Xperia Sola - Özellikler ve Genel Destek

eroo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar xperia sola hakkındaki olumlu ve olumsuz görüşlerinizi bekliyorum. kullanıcılarının ya da detaylı inceleme yapanların görüşleri benim için önemli...

MoDNot
Sola ile alakalı sorunlar ve sorular için Yeni konu açmadan lütfen bu konuyu detaylı inceleyelim.

eroo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;N4DrJbwlVXY]http://www.youtube.com/watch?v=N4DrJbwlVXY"]http://www.youtube.com/watch?v=N4DrJbwlVXY[/video]
http://shiftdelete.net/sony-xperia-sola-video-inceleme-38816.html

hocam teşekkür ederim ama ben bunu izlemiştim zaten. şu an birebir kullanıcılarından veya alıp elinde inceleme fırsatı bulanlardan yorum bekliyorum. örneğin ses kalitesi,kamera kalitesi,telefonun hızı,menü geçişlerindeki hızı,takılma oluyor mu olmuyormu,şarj süresi,internet performansı nasıl,karsılasılan sorunlar var mı ya da bu telefonu secmek için öne cıkan özellikler gibi konularda yardım almak istiyorum..

Munez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu hafta sonu alacağım telefonu. Xperia S, P ve Arc S'den sonraki ailenin en iyi telefonu diyebilirim. Belki Arc S'ten bile daha iyidir.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
tek olumsuz yanı bataryasının cıkartılıyor olmaması

eroo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tek olumsuz yanı bataryasının cıkartılıyor olmaması
bende korkuyodum gömülü bataryanın sorun olabilecek olmasından ama arastırdım baya şu an içim rahat.bence cok önemli bi olumsuzluk değil bataryanın cıkarılamıyor olması. hatta bnce olumsuzluk da değil. su an iphone,htc gibi kaliteli firmaların telefonlarında da batarya gömülü. bi sıkıntı yaratacagını sanmıyorum. sony bu gercekten güveniyo pil teknolojisine ki böle yapmış diye düşünüyorum

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ben begenmedim aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar ondan kesiyor buna veriyor bundan kesiyor şuna veriyor

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Vatanda 796 lira bende almayı düşünüyorum nokia 5800 satıp :)

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
güzel telefon ama sar değeri biraz yüksek dikkat edin

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bişey olmaz ondan yahu ölmeyiz 2.w/kg ya kadar yolu var :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Parayı buldum birazdan almaya gidecem hayırlısı ise artık :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullanara bi sorum olucak rehberde kiişiye resim ekledim halde ararken veya arayınca gorunmuyo nasıl yapılıyo bılen varsa destek pls.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Alamadım arkadaşlar bugün kısmet değilmiş :(

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
hızlıal'da fiyat çok uygun tabi stok durumunu bilmiyorum, vatan stokları eritmiş galiba. Yakında herkeste Sola görücez gibi geliyor.:)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
[MENTION=259433]NT1[/MENTION] hızlıaldan daha önce alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım tabi bu hiç sıkıntı olmaz demek değildir. Ayrıca siteye yeni üye olunca %25 indirim daha varmış artık fiyatı siz hesaplayın.

[MENTION=47620]spybot[/MENTION] az önce vatana baktımda stokta yok tabi bu internet için geçerli mağazalarda durumu bilmemiyorum. Bayram sebebiyle %25 indirimde varmış.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
@NT1 hızlıaldan daha önce alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım tabi bu hiç sıkıntı olmaz demek değildir. Ayrıca siteye yeni üye olunca %25 indirim daha varmış artık fiyatı siz hesaplayın.

@spybot az önce vatana baktımda stokta yok tabi bu internet için geçerli mağazalarda durumu bilmemiyorum. Bayram sebebiyle %25 indirimde varmış.

Bu telefon neden bu kadar ucuz ya çin malı olmasın :D

http://www.hizlial.com/u02.044.1357.0237/sony-ericsson-xperia-arc-s#

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Motorola denen alet uzak dursun benden :D

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
motorola kullanmadım, gerçi hiç akıllı telefon kullanmadım ama motorolalar çok sağlam diyorlar, sen neden nefret ettin bu kadar?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Valla bana hiç sıcak gelmiyor nedense motorola :)