Windows 7: Movie Maker Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

fatihcoban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
attachment.php

Movie Maker'i açtığımda bu çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
masaüstü sağ tıkla ekran çözünürlüğünü aç,gelişmiş ayarlar>bağdaştırıcı>özellikler>sürücü>sürücüyü güncelleştir düzelmesi lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmuyo ya yaptım olmuyo lütfen yardım
konuyu bende araştırırken buraya geldim ve bu tarz şeylerden çok anlamama rağen önceki yaptığım bişeyi denemk istedim. ve oldu. sorun galiba çift ekran kartı kullananalarda oluyor benimki gibi intel ve nvdia. güncellesende değişmiyor.
--çözüme gelirsek bulunduğu dizini açtım eğer yoksa netten indir öyle bulsun dizini yani movie maker ı. sağ tıklayıp yüksek performanslı işlemciyle çalıştır dediğimde açıldı. saygılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ise class facrtory sınıfı dekteklemiyor diye bişe çıkıyor yardım edin..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede bu sorun vardı movie maker ikonunun üstüne sağtuş tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır deyin sonra yüksek performanslı grafik işlemciyle çalıştır deyin oluyor çok basit:) ben yazı ekleyemiyorum yardım ederseniz sevinirim açıklama yazısını yazıyorum ama resim üstünde çıkmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
NE olur bna yardım edin bnde resimler gösterilmiyor 2.6 sürüm var zaten ama resimler çıkmıyor karanlık gözüküyor,hiçbsey gözükmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Codec Bileşenii Soruyor Bna Seçenekler İletişim Kutusunda Diyor Ama Bulamadım Bi Yardım Edeermnz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben sağ tıklıyorum grafik işlemciyle çalıştır yazzmıor acil cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
byk ihtimaL attığınız bi fotoğrafın yerini değiştirdiniz o yüzden oluyor.. bendede oLmuştu fotou tekrar attm düzeLdi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne denediysen olmadı grafik işlemciyle çalıştır yamıyo yardım edermisiniz ? lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde bilgisayarıma movie maker yüklenmiyor hata veeriyor anlamadım bir türlü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar söylediklerinizi denedim yok olmuyor aslında açılmıyor yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde movie maker açılıyor fakat sonra filmi kaydederken hemen bilgisayar kapanıyor sorun nedir acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaww arkidişler aşağıda başlata tıkla başlarken yazan şeyi bul üstüne gel windows temel parçalar açılıo tıkla ona sonra nette açılcak bi tane indir. bndede o sorun vardı hata veriyodu şimdi bi şey yok artık gayet süperrr :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım movie makerı masaüstüne at sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır var onun üstüne gel sağa çıkacak yüksek performanslı nvdia işlemcisine tıkla oluyor ban yaptım oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sağ tıklıyorum ama grafık işlemcıyle çalıştır falan çıktıgı yok lutfen yardım edın, video kartı da guncelledım hem nvdıa var hem ıntel ıkısıde son surum

hellboy1969

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sevgili admin o verdiğiniz sp2 ve vistalar kullanıyor vin7 de kullandığım ondan daha iyi onu ayarlamamıza yardımcı olursan sevinriz.

hellboy1969

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sonunda çözdüm move maker hatasını pc de vindüvslive ye ait ne varsa ve move makeri kople kaldırın sonrada 2010 a ait wlsetup-web i bulun ve indirin kurun hata düzeliyor yeni sürüm vindovslive ile birlikte yüklenen move maker hata veriyor.