İp Değiştirme Programı Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

1165

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.

Bana ip değiştirme programı arıyorum ancak bu program ip adresimi 20 sn vb. gibi birsürede değiştirmesi gerekiyor.

yardımlarınızı bekliyorum...

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ne için istiyorsun ? Eğer cs gibi oyunlarda ban kaldırmak içinse bat dosyası hazırlayabilirsin, ip sıfırlama gibi bir şey hazırlarsın. Ben hazırladım al linki bu dosyaya bir kez tıklaman yeterli, sonra o işlemleri yapmaya başlıyacak.

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/zhqj6p7c/a.bat.html

Bu dosyayı yükle tamamdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben cs den ıd ban yedim onu kaldırmak için ıp değiştirme programı önerrimisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup:saol Be dostum Yasaklı salondayım girebildim şimdi. Peki eski haline nasıl döndüreceğiz reset mi atacağız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bişey soracağım benım iş yerimin ip adresini biri çalmış ve sürekli faceye msn ye zarar veriyo şifre patlatıyo falan ne yapablirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım ıp adresını kımse calamaz ıp adresı zaten her modemın kapanıp acılısında degısır o bılgısayara trojen atmısdır bılgısayarında trojen oldugu ıcın karsı tarafa tum dosyalarını gonderır kameranı kullanabılır saglam bır vırus programı ıle tarat eger bulamıyorsan vırusu format en saglam yontemdır bılgısayarına format attıkdan sonra modemınıde fabrıka ayarlarında dondur yenıden kur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana yardımcı olun mynette niklerimi masaya oturta bilmem için ip adresi programı lazım bana bilen varsa bana yardımcı olursa sevinirim

Flashrnman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.

Bana ip değiştirme programı arıyorum ancakbu program ip adresimi 20 sn vb. gibibirsürede değiştirmesi gerekiyor.

yardımlarınızı bekliyorum...
işte tam sana göre benim program :

http://www.mediafire.com/?3r9ys3g30c2fifq

lütfen !!!! tüm bilgilendirmeleri okuyarak çalıştırın!!

İşte konu da açtım:

http://forum.shiftdelete.net/diger-yazilim-konulari/320284-ip-degistirici-v2-1-a.html

yorum bırakmayı unutmayın .. :)

mcdark21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a. ip değiştirme programı vpn one click auto hide ip gibi programları bılıyorum fakat hepsı 3 gunluk trial versıyon bana full olanı lazım elınde olan veya bıldıgı guvenılır full veya cracklı program veya serial key olan varmı elinde acil arkadaşlar.. mail adresime cvp yazarsa bılen ve yetkili arkadaslar benımde elımden gelen birşey olursa yardımcı olurum. [email protected] ayrıca tel numaram 0531 813 48 62 acil arkadaslarrrrrrr...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bişey sorucam ben cs 16 oynuyordum bana banmi attilar ne yaptilar anlamadim ama serverede giremiyom connection biseyler yaziyorr ama girmiyo arkadasim solemisti modemi kapat tekrar ac yap dedi ama denedim olmadi yardim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a arkdaslar ben okey sitelerınden ban yıyorum ip degısme prgaramı arıyorum nasıl bır program bulmamız lazım yardımcı olurmussunuz acaba sımdıden tşkler

ADK.net

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba bu programı yüklediğimde ne kada sürede bir değişiyor ve yazılım olarak zarlımıdır? bilgilendirisen sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben tarayacı tabanlı online bir oyun oynuyorum ismi travian bir kısmınız bilir bu oyun için kulanşlı bir ip değiştirme porgramı varmı acaba tşk

gogol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Surfeasy kullaniyorum ben. Digerleri gibi deneme surumu vermek ya da 300-500 mb ile limitlemek yerine ucretsiz hesabiniza aylik kota veriyor. Simdi kayit olursaniz aylik 500 mb'lik data kullanim hakkiniz oluyor. Telefona da yuklerseniz ekstra data veriyor. Aynen dropbox gibi referans oldugunuzda ya da basit gorevler yaptiginizda (mail adresinizi onaylamak, programi arka arkaya 5 gun kullanmak vs) her seferinde ekstra data hakki veriyor ve ucretsiz bir sekilde limitinizi yukseltebiliyorsunuz.

Ekstra 250 mb fazla hak kazanarak, yani aylik 750 mb kota ile baslayabilmek icin su linkten uye olabilirsiniz:

https://srfez.com/M9E3AHLCGM

Merak etmeyin spam degil, sadece benim referans linkim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
verdiğin bu program bilgisayara bağlantı vermeye çalışan ve sürekli zararlı içerikli siteye yönlendiriyor. bilgisayarlara bağlanmaya mı çalışıyorsun

gogol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Macbook kullaniyorum ve bende herhangi bir guvenlik alarmi vermiyor. Sende tam olarak nasil bir sorun cikti bilemiyorum ama bilgisayarlara baglanmayla ya da hacker'likla ilgili hicbirsey bilmem.

Ben bunu tablet icin kullanabilecegim bir vpn uygulamasi arastirirken kesfettim, ucretsiz oldugu icin de kullaniyorum. Dedigim gibi link vermemin nedeni sadece hem size hem de bana ekstra kota hakki kazandirmak icindi. Yoksa direk google'dan aratip, sitesinden ya da baska kaynaklardan guvenilir mi degil mi arastirabilirsiniz ve direk kendi sitesinden kendiniz de uye olabilirsiniz. iphone ya da ipad kullaniyorsan, goreceksin ki apple store'da cok yuksek puanli bir uygulama (en yuksegi olabilir).

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar steam hesabım vac ban yedi nasıl kaldıra bilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mediafire programmın kullandım degıstirdim şimdi hangi programmla eski ip me döne bilirim

Son mesajlar