Samsung Galaxy Ace 5830i Andriod Güncelleme...

Bu konuyu okuyanlar

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşım Galaxy Ace aldı fakat android 4 sürümüne geçemedik.hala 2.3.6 kullanıyor youtube da geçenleri gördüm ama hepsi yabancı.nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar ?

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ace ye geldimiki ıcs :S bilgim yok ama gelmedi diye biliyorum internettekiler muhtemelen rom yükleyen kişilerdir

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende ace kullanıyorum bende 2.3.6'dayım bencede ıcs zor biraz aceye artık s3 felan alıcaz

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende düne kadar galaxy ace kullanıcısıydım dün dayanamayıp s3 aldım ve gerçek telefon neymiş onu gördüm eğer uygun koşullar varsa sizede tavsiye ederim

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
ICS varmı yokmu bilmiyorum ama Galaxy Ace'nin "Galaxy Ace 5830i" olan modeline rom atılmadığını biliyorum. Çünkü aynı telefon arkadaşımdada vardı. Bir arkadaşımda normal olan seri diğerindeyse i olan seri var. Normal olana cm falan çok rahat atabiliyoruz. Fakat i serisine rom atılmıyor.

O yüzden alacak olan arkadaşlar varsa bile kesinlikle i serisini almayın. Aldığınız gibi kullanıyorsunuz. Rom..vs atamıyorsunuz.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
arkadaştaki i serisi ya :( sony walkman alacaktık benim telefondan işte aynı fiyat daha da iyisi konyada yok diye almadık valla pişman olduk bu ne dir ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşler bnm tel i serisi ve samsunf yazısında takılı kalıyor açılmıyor ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 5830i kullanıcısıyım gayet rahat rom atıyorum yöntemleri var yapılmaz diye bişey yok lütfen kımseyi yanlış yönlerdirmeyelim teşekkürler yardım isteyen olursa yardım ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş yardımcı olur musun bende 5830i var rom atamıyorum download moda bile alamadım daha kaç kez denedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ses açma kapama ve power tuşuna basılı tut bu 3 u download moduna alır telefonu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende de ace i var ama guncellemeyı bılmıyorum yardımcı olur musun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a ace i romm atarken kitlendi kaldı orjinale nasıl çeviricez acill yardımm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben 8 gb hafıza kartı kullanıyorum hasarlı sd kart yada resimlerin bazılarını göstemiyor diyor bunun sorunu morelimi bozuyor birde 2.3.6 dan daha yüksek yapamıyormuyuz lütfen cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim yardıma ihtiyacım var fakat verimli oluyomu diye şüphem var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş benm 5830 i android çoğu oyunu eteklemiyor bunun içinn bi çözüm var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeeşim ya acede kapanma sorunu var sizdede varmı onu nasıl hallediyoruz yardımcı olurmusun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş yardımcı olurmusun nasıl android 4,0 yüklerim 5830i ye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfen i serisine rom atılıyor yanlış yönlendirmeyelim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş nasıl yapıyosun bana anlatırmısın ama telim galaxy ace 5830i..

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Galaxy W modeline ICS gelmedi ACE'ye hiç gelmez malesef varsa Value Pack yaması yayınlarlar.