Galaxy S2 999TL, Samsung Galaxy S3 1499 TL - Outlet Darty

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
darty zaten paralel ithalat satıyordu. onun da tamir görümüş (refurbished) versiyonunu 1500 liraya satıyor. şaka gibi. risk almayı seviyorsanız gittigidiyor sitesinde sıfırını bu fiyata bulabilirsiniz. :)

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2.el telefon ve tamir görmüş telefon bunlar napalım biz bunları

Efkan Uygur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.el telefon ve tamir görmüş telefon bunlar napalım biz bunları

Ben de sıfır ürün bunlar diye bi duyuru yapmadım arkadaşım, Outlet diye yazıyor orda bak :)

Kimine göre uygun kimine göre değil. Ben uygun gördüm, önerdim.

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de sıfır ürün bunlar diye bi duyuru yapmadım arkadaşım, Outlet diye yazıyor orda bak :)

Kimine göre uygun kimine göre değil. Ben uygun gördüm, önerdim.
İkinci el ve tamir görmüş cihazlar diye belirtmeliydin :) Benden tavsiye galaxy s2 i9100 (güçlü olan modeli) 1250tl ye satılıyor hepsiburada.com ve istanbul bilişimde.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Zaten veridği linke tıklayınca yazıyor. Fiyatlar iyi. Sokaktan aldğınız 2. elle dartden aldığınız 2. eli karıştırmayın.
ihtiyacım olsaydı ben alırdım şahsen.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
İkinci el ve tamir görmüş cihazlar diye belirtmeliydin :) Benden tavsiye galaxy s2 i9100 (güçlü olan modeli) 1250tl ye satılıyor hepsiburada.com ve istanbul bilişimde.

Her mesajında İstanbul Bilişimi söylemenin sebebi nedir ? En dandik en berbat en tehlikeli yerlerden biri İstanbul Bilişim...

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her mesajında İstanbul Bilişimi söylemenin sebebi nedir ? En dandik en berbat en tehlikeli yerlerden biri İstanbul Bilişim...
Nerden çıkartıyorsunuz berbat bir yer oldugunu? güvenmeyen hepsiburada.com dan alsın ozaman ve birçok alternatif mevcut.