Acer laptop yarı açılmama sorunu ?!

bartman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bmsp8.jpg

arkadaşlar sabah her zamanki gibi laptop'umun başlat tuşuna bastım, fişi prize taktım o arada yumurta kırmaya gittim yemeği yiyip geldiğimde, böyle bir problemle karşı karşıya olduğumu gördüm. prizden çıkartıp pilleri çıkartma yolu ile kapattım sonra yine açtım bu yükleme ekranında böyle kalıp durdu sadece escye basınca siyah farklı bir ekran çıkıyor bir de f2ye basınca setup... diyor kalıyor ki oraya da girmiyor. fanları temizlememiştim onu temizleyeceğim de bana sorun farklı gibi geliyor önceki ısınma sorunlarında kendi kendine kapanırdı bilgisayarım bunda böyle takılı kaldı. yani sorun sizce nedir? dün en son civilization4-bts-rfc-doc oynayıp kapattım bilgisayarımı arada bir kasıp oyunu kapatma dışında bir sorunu yoktu (ki bu da eskiden olmazdı)

cnrgngr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tür arızalar genelde hdd, dvd-rw gibi donanımlardan kaynaklanır fakat acer de ısınma problemi olduğundan dolayı küçükte olsa işlemci fanında yapma olasılığı var. fanları temizledikten sonra hdd yi sökerek yada dvd-rw sökerek tek tek deneyebilirsin.
kolay gelsin