İnternetim 8 mpbs fakat internet hızım yavaş

Bu konuyu okuyanlar

egeskry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben 1 ay önce 8mpbs internet aldım. İlk 2 hafta oyun falan pek indirmedim. Torrent oyun indireyim dedim, açtım torrenti ekledim. İnternet hızım 200 kB/s'i geçmiyor. Benim arkadaşım da 8 mpbs internet kullanıyor onunki 400 kB/s falan. Oyunu indirmedim, başka zaman indireyim dedim hep aynı yani hiç değişmiyor. Arkadaşımın bir de ortak interneti, kardeşi de kullanıyor aynı zamanda. Neden olduğunu anlamadım internet hızım tarayıcı da falan iyi yani idare ediyor fakat torrent Ve normal program indirmelerimde hızlı değil. Hiç birşey anlamadım neden yavaş ya :unsure:

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
TTNET'i arayıp sorunun için bir kayıt açtır. internet download manager ile yap download işlemlerini. Torrent için de Utorrent kullan. Farkedecektir.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Arkadaşımınkinin de ttnet olduğunu söyliyim. http://www.speedtest.net/result/2106911792.png işte rezillik. 8 mpbs internet ve çıkan sonuç :(

2106911792.png

Bu kadar değildir yaa. Herhangi bir indirme programı açık mı?

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımınkinin de ttnet olduğunu söyliyim. http://www.speedtest.net/result/2106911792.png işte rezillik. 8 mpbs internet ve çıkan sonuç :(
müşteri hizmetlerini ara hızını zaten bilirler, hatta bi sıkıntı vardır. akk de 3 oldu zaten hızın eksilerde yani :) onlarında diyecegi 8 mb ye kadar destekliyor. Yani tam 8 degil derler, fakat hız dipte arkadas senin ya :D aynı durumu yaşadım bende, hatta sıkıntı varmıs aramasam ilgilenmeyeceklerde.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Normaldir. Benim hizim da boyle. Bahane hazir: 8 mbit degil 8mbit`e kadar. Hattiniz bu kadar hizi destekliyor...

abaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnetin en iyi yanı müşteri hizmetleri çok iyi,geçenlerde telefondan aradım yarım sate kapıma geldiler servisi...:)

egeskry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Torrent açıktı.

Aramayı düşünüyorum.

egeskry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birşey indiriyordum da onu kapatıp testi yapıp torrenti geri açayım dimi?

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Test sırasında kapat da sonra açıp açmamak sana kalmış :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim hızım dowloand speed 6.25 geçmiyor upload 0.67 geçmiyor iyi midir sizce..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dowland 7.00 - upland 0.79 - ping 19 çıktı arkadaşlar iyi mi ben memnun deilim hızdan ama

vegabond81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dowland 7.00 - upland 0.79 - ping 19 çıktı arkadaşlar iyi mi ben memnun deilim hızdan ama

8 mbps tarifedeki aldığın hız bence normal bendede aynı santralden bağlantı sana gelene kadar kayıp oluyor bu yüzdende 7 mbit çıkıyor hız testlerinde..

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ping değerin düşükse sıkıntı olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ping kaç olmalı kardeş bnm 19 çıktı kötü mü am int. hızı çok yavaş :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu arada TTNET internetim ama çookk yavaş değiştircem ya sürekli net gidiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar benimde internetim aşırı yavaş.TTnet kullanıyorum. benim tarifem 8 mpbs ye kadar download hızım 65 , upload hızım 40 , pingim ise 15. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar . Yardımlarınızı bekliyorum. :crying: Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ttnet var 2yıl önce 8mb lik aldım hız testi indirme 12.55 upload 0.85 2yıl sonra 3.22 indirme 0.85 upload ve modem dns geç açılmaya başladı şaka gibi yha :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar benimde internetim aşırı yavaş.TTnet kullanıyorum. benim tarifem 8 mpbs ye kadar download hızım 65 , upload hızım 40 , pingim ise 15. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar . Yardımlarınızı bekliyorum. :crying: Teşekkürler.

Ya kardeş sen ona yavaş mı diyosun :D saçmalama benim internetim 8Mbps ye kadar artma kapasitesi olmasına rağmen ben;
Download: 0.56
Upload: 0.42
Ping: 308

Düşün sen 6.5 İnternet kullanıyosun ve haline şükretmiyosun:

Alın Resim:
Düşünün internetim o kadar yavaşki resim upload edemedim!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim internetim 8MBps hız testini yaptım download 2.60 upluad speed 0.67 ping 13 çıktı ama 2 önce indirmemde bi sıkıntı yoktu en düşük 700 görüyordum ama 2 - 3 gündür indirme hızım 400 ü geçmiyor 300 -200 arası gidip geliyor bu neden kaynaklanıyordur acaba yan komşudan alıyorum neti wifi ile

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ttnet internet kablolarını değiştirdiği için internet hızımız yavaşlıyormuş.En kısa zamanda kablo değişikliklerini bitireceklermiş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dowland:0.56
Upload:0.13
Ping:48
siz onlara yavaş diyin ben napayım
bişey yapılmıyor
Modemim Airties İnt:Biri
siz torrent açıktır diyorsunuz ben de hiç bişi açık değilken böyle benim suçum ne ayda 45 Tl nin karşılığı bu mu ?????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ping 39
download 3.67
uoload 0.43

İnternetim 2-3 günden beri bayağı yavaşladı çözümü?