Samsung Galaxy S3'ümün arkası çatladı

Bu konuyu okuyanlar

suleymnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi telefonum arka tarafı çatladı.Yenisini nasıl ala bilirim ? Alarken takım halindemi satılır yoksa tek olarak da satılır mı? Cevap verirseniz sevinirim.. :-[

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=282312]suleymnx[/MENTION] buraya resim ekle biz görelim ona göre yardımcı olmaya çalışalım arka kapak mı çatladı? kendisine ait olan orjinal?
çok merak ediyorum ben bükerken kıramadım siz nasıl becerebildiniz?

suleymnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bknjh.jpg"

Küçük kardeşim arka kapağı bükerken çatlamış.Kapak orjinaldir.Fotoğrafta belli olmuyor ama çıplak gözle bakınca gözüküyor.

vayt

Asistan
Reaksiyon puanı
5
samsung servisine gidin alın, yanlış anlamayın ama o kaaa parayla telefonu aldınız da sıkıntı olunca kapağını mı alamadınız ?

suleymnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şu an yurt dışındayım ve samsung merkezi burada yok.Bazı yerlere de sordum onlarda elimizde yok dediler.Ben bu kapağın Türkiyedeki fiyatını sormak istiyorum.

suleymnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://instagr.am/p/OAHp1WMbEK/
Çatlağın gözükmesi için biraz efekt verdim.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bir kaç darbe izine benzer izler görebildiğim, Çatlak göremedim!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir sorun belirteyim arkadaşlar yandaki metal kısım denilen yer varya kaplama attı ve altından siyah bir parça görünüyor kılıftan çıkarırken yaşadığım bir sorun. arka kapağa gelince bendede bu tırnakların birinin oldugu yerde küçük bir çatlak oluştu. sinek küçüktür mide bulandır cihazın özelliklerine kullanımına hastayım ama bunlarda canımı sıkmadı değil :(

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Samsung ve Apple arasındaki bence en önemli farklardan birisi de kullanılan malzeme!
Samsungun amiral gemisi Galaxy dahil her hangi bir telefonunda yüksek kaliteli bir malzeme göremedim.
Apple hem malzeme hem içerik olarak daha güvenilir ve kaliteli malzemelerden üretiyor.
Fanlık yapmıyorum bu arada iPhone yada iPad sahibi değilim, samsung telefonlar kullanmış biri olarak gördüğüm gerçekliğe değiniyorum.

suleymnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arka kapak bükülürken çatladı.Bükülmeden önce hiç bişey yoktu.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Samsung ve Apple arasındaki bence en önemli farklardan birisi de kullanılan malzeme!
Samsungun amiral gemisi Galaxy dahil her hangi bir telefonunda yüksek kaliteli bir malzeme göremedim.
Apple hem malzeme hem içerik olarak daha güvenilir ve kaliteli malzemelerden üretiyor.
Fanlık yapmıyorum bu arada iPhone yada iPad sahibi değilim, samsung telefonlar kullanmış biri olarak gördüğüm gerçekliğe değiniyorum.

ama kardeşim adamların yaptığı telefonu betona düşürüyosun ekran gidiyo youtube da bir sürü video var adamlar s2 ile karşılaştırıyor s2 de bi şey yok iphone da ön arka her yer çatlıyor

suleymnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S2'deki malzemeler darbeye dayanıklıydı.S3 S2'den farklı olarak çok dayanıksız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbdown:
ya yok öyle birşey suleymnx s2 daha dayanıklı değil ikiside aynı fakat s2 de arka kapağın dokusunda vernik benzeri birşey olmadığı için kalitesiz görünüyor diyorlardı yani tek fark bu hatta daha sonradan çıkan beyaz s2 modelinde arka kapakta aynı s3 teki gibi bir vernik vardı

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
senin kapakdaki çatlaklar sanırım kaplama çatlağı kullanılan boya vernik ben öyle düşünüyorum servis e bi göster onlardan orjinal parçayı temin edebilirsin

suleymnx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Servisi aradım ,onlar da arıyorlar bulamadılar.. :'(

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Arka kapagi ebaydan 6-20 dolar arasi fiyata bulabilirsin. Galaxy s3 Battery door back diye aratirsan bir cok secenek gelir. Ben 15.90 dolara bir tane aldim, bir hafta icinde gelecek, orjinal kapak yerine kullanacagim, aksesuar konusunda galaxy s3 iyi. Türkiye samsung musteri memnuniyeti ve servis kalitesi bakimindan yerlerde surunuyor,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir sorun belirteyim arkadaşlar yandaki metal kısım denilen yer varya kaplama attı ve altından siyah bir parça görünüyor kılıftan çıkarırken yaşadığım bir sorun. arka kapağa gelince bendede bu tırnakların birinin oldugu yerde küçük bir çatlak oluştu. sinek küçüktür mide bulandır cihazın özelliklerine kullanımına hastayım ama bunlarda canımı sıkmadı değil :(

O kaplamanın sıyrılması durumu bende de oldu telefonun alt köşesinde. Siyah ufak bir parça şeklinde duruyor. Bu durumla ilgili bi özüm bulabildin mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede s3 var arka kapağın kamera kısmında başlayan çatlaklar meydana geldi servise götürdüm kullanıcı hatası dediler ön panelde metal yerde soyulma oldu o değişti arka kapak altı plastik üstü porselen miş ondan kaynaklı bi sorun sanırım

Son mesajlar