Bilgisayarımda Yönetici Hesabına Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

sayat.

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
YARDIM !!!!

arkadaşlar bilgisayarrımda 3 kullanucı açtım şifresiz kullanıcıma giriyorum ama o standart kullanıcı AMA şifreli olan 2 yönetici kullanıcıya giremiyorum acil yardım edin lütfen yöneticilerden bitanesi herzaman kullandığım onu kullanmak diğerlerini silmek istiyorum ancak bir türlü yapamadım lütfen yardım edin

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Şifreyi mi unuttun? Sistemin ne?

sayat.

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
sistem wndows7 ultimate 64bit şifreyi unutmadım daha yeni diğer kullanıcıları kendi hesabımada yenmi şifre koydum diğer kullanıcıları açmadan önce şifreyi girdiğimde açıyordu ancak diğer kullanıcıları açtıktan sonra şifr4eli olan 2 kunlanıcıyıda açmamaya başladı ne yapabiliriim sistemide geri sarmıyor ama guest kullanıcının içinde izin isteği de şifreyi girince kabul ediyor ama guesten çıkıp kendi kullanıcıma girmeye çalışınca şifremi kabul etmiyo yardım edersen sevinirim

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Login ekranında klavye düzeni değişikliği olmasın. Sen doğru yazıyorum diye farklı yazmış olabilir. Bir kontrol et. Ya da büyük harf küçük harf olayını da göz ardı etme.

sayat.

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
çok teşşekür ederim ekran klavyesini açıp denedim girdi çok saol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iki kullanıcıyıda standart kullanıcı yaptım şmdi yönetici yapamıyorum nasıl yapıcam acil win7..