Msn e giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar yeni hdd ye windows kurdum.Herşey kuruldu fakat msn e giremiyorum.

Girmek istediğimde şöyle bi hata geliyor

Sorun gider dediğimde ise şöyle bir hata var :S

Ne yapabilirim kafayı yicem,Sorun Güvenlik Duvarıyla alakalı değil her yolu denedim ne yapmam gerek ?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Msn tam kurulmamış olabilir yeniden kur bi.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Evet arkadaşlar, aynı problem bendede mevcut.
Yalnız benim problemim sanırım sertifikalardan kaynaklanıyor.
Geçenlerde bu sertifika problemi ile ilgili bir konu açmıştım ama ilgilenen çıkmadı malesef...
Varmı başka msn problemi çeken?

hilall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynı problem bnmde başıma gelmişti..msn yi yeniden kurdum açıldı...sende yeniden kurmayı dene

Kral4242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar bizim msn ler işyerinden engelli hiç giremiyoruz imo diye bir yerden giriyordun onuda engellemişler ayrıca ebudyy diye bir yerden giriyordUK ONUDA ENGELLEDİLER BAŞKA NASIL AÇABİLİRİM MSN Yİ BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ TŞK EDERİM

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
BİLGİSAYARIN sistem saati ve tarihinin doğruluğunu kontrol et bence.

Kral4242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
günaydın arkadaşlar yardımınız için teşekkür ederim ama verdiğiniz adreslerdende açılmıyor bloke edilmiş bu siteler diyor tarih ve saatini kontrol ettim doğru bütün ayarlar tamam ama hiç bir şekilde msn leri açamıyorum resmi daire olduğu için sanırım bütün proğramları engelleyici filtre konmuş bunu nasıl çözebilir msn yi açabilirim yardımcı olursanız sevinirim en güzel günler sizlerin olsun

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Kral4242 dedi ki:
günaydın arkadaşlar yardımınız için teşekkür ederim ama verdiğiniz adreslerdende açılmıyor bloke edilmiş bu siteler diyor tarih ve saatini kontrol ettim doğru bütün ayarlar tamam ama hiç bir şekilde msn leri açamıyorum resmi daire olduğu için sanırım bütün proğramları engelleyici filtre konmuş bunu nasıl çözebilir msn yi açabilirim yardımcı olursanız sevinirim en güzel günler sizlerin olsun

bu online messenger sitelerindende giremiyorsanır, yani o yoluda kapatmışlarsa korkarım başka yolu yok.

abanoz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sistem dosyası bozuk diyor bunda anlamayıpta soracak ne var? msni tamamen kaldır yeniden kur.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Arakdaşım sizin bilgi işlemci baya işinde iyi. Kullandığı programlar neler banada bildirebilir mi ? :D

ByMetaL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
baaydin dedi ki:
BİLGİSAYARIN sistem saati ve tarihinin doğruluğunu kontrol et bence.

kesinlikle bundandır :):)
başıma geldiqi için biliyorum, bu yüzden pcme 2 defa format atmıştım, meqer bios pili gücü bittiqi için saat her pc kapanıp açıldıqında sıfırlanıyomuş. o yüzden de msn acılmıyomuş