Facebook'a 00.00 korkusu

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Sosyal paylaşım sitelerinde dolanan bir iddiaya göre, Facebook'un bu gece 00.00’da hacker saldırısına uğrayacağı söylendi.

040820120918399847569_2.jpg

Sosyal paylaşım sitelerinde dolanan bir iddiaya göre, Facebook'un bu gece 00.00’da hacker saldırısına uğrayacağı söylendi.

Saldırıda ortalama 250 bin hesap çalınmasının beklendiği iddia ediliyor. İddianın Facebook yöneticileri tarafından doğrulandığı öne sürülürken, birçok kullanıcı facebook hesaplarını dondurdu.

Saat 00.00'dan sonra birçok insan farklı sosyal paylaşım sitelerinde Facebook hesaplarının açılmadığı, dondurulduğu ya da çalındığı yönünde iletiler girdi.

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak

FerdiAltan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1.ben foruma girdiğimden beri facebooku unuttum :D valla kaç gündür girmiyom
2. o nasıl oluyor bize zararı ne :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Resimdeki uygulamaları yükledim facebooka. Ondan sonra kilo verme reklamı görmedim :)
Önlerine gelen beğendirme,takip ettirme gibi uygulamaları yüklerlerse hesaplar çalınır tabi. En iyisi ne olduğu bilinmeyen uygulamaları kabul etmemek.
36Za7.png

FerdiAltan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
marc zuckerrberg in hesabına o kadar saldırdım denedim olmadı onlar şirketine mi saldırcaklarmış :D :D

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnternette yapılan işler hiçbir işlem tamamen gizli değildir. İnternette konuşurken hiçbir zaman gizli bilgilerini paylaşmayın.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Facebook sayfalarına hit çekmek isteyen uyanıklar bir fotoğraf paylaşıyorlar altına da sallıyorlar yalanı devamına da lütfen bunu bütün arkadaşlarınla paylaş herkesin haberi olsun diyor.. Al sana saldırı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birakin ya birsey olmaz, nereye hackliyorsun biraz giris zorlanir o kadar.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Facebook sayfalarına hit çekmek isteyen uyanıklar bir fotoğraf paylaşıyorlar altına da sallıyorlar yalanı devamına da lütfen bunu bütün arkadaşlarınla paylaş herkesin haberi olsun diyor.. Al sana saldırı.

Özellikle babam da çabuk inanıyor öyle sallama haberlere. Neyse ki ben ve kardeşlerim onu da kontrol ediyoruz. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
yandık bittik facebook olmadan ne yaparız :)

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
bence hackerlardan değilde.0'lardan korkuyor.:D malum böyle giderse koskocaman 0'dan başka bir şey olmıcak facebook.

FerdiAltan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
scaled.php

Anonymous tayım şimdi önceden TürkHackTeamdaydım ordan çıktım türkhackteama sorabilirsin

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
belli ki şaka.

Hazır saldırmışkentam saldırsalarda hddleri patlatsalar.
Şu internet dünyasına beğen denen gereksiz butonu getirdiler ya. Face kullanmasak bile olur olmadık siteleri beni beğen beni beğen tacizine kurban gidiyoruz.

FerdiAltan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
facebook yalnızlık çeken insanlar içindir benim hiç hesabım yok korkuya gerek yok hacklesinler :D foruma malzeme lazım :D

Son mesajlar