Samsung Galaxy Ace (s5830 i) telefonumda SİM kart sorunu lütfen yardım...!

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim telefonumda kendi numaramı yani kendi sim kartımı kullanamıyorum.Açmak gerekirse hesabımdaki konuşma süresi,internet ve sms'lerimi kullanamıyorum fakat annemin sim kartını samsunguma taktığımda tıkır tıkır çalışıyor benim kartımda annemin telefonunda çalışıyor.Lütfen yardım edermisiniz???.... :(

eren9090

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim Ayarlar Kablosuz Ve ağ Mobil ağlar erişim noktası adlarından interneti seç sonra şebeke modunu otomatik yap son olarak ağ oparetörlerine tıkla hangisiye ordan seçç kLy gLsN.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
annenin sim kartını kendi telefonuna tak ve kontrol et şebeke çalışıyor mu

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim telefonumda kendi numaramı yani kendi sim kartımı kullanamıyorum.Açmak gerekirse hesabımdaki konuşma süresi,internet ve sms'lerimi kullanamıyorum fakat annemin sim kartını samsunguma taktığımda tıkır tıkır çalışıyor benim kartımda annemin telefonunda çalışıyor.Lütfen yardım edermisiniz???.... :(
kullandıgın operatörün müşteri hizmetlerini ara sana sms ve internet ayarlarını mesaj olarak atsınlar sende mesaj gelince kaydet de ve gir bendede böyle olmuştu bu düzeltti...