Samsung Galaxy S3 Bilgisayara Dosya Aktarma Hatası

Bu konuyu okuyanlar

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. samsung galaxy s3 üm ile çektiğim fotoğrafları bilgisayarıma aktarmak istedim. fakat şöyle bir hata çıktı. '' Disk yapısı bozuk ve okunamaz durumda '' aynı şeklide müzik atarkende bu hata çıkıyor ve dosyalarımı bilgisayarıma atamıyorum. Bundan 1 hafta önce başka çektiğim resimleri normal bir şekilde bilgisayarıma atıp bakmıştım. fakat bunları ve müzikleri atamıyorum acil yardımınız gerekli saolun.

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Telefona root filan yaptıysan ondan olabilir. Telefonu bilgisayarı filan resetlemeyi dene. Olmadı servisi filan arayıp sorabilirsin.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok kasrdşeim root felan anlamam ben o işlerden. sadece resim artıyordum işte :S neyse pc yi formatlıyıcam.

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonda bulunan sd kart hasar görmüş olabilir biçimlendir dicem ama fotoğraflar gider :(

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tm arkadaşlar sorunu çözdüm. Bilgisayardan kaynaklanıyormuş. Ayrıca sd kart takmadım telefona .d

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ortalığı ayaklandırdın ya önce bir deneseydin olmasaydı ozaman açardın konuyu aaa :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar 2 gun once s3 aldım ve dunden berı msj sesı cıkmıyor ve titremiyor bunun nedenı ne olabılır.yardımcı olursanız sevınırım.aramalarda ses cıkıyor tıtresım calısıyor butun ses ayarlarıda dogru ama msj geldıgınde ses cıkmıyor

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar 2 gun once s3 aldım ve dunden berı msj sesı cıkmıyor ve titremiyor bunun nedenı ne olabılır.yardımcı olursanız sevınırım.aramalarda ses cıkıyor tıtresım calısıyor butun ses ayarlarıda dogru ama msj geldıgınde ses cıkmıyor

Kies ile yedekleri al ve telefonu fabrika ayarlarına getir düzelmesi gerekiyor.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
bu gibi durumlarda AirDroid uygulamasını kullanabilirsiniz. Çok başarılıdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yukarıdan aşşağı açılan menude bildirimleri aktif etmen lazim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 te ki vidyoları pc de göremiyorum, telde var fakat pcde görünmüyor birçok pc de denedim ayny sıkıntı ne olabilir, bir programımı var acaba.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3'te resimler atılıyor ama videolar görünmüyor ve atılmıyor nedeni ve çözümü varsa yazan olursa sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3'te resimler atılıyor ama videolar görünmüyor ve atılmıyor nedeni ve çözümü varsa yazan olursa sevinirim
usb kablosunu taktıktan sonra üstteki pencereyi aşağı indir kamera olarak bağlandı yazan yere dokun ve ortam cihazı olarak bağlan de oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 kullanıyorum internetten indirdiğim bazı filmleri pc aktaramıyorum nedeni ne olabilir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usb kablosunu taktıktan sonra üstteki pencereyi aşağı indir kamera olarak bağlandı yazan yere dokun ve ortam cihazı olarak bağlan de oluyor
yazan kişi Allah senden razı olsun