Samsung Galaxy S 3 Bluetooth sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Rebel1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar..benim sorunum bluetoothla ilgili,resim cekiyorum fakat resmi baska telefona gonderemiyorum,bluetooth baska cihazla sadece 2 dakikalik baglanti kura biliyor...neden bu boyle bilen varsa solesin lutfen

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=281654]Rebel1992[/MENTION] bahsettiğin durum sorun yahut problem değil.
androidin bir özelliği başka cihazlarla veri transferi alış veriş yaparken ön görülen bir güvenlik önlemi gibi birşey.
s3 de ayarlara girdikten sonra blueetoth'a gir blueetothunu açtıktan sonra Tüm yakındaki blueetoth cihazlarına görünür diye ibare var oraya tik koy sorunsuz aktarım yapabilirsin

Rebel1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam onu yapiyorum zaten,2 dakika surece tum cihazlara gorune biliyorum,fakat resim ve ya videoyu baska telefona gonderemiyorum,gondermek gibi bi sey yok,nerden yapa bilirim resim transferlerini?

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
güzel kardeşim senden bir başka cihaza resim vs göndermek istiyorsun ya? gönderecegin cihaza onay için kabul et vs diye soruyor yada güvenlik için şifre istiyor herhangi bir parola felan koyuyorsun sonra eşleşiyor ve bir daha blueetooth açık kaldıgı sürece direk gönderebiliyorsun

Rebel1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam da ben hesini yapiyorum zaten,fakat sora resim gelerisine gidip her hangi bi resmi gondermek istiyorum fakat gondermek gibi bir klasor yok orda,bulamiyorum onu

resim varsa gonder bakayim kardes

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
tamam da ben hesini yapiyorum zaten,fakat sora resim gelerisine gidip her hangi bi resmi gondermek istiyorum fakat gondermek gibi bir klasor yok orda,bulamiyorum onu

resim varsa gonder bakayim kardes
zaten hepsini yapsan sorun ortadan kalkar.
herhangi bir klasöre gittiginde resme gelip göndermeyi mi yapamıyorsun.?

Rebel1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet resmi ve ya serismleri seciyorum sora cihazin sol tarafindaki butona basiyorum orda resmi saga sola firlat etiket et falan var bi tek gondermek diye bi sey yok,nerden gonderecegimi bilmiyorum

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
9y3t4.jpg

bak güzel kardeşim senin için yuvarlak içine aldım kırmızı renkte blueetoth için resim galerisinde iken ona tıklayıp göndereceksin

Rebel1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardes bende resimdeki gibi yukarida bluetooth isaresi yok ama,neden ola bilir?

Rebel1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet o isare var kardes,o isareye girince baska seyler cikiyo

Rebel1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayir kardes orda bluetooth falan yok ben de caresiz kaldim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yukarıdaki resimde bluetooth işaretinin solundaki işarete dokun..açılan menüden bluetooth seçerek gönderme yapabiliyorsun..

Alibatyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum sorunu ben çözdüm yazılımsal bir arıza. Herhangi bir servise son çıkan yazılımı yüklettir sorunun duzelicektir. 4.0.4 xxlfb suan.

boraozturk77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy s 3 bluetooth galerideki resmi gönderme sorunum var.galeriye giriyorum ve sadece kamera ile çektiğim resimler gönderilmiyor başka bir tlf na ve intagram ve whatsapp tan bana gelen resimleri ben başka bir tlf na sorunsuz bir şekilde gönderebiliyorum.bu yazılımsal bir sorunmudur yoksa veya güncellemeden oluşan bir sorunmudur.bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilirlerse çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eeehh galiba güncellemeden sonra böylebir sorun ortaya çıkıyor, güncelleyene kadar şıkır şıkırdı şimdi aynı problem bende de var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkdaşlar benım de bir sorum var.. Bluetootdan aldığım bütün müziklerde mp3 çalarda istemediğim bi resim çıkıyor. O resmi nasıl değiştirebilirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var istemediğim resimler mp3 çalarda arka plan oluyor değiştirmeye çalıştım ama yapamıyorum telefondan silince bile aynı resim kalıyor anlayan var mı ya??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim sorunum:> Bilgisayardan s3 miniye gönderdiğim fotoğrafa galeriden ulaşamıyorum. Fotoğraf galerisinde çıkmıyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
menüdeki dosyalarıma girin ordan göndereceginiz resim veya müzigin üstüne basın paylaş yazısı cıkıcak ona tıklayıp gönderebilirsiniz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar bende s3 mini kllanıcısıyım bluetoothla veri gönderebiliyorum fakat başka telefondan veri alamıyorum; telefonu bulu ama veri gönderilemiyor fikri olan varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tlf num samsung gt s3653w bluetooth la başka bi tlf dan ne bişey alabiliyrm ne göndertebiliyorum ne ypabilirm?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dosyalarım / Tüm Dosyalarım / sdcart0 / Bluetooth u işaretle sağ üstten taşıya bas orda kendi hafıza kartının ismi çıkar ona tıkla sorun halloluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim samsung galaxy s3-um var. Ve sorunun bluetooth-la. Ne ben birine bir sey yollaya biliyorum ne de biri bana. Bunun cozumu var mi? Yoksa artik telefonu cope mi atmam gerek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş dosyalarıma gir bluetooth daki fotoğraflarını başka klasöre aktar sorunun giderilmiş olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende S3 kullanıcısıyım ve bluetooth sorunum var. Sorun şu;
Bluetooth'la herhangi bir telefondan dosya alabiliyorum fakat dosya gönderimi sağlayamıyorum. Göndereceğim telefonla eşleşme sağlanıyor, bluetooth listesinde gözüküyor. Göndereceğim telefonu seçtikten sonra gönderiliyor diyor, göndermeye çalışıyor da ama gönderilecek telefonda şu kişi sana dosya göndermek istiyor diye sormuyor ve gönderim yapamıyor. Ayrıca diğer telefonda da sorun yok başka telefondan alıyor da gönderiyor da problem kesinlikle S3'ümde ama bi türlü anlamadım ne alaka. Aynı problemi olan arkadaşlar veya bilenler varsa yardımlarınızı bekliyorum.