Samsung galaxy s2 tuş kilidi hesabımı hatırlamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

novalgine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
9wlm1.jpg

arkadaşlar şu sürüklemeli tuş kilidi ayarı varya, işte o ayarı benim kardeşim baya bi yalnış girmiş ve şimdide hesabımı hatırlamıyorum burdan nasıl kurtulabilirim ?????

novalgine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
format attığımda rehberim silinirmi acaba ya :)

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
GMail hesabınla oturum açmayı denedin mi?

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hattı çıkar öyle yap :) Eğer hattaysa rehber.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Format atarsan herşey silinir, tek çaren o hesabı bulmak yada içindeki herşeye veda edeceksin.

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
işin garibi kardeşim o hesabıda unuttuk..

işin garibi o hesabıda unuttuk kardeşim...

Anladım. Peki hesabını kurtarmak için 2.mail hesabı yada özel şifre belirlemişmiydin eğer yaptıysan bu yolla gmail şifreni sıfırlayabilirsin.

novalgine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anladım. Peki hesabını kurtarmak için 2.mail hesabı yada özel şifre belirlemişmiydin eğer yaptıysan bu yolla gmail şifreni sıfırlayabilirsin.
oda yok kardeşim... işin garibi formatta atamıyorum nasıl format atıcam google da baktım bişiler yapmayı denedim ama olmuyor... bu sayfadan bi kurtulamadım ya

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
cihazı kapat daha sonra ses açma home tuşu ve güç tuşlarına aynı anda bas wipe factory reset ve cache olması lazım onları seçeceksin :D aklımda olan bunlar neredeyse 1 sene oldu cihazı satalı :D

novalgine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cihazı kapat daha sonra ses açma home tuşu ve güç tuşlarına aynı anda bas wipe factory reset ve cache olması lazım onları seçeceksin :D aklımda olan bunlar neredeyse 1 sene oldu cihazı satalı :D
arkadaşım dediğin gibi yaptım ve telefonu formatladım tabi içerisinde sim numaralarımdan başka bişe kalmadı :) çok teşekkür ederim yardımlarınız için... !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:ben yapıyorum benımde olmuyor sadece kapat ucus modu ag verı sesız mod dısında bısı cıkmıyor lutfen yardım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung yetkili servisine gitceksin 50 TL bayılacaksın aksi taktirde kendin format atarsan veya herhalgi bi şekilde telefoncuda bişiler yaparlarsa telefon garanti kapsamından çıkıyor. Herkesin haberi olaaaa.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benim de aynı olay başıma geldi sadece telefon hafızasına yuklenen rehber siiniyor onun harıcınde baska birsey olmuyr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum kilitlendi tus kilidimide hatırlıyorum ama kabul etmiyor:( cok üzgünüm dışardan aramalara bakabiliyorum sadece,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsun galakxy s2 telefon kilidi şifresini hatırlamıyorum ne yapabilir bana yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim senin s2 dimi benimde s2 ama ben acamadım ya telefonu kapatıyorum acarken denılenlerı uyguluyorum galaxy s2 yazısı sonra s harfı gelıyo normal acılıyo yardım edebılırmıısn?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung galaxy s2 i alayım mı yoksa sony xperia v i mi bekliyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende dediğiniz gibi yapıyorm fakat dikkat işareti geliyo birde androit resmi var yanında başka hiç birsey yok lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şey başıma geldi ve gmail hesabmı unuttum yardım edin açıkca bana bir yardım edin nolurrrrrr benimki galaxy ace

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar mrb bendede galaxy wonder var bende tuş takimini acamiyorum gmail hesabimida unuttum ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gerçekten oldu ses açma tuşu, ortada altta geri tuşu, ve açma tuşuna ayni anda basin açilan sayfada 4 secenek var hepsini ses tuşuyla hareket ettirerek ortadaki tuşa onaylayarak resetleyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy aca2 telefonumu oğlum oynamış simdi acamıyarum