Philips Snk5600 Wireless Router + Usb Wireless Adaptör

Bu konuyu okuyanlar

OTTO VON BISMARCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elde kalmış kablolu ADSL modemimizi kablosuz yapmak için güzel bir kit.PHILIPS SNK5600 ADSL WIRELESS ROUTER'ın hem kendi bünyesindeki 4 port ethernet çıkışı hem de kutu içeriğindeki USB WIRELESS ADAPTÖR sayesinde küçük ofis ve ev uygulamaları için bence ideal.Ben kendi evimde kullanmaktayım bu ürünü.Gayet de memnunum.Kullanıcı arayüzü gayet basit.Bununla birlikte dış yapı olarak da gayet şık bir ürün.Bağlantı sırasında kopma yok.Bence eldeki kablolu ADSL modemleri değerlendirmek için iyi bir tercih olacak.Herşeyden önemlisi kutu içeriğindeki usb adaptör gerçekten işe yarayan bir alet.Sizi kablolardan meydana gelen görüntü kirliliğinden kurtarıyor.Son olarak da ürünün paket fiyatı içeriğe göre uygun.Ben 49.90 YTL'den satın almıştım.Şuan ise 52 YTL civarı bir fiyatla TEKNOSA'da satışta.Sitede ürün yok denilebilir ancak şubelerde mevcut.En azından ben buldum.

philips10cf7ef710cf115d2by.jpg

Chimera Not :
Forum kurallarına dikkat ediniz. Başlık düzeltilmiştir.

OTTO VON BISMARCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ACESS POINT özelliği yok üründe.Sinyali güçlendirip daha da uzak yerlere yaymıyor.Bununla birlikte mesela apartmanın birinci katındaki bir modemden 2 üst kata kablo çekip bu routerın WAN portuna takarsanız ortalama 5 katlı bir apartman için kablosuz ağ oluşturabilirsiniz 50 YTL'ye :)

Bu ürünü alayım da bir tane de kablolu ADSL modem alayım ucuza gelsin diyorsanız hata yaparsınız ^^ Çünkü kablosuz bir ADSL modemden pahalıya ya da aynı fiyata gelme durumu var.Ancak elinizde bir kablolu ADSL modem varsa ve kablosuz ADSL modeme artı olarak ortalama 90-100 YTL vermek istemiyorsanız bu ürün uygun.

Buna benzer bir ürün gene hepsiburada'da vardı.SMARTNET WIRELESS 4 PORT ROUTER, fiyatı da 25 YTL'ydi.Ama kampanyası bitti.Şuan 67 YTL fiyatla satışta.

fatih90216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu aletin çekim mesafesi ne kadardır?Komşumuzda Airties TR-111 4 portlu modem var.Bu cihazı modeme bağlayıp internet almak istiyorum.Aramızda 30 metre var ve arada bina vs engel yok.

Sorun olur mu ?

Son mesajlar