3 ay sonra doğacak kızım için ......

Bu konuyu okuyanlar

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
evet arkadaşlar...öncelikle Allah herkese böyle bir duyguyu nasip etsin....yaklasık 3 ay sonra Allah ızın verırse baba olacagım...kızımız için dusundugum bir kac ısım var tabıı kı ama tam olarak hala bır karar vermıs degılız....bu konuyu acmamda kı sebeb sızlerden gelen isimlerden belkı hosumuza gıdenler olabılır..belkıde bu ısımlerden bırınıde koyabılırız kızımıza...sımdıden ısım yazanlara tesekkurlerımı ıletıyorum...(aslında biraz farklı ısımler arıyoruz...)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Allah analı babalı büyütsün, öncesinde hayırlısıyla dünyaya gelir inşallah. Benim önerim ise Berre :)

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hoşlandığım kızın adı Elif olabilir mesela :D

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
bizim aklımızdan gecenler deniz ...ecrin...melina....

Amanda

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Neva-Serra
-Defne-Zehra-Tuana(cennete düşen ilk yağmur damlası)

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bence kanına gir :D Enteresan ve özel bi isim,ayrıcada çok asil..Melina..:)

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Öncelikle Allah bağışlasın hocam baba olacağını bilmek çok farklı bir his olsa gerek önerime gelince 'ela yada eylül, diyeceğim :)

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Ben olsam hiç düşünmeden Ela koyarım.

En çok sevdiğim isimdir.

Allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olur inşallah.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Allah analı babalı büyütsün. :)
Emek Ece - Ecrin Ece diye düşündüm.

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ya sen adıyla hitap etmiyeceksin ki zaten. Kızım diye hitap ediceksin. Sağlıklı olsun yeter isimlere bu kadar takılma abicim :) Fadime, yeter, akgül, sebahat olsa ne olucak adele, katy, jennifer olsa ne olucak :)

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
haklısın kardeşim ama ileride çocuk isminden rahatsız olmasın diye düşünüyorum...bir çok insan isminden rahatsız ama kımı bellı edıyor kımı etmıyor
Ya sen adıyla hitap etmiyeceksin ki zaten. Kızım diye hitap ediceksin. Sağlıklı olsun yeter isimlere bu kadar takılma abicim :) Fadime, yeter, akgül, sebahat olsa ne olucak adele, katy, jennifer olsa ne olucak :)

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Asude veya Eymen...

Oğlum olursa adı kesin Eymen olacak ama kızada veriyorlar bu ismi ortak bi isim..

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Gülsün koy hayatı boyunca gülsün :)
Allah analı babalı büyütsün inşallah...

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
haklısın kardeşim ama ileride çocuk isminden rahatsız olmasın diye düşünüyorum...bir çok insan isminden rahatsız ama kımı bellı edıyor kımı etmıyor

Ya ilkokul,ortaokul ve lise hayatında genelde ismi dışında ibarelerde çağırılıcak (ki bunlar takma isimlerde olabilir kanka, panpa felanda olabilir). İsmi ne kadar güzel olursa olsun. Mutlaka nefret etmesini sağlayacak birileri karşısına çıkacaktır (inşaallah kimsenin karşısına çıkmaz ama bazen çıkıyorlar :)). Mutlu olmayı bildikten sonra gerisi önemli değil :)

Gülsün koy hayatı boyunca gülsün :)
Allah analı babalı büyütsün inşallah...

Keşke o kadar kolay olsaydı :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
hayırlı olsun. allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat yapsın. isim konusunda bir önerim yok ancak iki isim koymayı düşünüyor musunuz? biri geleneksel diğeri daha değişik, arkadaşların önerdiği türden bir isim olur. :)

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
dostum cok karamsarsın...:D
Ya ilkokul,ortaokul ve lise hayatında genelde ismi dışında ibarelerde çağırılıcak (ki bunlar takma isimlerde olabilir kanka, panpa felanda olabilir). İsmi ne kadar güzel olursa olsun. Mutlaka nefret etmesini sağlayacak birileri karşısına çıkacaktır (inşaallah kimsenin karşısına çıkmaz ama bazen çıkıyorlar :)). Mutlu olmayı bildikten sonra gerisi önemli değil :)

Keşke o kadar kolay olsaydı :)

neden olmasın olabılır ...kımsenın kalbı kırılmasın :d
hayırlı olsun. allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat yapsın. isim konusunda bir önerim yok ancak iki isim koymayı düşünüyor musunuz? biri geleneksel diğeri daha değişik, arkadaşların önerdiği türden bir isim olur. :)

ilginç ilk defa duydum ...
benim önerim Hafsa

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
benim de aklıma yeni geldi "Gülsün" ismi eğer kızım olursa benim de ilerde koymayı düşünüyorum :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
ALLAH (cc) analı,babalı büyütür. İnşallah sağ salim dünayaya gelir. Ve sağlıklı olur. Bende aynı duygulari 2 ay önce yaşadim. Şuankı durum ile doğumdan sonraki durum daha başka olacak hazirliklı ol :) Biz kızımıza Ayşe Beril ismini koyduk. (nisanda gelecekti gelmedi yoksa nisa olacakti ismi)

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Allah analı babalı büyütsün.

İsim şuan aklımda yok ama ismin çocuğun karakterine etkisini göz önüne alarak vermenizi tavsiye ederim.

Biz kızımıza Ayşe Beril ismini koyduk. (nisanda gelecekti gelmedi yoksa nisa olacakti ismi)

Niye öyle yaptı yahu :D

Aceba ismi beğenmedi ondan mı nisanda gelmedi :D

Tekrardan Allah bağışlasın.

Son mesajlar