Samsung Galaxy S3 Te Hangi Formatta Film İzlerim?

Bu konuyu okuyanlar

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. bugun samsung galaxy s3 aldım. hangi formatlarda film izleyebilirim kalitesi olarak. birde film leri nereden indirebilirim virüs girmedn?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
1080p bile izleyebilirsin. İnternetten film indirip telefona at tamamdır. Torrent'ten indirebilirsin.

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaw S3 üm şimdilik yok ama merak ettim, 1080p video izleme ile kendi ekran çözünürlüğü olan 720p izleme arasında şarj gitmesi bakımından fark var mıdır ki? hani. 1080p yi 720p ye indirgemesi için ekstra bi enerji harcaması,işlemci kullanımı, ancak 720p izleme için direk kendi ekran çözünürlüğü olduğundan böyle birşeye ihtiyacı olmayacağından daha az enerji kullanımı gider gibi bi düşünce oluştu bende ama nedir durum :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
yaw S3 üm şimdilik yok ama merak ettim, 1080p video izleme ile kendi ekran çözünürlüğü olan 720p izleme arasında şarj gitmesi bakımından fark var mıdır ki? hani. 1080p yi 720p ye indirgemesi için ekstra bi enerji harcaması,işlemci kullanımı, ancak 720p izleme için direk kendi ekran çözünürlüğü olduğundan böyle birşeye ihtiyacı olmayacağından daha az enerji kullanımı gider gibi bi düşünce oluştu bende ama nedir durum :)

Çok farketmez.O kadar kafaya takılcak bir durum değil.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Millette ne çok para varmış arkadaş her geçen saat s3 aldım diye konu açılıyor benden başka fakir yok herhalde forumda :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Millette ne çok para varmış arkadaş her geçen saat s3 aldım diye konu açıyor benden başka fakir yok herhalde forumda :D

bende de s3 yok, ama parasızlıktan değil şarjı çok az olduğu için almıyorum :mrgreen: ne zaman akıllı telefonların şarjı 3-4 gün gider o zaman akıllı telefon piyasasına el atarım :laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3ün diğer dokunmatik telefonlara göre şarz oranı daha yüksek alırsanız s3 alın yani hemde film felan izlemek içinde ekran büyük ve gayet hızlı .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba s3 telefonum var ama film açılmıyor ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb ark ben cazibe ilk cıktıgında es3 aldım vaylızdan es3 aparatı aldım goruntuyu 250 ekran lsd tv izliyorum flimleri dizileri es3 yanı basımda ne kobla var sadece arada şarz ediyorum muhtesem ark

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrblar s3 mini var bende film indirmek için nasıl ve hangi proğram indirebilirim ve nereden yardımcı olursanız çok sevinirim kaç saattir uğraşıyorum bir türlü bulamadım

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
1080p izleyemez arkadaşım 720p çözünürlüğe indirger öyle seyredilir yarı hd / full hd farkı
Bilmiyorum ben 1080p filmi attım. Atarken bunu açamaz yazdı ben devam et dedim. Dönüştür seçeneği de vardı. Gittim HDMI den bağladım ve 1080p çatır çutur izledim. Kaçıncı yüzyıldayız ? 1080p ve 720p farkını anlayabilirim emin ol. Telefondada aynısını denedim HDMI bağlamadan. Aynı videoyu 720p ve 1080p izlemeyi. Ve arasında gözle görülür fark vardı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 bilgisayara taktım ama telefona çektiğim videoyu izleyemiyorum