(2. El Kitap Arıyorum) Her yönüyle C# - Sefer Algan

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar c#'ye merak saldım. Öğrenmek istiyorum, alanının en iyisi bu kitap dediler.

Ama normal hali bana çok pahalı geldi.

Elinde bu kitap olan ve bana gönderebilecek biri var mıdır?
[MENTION=105290]erenberk[/MENTION] [MENTION=194661]eSa[/MENTION]

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
C# ile ilgili bir kitabım yok, hangisi iyidir onu da bilmiyorum :(

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
e-book olarak bulabilirsin, bu sayede parada ödemezsin

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
www.acikakademi.com 'u inceledin mi? Ben çok beğenmiştim ancak işlerimden vakit bulup derslere devam edemedim. Şu an ilk öğrencilerden Amerikaya gidenler var 15 kişi. Akademi gönderdi etkileşimli eğitimler için.

Samet.Sayman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında aradığın kitap fazla pahalı bişey değil ben 3-4 ay önce dediğin kitabı ankaradan almıştım yanılmıosam 45Tl idi. Kısacası fazla bi mevla değil yani ama sen para ödemek istemiyorsan diecek bi lafım yok.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Aslında aradığın kitap fazla pahalı bişey değil ben 3-4 ay önce dediğin kitabı ankaradan almıştım yanılmıosam 45Tl idi. Kısacası fazla bi mevla değil yani ama sen para ödemek istemiyorsan diecek bi lafım yok.

Hocam mesele para ödememek değil.

Netten baktığımda o kitap 60 Tl idi.

Ve ben o para için bir hafta 6 saat çalışıyorum.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bende var bu kitabın 8. baskısı, 900 sayfa kadar. 50-60 lira verilmez. Ama faydalı bir kitaptır. Hangi ildesin?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bende var bu kitabın 8. baskısı, 900 sayfa kadar. 50-60 lira verilmez. Ama faydalı bir kitaptır. Hangi ildesin?

Elazığ.

Forumdan bi arkadaş kargo ile gönderecek nasipse. Eğer o göndermezse el mecbur alacağım.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
4.0 için de güncellenmiştir kesinlikle baskı ama bulmak lazım tabi. Bendeki de 3.0 bu arada. Çok fark olacağını sanmıyorum. Amaç zaten c# temellerini öğretmek bu kitapta. Temel anlatılanlar hep aynı.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
4.0 için de güncellenmiştir kesinlikle baskı ama bulmak lazım tabi. Bendeki de 3.0 bu arada. Çok fark olacağını sanmıyorum. Amaç zaten c# temellerini öğretmek bu kitapta. Temel anlatılanlar hep aynı.

Hocam ben c#'yi temel bile olsa öğrenip artık c# üzerinden yürümek istiyorum.

Bu kitap yeterli olur dediler, sonrasını sen geliştirirsin dediler.
[MENTION=35150]LastDot[/MENTION]'a adresimi filan verdim. Gönderecek sanırım.

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
İngilizcen varsa eğer elimde çok güzel bir pdf var, ilgilenirsen pm at ;)

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
www.acikakademi.com 'u inceledin mi? Ben çok beğenmiştim ancak işlerimden vakit bulup derslere devam edemedim. Şu an ilk öğrencilerden Amerikaya gidenler var 15 kişi. Akademi gönderdi etkileşimli eğitimler için.

Ya bırak Akademi 'yi. Artık(bakın artık diyorum) Rezillikten başka birşey değil... Şöyle ki;

Siteye girin birincilere bakın, puanları 9000- 10000 civarında. Ama ayrıntılı puanlara girdiğinizde eğitimlerden aldığı puan 2000.Geriye kalan 8000 civarında ki puan ise yaptığı yorumlar eğer beğenilmişse oradan alıyor. Beğenilen her yoruma 4 puandı sanıırm. Ve böyle olduğundan da bir kişinin, 4-5 tane sahte hesabı vardı.Bunu kanıtlamıştıkta. Kendi yorumlarını beğenip puan kazanıyor, birinciliğe yerleşiyor.En son girdiğimde de durum aynıydı, değişen bir şey yok.

Bir ara sadece eğitimlerden alınan puanlarda ilk 5 içindeydim. Kİ halen daha eğitim dışı puanlar silinse ilk 10 listesine girebilirim.Sadece eğitimlerden aldığım puan 4000 'e yaklaştı. Girin ilk 10 tablosuna bakın, gülmekten yerlere yatarsınız...

Şimdi durum böyleyken de, zırttırıpozdan birinciliğe yerleşenleri Amerika 'ya gönderiyorlarmış... Rezillik. Amerika 'ya giden programcılarıma bakın...

Orada o birincilerden daha da yetenekli programcılar vardı. Adamlar biliyordular gerçekten. Ama bazı sebeplerden ötürü onlarda ayrıldı.
Bende ayrıldım, girmiyorum artık.

Böyle bir uygulama yaptığı için de Microsoft Türkiye 'ye hiçbir şey demiyorum.O değil de, Bill Amca 'nın bir gözü Hindistan 'da, bir gözü Türkiye 'de. Şimdi "Bu muydu?" deyip, Türkiye 'den vazgeçecek....

cihan09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar elinde bahsi geçen kitabın pdfsi olan arkadaş varsa pm atarsa çok sevinirim teşekkürler

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
İngilizcen varsa eğer elimde çok güzel bir pdf var, ilgilenirsen pm at ;)

Bana yollar mısın ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=52555]by efsane[/MENTION] Ne kadar geliştirdin kendini bilmiyorum ama belki biliyorsundur yinede bir site önereyim istersen saymadım ama en az 160 saatlik bir set var elimde video anlatım ? :D