Hangi Telefon Alınmalı? IPhone 4s, Samsung Galaxy S3, HTC Sensetion XL, HTC One X

Bu konuyu okuyanlar

sifre1993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlartelefon almaya karar verdim. Çok site okudum çok kara değiştirdim. Programcıyım. küçük ufak tefek programlarım var. kendimi geliştiriyorum. IPhone 4S alacaktım fakat lanet olası ios kapalı kutu. Android ise geliştirilmeye müsait. Alışkanlıklarım gereği çok müzik dinlerim ve müzikkalitesine önem veririm. Arasında kaldığım telefonları belirtiyorum.

IPhone 4s, Samsung Galaxy S3, HTC Sensetion XL, HTC One X.

HTC Sensetion Xl dememin nedeni Beats. Takdir edersiniz ki müzik zevkinden ödün vermek küstahlık olur TL'yi gözden çıkarınca. Samsung ve HTC'lerin hepsinin ekranı büyük. Çoğunu arkadaşlarımdan ufak tefek kullandım. IPhone'da film izlemek Samsung ve HTC'nin büyük ekranlarının yanında hikaye kalıyor. Galaxy s3 dememin nedeni
kullanıcı düşkünü telefon.

Kullanıcının hareketlerine duyarlı. Iphone ve HTC One X ise internet dehaları. Benim için ön planda olanlar telefonungücü(hızı), müzikkalitesi, ekran büyüklüğü, internet hızı.

Yardımlarınızı Fikirlerinizi bekliyorum.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Çok karışık bir yazı olmuş az alt satıra in.
Mesela böyle yazabilirsin;
Arkadaşlar telefon almaya karar verdim. Çok site okudum çok karar değiştirdim. Programcıyım. Küçük ufak tefek programlarım var. Kendimi geliştiriyorum.

Apple Iphone 4S alacaktım fakat İos kapalı kutu. Android ise geliştirilmeye müsait. Alışkanlıklarım gereği çok
müzik dinlerim ve müzik kalitesine de önem veririm.
Arasında kaldığım
telefonlar :

Apple Iphone 4s, Samsung Galaxy S3, HTC Sensetion X ve HTC One XL.

HTC Sensetion XL dememin nedeni Beats Auidio. Takdir edersiniz ki müzik zevkinden ödün vermek küstahlık olur, TL'yi gözden çıkarınca. Samsung ve HTC'lerin hepsinin ekranı büyük. Çoğunu arkadaşlarımdan ufak tefek
kullandım.
Iphone'da film izlemek Samsung ve HTC'nin büyük ekranlarının yanında hikaye kalıyor. Galaxy S3 dememin nedeni kullanıcı düşkünü telefon.
Kullanıcının hareketlerine duyarlı. Iphone ve HTC One X ise internet dehaları.
Benim için ön planda olanlar :

Telefonun gücü (Hızı),
Müzik kalitesi,
Ekran büyüklüğü,
İnternet hızı.

Yardımlarınızı ve Fikirlerinizi bekliyorum.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
İnternet dehaları derken anlamadım. Internet açısından S3'ün ne eksiği ne One X'den?

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Samsung Galaxy S3 en iyisi. HTC One X i yegene verdim, Samsung Galaxy S3 aldım,

sifre1993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok karışık bir yazı olmuş az alt satıra in.
Mesela böyle yazabilirsin;
Arkadaşlar telefon almaya karar verdim. Çok site okudum çok karar değiştirdim. Programcıyım. Küçük ufak tefek programlarım var. Kendimi geliştiriyorum.

Apple Iphone 4S alacaktım fakat İos kapalı kutu. Android ise geliştirilmeye müsait. Alışkanlıklarım gereği çok
müzik dinlerim ve müzik kalitesine de önem veririm.
Arasında kaldığım
telefonlar :

Apple Iphone 4s, Samsung Galaxy S3, HTC Sensetion X ve HTC One XL.

HTC Sensetion XL dememin nedeni Beats Auidio. Takdir edersiniz ki müzik zevkinden ödün vermek küstahlık olur, TL'yi gözden çıkarınca. Samsung ve HTC'lerin hepsinin ekranı büyük. Çoğunu arkadaşlarımdan ufak tefek
kullandım.
Iphone'da film izlemek Samsung ve HTC'nin büyük ekranlarının yanında hikaye kalıyor. Galaxy S3 dememin nedeni kullanıcı düşkünü telefon.
Kullanıcının hareketlerine duyarlı. Iphone ve HTC One X ise internet dehaları.
Benim için ön planda olanlar :

Telefonun gücü (Hızı),
Müzik kalitesi,
Ekran büyüklüğü,
İnternet hızı.

Yardımlarınızı ve Fikirlerinizi bekliyorum.

Düzeltmeye çalıştım ama 15 dakika geçmiş.

İnternet dehaları derken anlamadım. Internet açısından S3'ün ne eksiği ne One X'den?

Galaxy S3 denerken interneti yoktu arkadaşımın. net bir bilgim olmadığı için eklemedim.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Ben Galaxy S III derim ama beklersen pazartesi gününe kadar bende inceleyeceğim yakından. Sana ne var ne yok söylerim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xl cı tavsıye ederım zaten s3 le xl hemen hemen aynı bende xl var bende programcıyım her ısımı goruyo s3 hem pıyasası cok dustu fazla paraya alıyosun ama satarken 2 katı dusugune alıyolar ınternet konusundada hız olarak kulaklıkta muzık dınlerken kalıte olarak xl derım hem kıyaslamasınada bakılırsa s3 le xl denemesınde ınternet bakımından xl s3 katlıyo tavsıye bızden karar senden ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya birinizde sony xperia z diyin..ekran geniş,su geçirmez,foto-kamera-çözünürlük çok çok iyi. başka laf yok

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
android pişmanlıktır. ben düştüm sen düşme derim. al 4s rahat et. jb yaparsın kapalı kutu açılır, hem programcı isen yaptıklarını jb dünyasında satabilirsin. sadece son jb çıktığında 7 milyon kişi jb yapmış

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Eğer amacın bu kriterlerde

Telefonun gücü (Hızı),
Müzik kalitesi,
Ekran büyüklüğü,
İnternet hızı.

en iyi ortalamaya sahip olmak ise herhangi birini alabilirsin. Hiç biri diğerinden kötü telefon değil.(Sensation XL hariç, bu saatten sonra o kadar para verilmez ona, 600-e700e'e bulursan al:))

Güç/hız olarak One X ufak bir farkla önde. Arkasından S3 geliyor, ancak bazı akışkanlık işlerinde vs iPhone 4S öne çıkıyor. Öne derken, One X'in de önüne çıkar.
Müzik kalitesi olarak One X en iyisi yine, arkasından iPhone 4S geliyor. S3'ün ses kalitesi pek iyi değil. (50TL'lik kulaklıkla abuk subuk bass dinleyenler gelip kafa ütülemeyin lütfen...)
Ekran büyüklüğü S3>OneX şeklinde. 4S'in ekranı normal/küçük denilebilecek bir boyutta.

Internet hızı, o da senin operatörüne bağlı. Bu telefonun interneti diğerinden hızlı diyen delidir, kara cahildir, başka bişey diyemem.