Samsung Galaxy SII Şarj Süresi

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Mrb arkadaşlar ya şimdi amcamın galaxy SII telefonunda (yani benim değil henüz bi akıllı telefonum yok :( )şarjı hiç dayanmıyo su gibi akıyor şarjı. Şarj ömrü uzatan uygulamalar varmış acaba bana önerebileceğini bi kaç uygulama varmı??

İyi Forumlar....

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
valla uygulama varmıdır bilmem ama şarj süresini şunla arttırabilirsiniz..

sgs2btrylong.jpg

illeqalrapper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle şunu söylemeden edemicem bende s2 kullanıyorum ama telefonu full kullandığım halde bile 3 gün şarj gidiyo 3 günde bir akıllı telefon için çok iyi. şimdi senin soruna gelecek olursak uygulama yok telefonun özelliklerini biraz kısarak şarjı daha uzatabilirsin. mesela 3g yi kapalı tutup gerektiğinde açarak ekranın parlaklığını kısarak gps i kapatarak vs. bunun gibi ekstra özellikleri kapatıp gerektiğinde açarak şarjın süresinin artmasını sağlayabilirsin. özellikle telefonun sesi açıkken titreşimi kapalı tutmanı öneririm titreşim en fazla şarj yiyen özelliklerden biri.

Ya da davut arkaşımızın dediği gibi yüksek güçte bataryalar alabilirsin. büyük ihtimal sizinki 1650 mAh olmalı. 3500 mAh ya da daha fazlasını alabilirsin.(s2 için daha fazlası varmı tam olarak bilmiyorum) Fiyatı ise 70-80 TL arası olması lazım gittigidiyor yada sahibinden gibi sitelerde bu fiyata yada daha ucuza bulabilirsin...

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
öncelikle şunu söylemeden edemicem bende s2 kullanıyorum ama telefonu full kullandığım halde bile 3 gün şarj gidiyo 3 günde bir akıllı telefon için çok iyi. şimdi senin soruna gelecek olursak uygulama yok telefonun özelliklerini biraz kısarak şarjı daha uzatabilirsin. mesela 3g yi kapalı tutup gerektiğinde açarak ekranın parlaklığını kısarak gps i kapatarak vs. bunun gibi ekstra özellikleri kapatıp gerektiğinde açarak şarjın süresinin artmasını sağlayabilirsin. özellikle telefonun sesi açıkken titreşimi kapalı tutmanı öneririm titreşim en fazla şarj yiyen özelliklerden biri.

Ya da davut arkaşımızın dediği gibi yüksek güçte bataryalar alabilirsin. büyük ihtimal sizinki 1650 mAh olmalı. 3500 mAh ya da daha fazlasını alabilirsin.(s2 için daha fazlası varmı tam olarak bilmiyorum) Fiyatı ise 70-80 TL arası olması lazım gittigidiyor yada sahibinden gibi sitelerde bu fiyata yada daha ucuza bulabilirsin...

verdigin bilgiler icin saol.

3500 mAh'lik bataryayı buldum. Link. Daha pahalı olarak Siyah ve Beyaz buldum.

almayi dusunuyonmu

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
kusura bakmayın arkadaşlar müsait değildim cevap veremedim sahibinden.com da felan var zaten @lordarcual arkadaş vermiş link zaten sağolsun ...

illeqalrapper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım eğer almak için bir onay bekliyorsan tabi ki al. zararlı olan bir şey değil aksine çok yararlı bir şey eğer batarya süresi bana yetmiyor diyorsan fiyata da baktım 50 TL diyor kesinlikle kaçırma.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
telefonun sarj sikintisi yok ya 2 gun gidiyor normal intrrnet falan
ama real racing oynarken durum farkli tuketim artiyor 3-4 kat

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Mrb arkadaşlar ya şimdi amcamın galaxy SII telefonunda (yani benim değil henüz bi akıllı telefonum yok :( )şarjı hiç dayanmıyo su gibi akıyor şarjı. Şarj ömrü uzatan uygulamalar varmış acaba bana önerebileceğini bi kaç uygulama varmı??

İyi Forumlar....

Neo Vimde şuanda Easy batery saver ve juice defender var :D İşe yarıyo :D

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar belirttigim gibi tel benim deil amcamın. Verdiginiz değerli bilgileri kendisine iletecem. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ve sükranlarımı sunuyorum

zeeprime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki bu bataryalar orjinalmı samsungun onayladıgımı bır ürünmü.? Bu kadar ucuz olması beni düşündürdü bende şarj bakımından şikayetciyim eğer orjinalse alayım hemen.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
3500 Mah'lık piller telefonun kalınlığını çok etkiliyor. Taşıması ve kullanması tam bir işkence haline geliyor. Ben tavsiye etmem açıkçası. Onun yerine 1600 Mahlık piller var. O pillerden iki tanesi ve yanında pil dolum adaptörünü 20-30 TL civarına satıyorlardı. Onlardan alın. Pili adaptöre takıp dolduruyorsunuz ve şarjınız bitince bitmiş pili telefondan çıkarıp dolu olanı takıyorsunuz. Bu kadar kolay.

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben cok memnunum s2 min sarj suresınden ortalama gunluk 450 tane msj atıyorum 2 gun gidiyoo :D

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
3500 Mah'lık piller telefonun kalınlığını çok etkiliyor. Taşıması ve kullanması tam bir işkence haline geliyor. Ben tavsiye etmem açıkçası. Onun yerine 1600 Mahlık piller var. O pillerden iki tanesi ve yanında pil dolum adaptörünü 20-30 TL civarına satıyorlardı. Onlardan alın. Pili adaptöre takıp dolduruyorsunuz ve şarjınız bitince bitmiş pili telefondan çıkarıp dolu olanı takıyorsunuz. Bu kadar kolay.

samsung galaxy wonder i8150 için de varmıdır bu şarjlı sistem bilgin var mı?