Blackberry yedekleme hk

Bu konuyu okuyanlar

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selam

Blackberyy bold cep telefonu kullanıyorum, fakat bugün telefon durduk yere kapandı ve birdaha da açılmadı,telefoncuya gösterdim kısa devre yapmış olabileceğini söyledi ve muhtemelende yapılamayacak.Ben telefonumu bundan 5-6 gün önce blackberry desktop manager ile yedeklemiştim bilgisayarıma.Şimdi bu telefonum olmassa mecburen yeni telefon alacağım.Korktuğum tey şey tüm numaralar telefonda kayıtlıydı hattımı yeni taşıttığımdan dolayı hatta yüklememiştim.Fakat sormam gereken bazı sorular var ?

- illaki yine bold telefon mu almam gerekir bu yedeklediğim dataları tekrardan telefona yüklemem için.Ayrı modellde alsam yinede geri yükleyebilir miyim ? Rehberim i farklı telefonda alsam geri yükleme yaparak geri getirebilmem mümkün müdür ?

- Mesela blackberry yedekledim bunu başka bir formata geçirebilir miyim ? örneğin iphone alsam ona çevirip iphone telefona geri yükleme yapabilir miyim ? yada samsung nokia gibi ? Blackberyy ' nin kullandığı uzantıyı örneğin iphone a yada nokia gibi markalara çevirebilmem mümkün müdür ?

Farklı markalarada dönüştürme yapabilir miyim ?

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
avea ya taşıttım ama dostum dediğim gibi hiçbir numara hatta kayıtlı değil,tüm numaralar telefonda kayıtlıydı toplamda 540 numara filan vardı o yzüden hatta sığmıyordu bende kayıtlamamıştım.sadece telefon yedeği var şuanda bilgisayarımda oda sanırım ancak blackberry' alırsam geri yüklerim ama illaki aynı model mi olması gerekir.

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok uzun gibi görünüyor yapabilir miyim bilmiyorum açıkcası :)