Galaxy Ace S5830i Wifi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar benim s5830i telefonum var wifi den internete bağlanınca wifi kendiliğinden kapanıp açılıyor s plustan aynı modeme bağlanınca hiç bir şey olmuyor, baska bu sorunu yaşayan varmı yoksa servisemi göndereyim ?

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
*#*#526#*#* yap. driveri yeniden yükleyecek. muhtemelen düzelir

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sagol kardesim gene gidiyoda azalmış gibi :D

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sagol kardesim gene gidiyoda azalmış gibi :D

azalmamış kardesim yaziyorum

WlanTest Engineering Mode Status...
TestMode Driver loaded [OK]

yazıyor bekliyorum bişe gelmiyor çıkıyorum

DO NOT RESTART diyor ne yapam :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar benim samsung galaxy ace s5830i telefonum war bide kendi kablosuz modemim wr kendi modemimden telefona wife çekicektim şifreyi yanlış yazdım sonra bi daha girdim ve iptal et ve unut seçenekleri çıktı bende unut dedim artık telefondan wife i açınca kendi modemimi görmüyo ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim galaxy ace mde telefonu aldıktan sonra bi kaç hafta kullandım sonra fabrika ayarlarına geri döndüm ama artık her wifiyi açtığımda 0.5 kuruş gidiyo yardımcı olabilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar telım wifi yi açıo ustte simge cıkmıo cihaz bulmuo bi yardım edın lutfen bide bt açılmıo

Alehan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eger ıp adresi bulunuyor diye tekrarlıyorsa modemde sıkıntı gibi bişi var .. modeminizin arayüzüne girin şifreleme modunu wep degil wpa2psk yapın o sorun düzelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede wifi sorunu var. wifi yi açıyorum yukarda wifinin çeken simgesi geliyor ama internete girdiğimde sayfa görüntülenemiyor diyor. fabrika ayarlarına döndüm yine aynı yardım edebilirmisinz.

adonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu samsungların wifi yı 5 para etmez rezalet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum ne yapmam gerek. sen bi çözüm buldun mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben gayet rahat giriyodum nolduysa kendi kendine girmemeye başladı. wifiyi açıyorum taratıyorum buluyo sinyal seviyesi için mükemmel diyo bağlan dediğimde önce hatırlandı diyo sonra 1 2 saniye içinde devre dışı yazıyo anlamadım neden böyle olduğunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sifreyi girdikten sonra bi kac saniye sonra obtaining IP adress yaziyo ve ondan sanra baglanmio yardimci olursaniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende model şifresi kurmustum annemler kurcalamıs bende de kullanıcı adı ve parola istiyor internet olmadııqı için olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşey tamam bağlana tuşuna basamıyorum reset attım düzelmiyor neyapmam lazım bilen var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*#*#526#*#* banu yaptık dosyasına girdim kotlar ney bikader ya 5 para etmez yani model ace almayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Android kullanmayı bilmiyorsanız telefona çamur atmayın. 5 Para etmezmiş, gördüğüm en iyi telefonlardandır Samsung Galaxy serisi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar bende de ace var wi-fi mi saçıyorum hata veriyor numara sitemi de tuşladım olmuyor yine hata veriyor bunu nasıl duzeltirim bilen arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bnm galaxy s5830i telefonum var ve wifi bağlandığımda sinyal gücü mükemmel dediği halde şifreyi doğru girdiğim halde bağlanıyor sonra bağlantı kesildi deyip bağlantı kuramıyorum bana yardımcı olurmusunuz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben gayet rahat giriyodum nolduysa kendi kendine girmemeye başladı. wifiyi açıyorum taratıyorum buluyo sinyal seviyesi için mükemmel diyo bağlan dediğimde önce hatırlandı diyo sonra 1 2 saniye içinde devre dışı yazıyo anlamadım neden böyle olduğunu

aynen benim telefonda aynısını yapıyor bunu yapmamadı için modem de nasıl bır değişiklik yapabılırım ?:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Daha Dün Samsung Galaxy Young Aldım Ve Wifiye Gittiğimiz Misafirlikte Bağlandım Ama Şimdi Evde Bağlanmıyor "IP Adresi Alınıyor..." Diyor Ve Öyle Kalıyor Sonra "Devre Dışı" Diyor Yardımcı Olabilecek Misiniz Nasıl Yapacağım Bu Wifiyi

burakbrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim telefonumda da wifiden giriyordum ama şimdi bağlandı olarak görünüyor hiç br şekilde bi gezinti yapamıyorum bi yardımcı olacak yok mu? pişman oldum samsung aldığıma lanet olsun! B*ktan tlfon yapıyorlar. htc yada apple arkadaş diğerlerine güven olmuyor. kimileri de savunuyor madem öyle iki ay içinde telefon neden sorun vermeye başladı....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş yapman gereken ayarlar/kablosuz ve ağlar/mobil ağlar/paket veri kullan/daki tik işaretini kaldır bende aynı sorunu yaşıyordum düzeldi :D :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var UNUT DEDİM KAYBOLDU BULURSAN BANADA YAZARMISIN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bu adımları izle muhtemelen düzelicektir : (uygulamalar/ayarlar/kablosuz ve ağlar/mobil ağlar)paket veri kullan ve/veya veri dolaşımı eğer tik atılmışsa o tikleri kaldır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben de ace var bir türlü iş yerindeki wifi ye bağlanamıyorum driver yeniden yükledi yine olmadı ne yapmalıyım .