Galaxy s 3 hakkinda iyi bilinler yardim pls

Bu konuyu okuyanlar

raid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar forumu ve s 3 yeni kullanmaya başladim.. Sizlere sorum s 3 de apk mania die bir siteden bir cok uygulama indirdim son indirdiklerim nova 3 nba jam gibi bunlar sorunsuz calisiyor fakat asphalt 7 fifa 2012 nfs hot gibi oyunlar calismiyor sebini aciklayabilcek ve çözüm bilen var mi ? Birde nedir bu apk muhabbeti zira bu oyunlarin hepsi ücretli fakat apk den ücretsiz iniyor .. Apk nedir tam anlatabilcek var mi birde en cok duydugum root mevzusu tam ve iyi bilen bir arkadas yardim pls ???

Reaksiyon puanı
2,146
apk aslında illegal yöntemdir, doğrusu google playden ücreti karşılığında yüklemektir, ama uygulamanın apk dosyası bi şekilde internette paylaşılıyor oradan yüklediğin zaman ücret falan da ödemiyorsun tabi, apk dosyası bi nevi setup dosyası oluyor uygulamanın

raid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Madem oyle apk illegal ise neden asphalt 7 storeda yok apk si var bunu cozemedim

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bence fazla kurcamala google play ve samsung app kullan :) illegal iyi bir şey değil sisteme arıza çıkartabilir.

Reaksiyon puanı
10,324
Apk nedir tam anlatabilcek var mi birde en cok duydugum root mevzusu tam ve iyi bilen bir arkadas yardim pls ???

ben de bu konuda yardım istiyorum arkadaşım!
ne bu yani, "lütfen" diye yazmak o kadar mı zor?!
ille de katletmek zorunda mısın dilini?