Hangi telefonu tavsiye edersiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar abim turkcell gold paketi kullanıyor 12 ay boyunca 75 tl olanı. Bende hazır ödüyorken bir telefon alalım dedim. Bana göre 2 tane telefon buldum.
1- Sony xperia u
2- htc one v

Xperia biraz daha ön planda kalıyor. Gerek ayda 20 lira olması. Gerek fotoğraf çekimi ve internet
htc aslında güzel telefon ama 30 tl olması beni biraz uzaklaştırdı ondan

telefonların bana göre eksileri ise;
htc'nin duyduğuma göre bataryası yokmuş. Herhangi bir takılma vs olursa telefoncuya götürmemiz lazımmış.
xpreria'nın eksisi ise 4 gb'dan daha fazla hafıza olmaması. Ben şuanda 512 mb hafıza kartı kullanıyorum telefonumda zaten müzikten başka bişey yok oda 200 mb dolu. 4 gb yeter diye düşünüyorum. Daha önce hiç kullanmadım android vs. dokunmatik telefon.
sizce ne yapmalıyım ? siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ?

bir kaç sorum var ayrıca;
1- hangi telefonun şarjı fazla gider ?
2- hangisinde internette daha rahat video izlenebilir ?
3- hangisinde daha fazla ses çıkar ?
aklıma geldikçe sorarım :D

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
başka yorum yokmu arkadaşlar ?

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
cevap yazmıyorsunuz :D bari son sorumu cevaplayın. Bugün almayı düşünüyorum telefonu. Xpreria nın çift çekirdekli olduğunu duydum o yüzden biraz ağır basıyor sony.
ama 4 gb hafızayı düşünüyorum. yetmez mi ? Oyunu yüklesem bitirdikten sonra silsem. müziklerimde en fazla 500 mb olur zaten. internette dolaşabilirim sürekli youtubeden video izleme felan takılma olurmu aklımdaki sorular bunlar :)

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hiçmi cevap gelmez yahu :D garip.
HTC one v almaya karar verdim. 1-2 haftaya kadar alacağım hayırlısıyla.

Yalnız benim hattım vodafone telefonu turkcell'den alıyorum bir sorun olur mu acaba ?

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
herhangi bir sorun olacağını sanmam.bende nokia c5 var açılışta turkcell logosu geliyor ama bütün hatları kullanabiliyorum