Facebookta istem dışı kişilere abone olma, durum beğenme sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

esntpli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lütfen bana yardım ediniz. Son günlerde benim faceme bir şeyler oldu. Tek benim değil bir kaç arkadaşımında öyle oldu. Ben mesela dışardayım eve gelip faceye girdiğim zaman bir sürü sayfa beğenilmiş ve en çokta tanımadığım kişilerin profiline abone olmuşum ve onların durumlarınıda beğenmişim. Adamlar nasıl yapmışlarsa bir çok kişi bunların mağduru olmuş. Ben abonelikten çıktıkça ertesi gün yine oluyor. Facebookta uygulamarın hepsini kaldırdım fakat gene öyle.
Bide oda yetmezmiş gibi o abone olanların faceside engellenmiyor. Lütfen buna bir çare bulun bu böyle gitmez çünkü. Acaba bizi hangi zayıf yönümüzden yakalayıp böyle yapıyorlar.???

eeeguray

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hesap ayarları-uygulamalar buradaki uygulamalar yapıyordur büyük bi ihtimal

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Daha once begendiginiz kullandiginiz bir uygulamanin marifetleridir. Tabii hangi uygulama yapiyor bilemeyiz. Bazi uygulamalar virus gibi milletin haberi olmadan duvarina her turlu tuhaf zayiflama ilaci falan koyuyor. Uygulamlara izin verirken senin duvarina yazabiliriz diye izin veriyorsun oda yapiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var yeni mail adresiyle yeni hesap açtım buda aynı ?????

pinkbu88le

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
​bende aynı sorunu yaşadım tüm abonelikleri iptal ettim uygulamalardan çıktım sorun çözüldü...

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
ota b...a herseye uye olunmayacakmış demekk kı en guzelı sade facebook :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Abonelikleri iptal edin. Uygulamaları kaldırın ve şifrenizi değiştirin temiz bir bilgisayarda. Kişi şifrenizi kırsada şifreyi değiştirmez çünkü .

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
En güzeli benim gibi kapatın feysi, twiti kökten çözüm, valla bak!

kurban44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaman tünelinden çıkış diye linklere tıklayıp chrome eklentisi yükleyen herkes paneli kontrol eden kişinin istedigi kişilere abone olur belirledigi sayfaları begenir kurtulmanın yolu eklentiyi kaldırmak.. zaman tünelinden çıkış falan gibi saçma sapan linklere tıklamayın adamlar abone kazanmak için bunları yapıyorlar..