İşte New York Valisi'ni yakan telekız

Bu konuyu okuyanlar

Gorkem

Profesör
Reaksiyon puanı
1
22 yaşındaki Ashley'in sloganı: "Seni yakan şeyler beni güçlendirir"

ashleydsadasdsds.jpg

New York Valisi'ni yakan telekız Ashley Alexandra Dupre "muhteşem fotoğraflarıyla" ortaya çıktı: "Ben canavar değilim..."

New York Valisi Eliot Spitzer'in istifasına yol açan fuhuş skandalının merkezindeki telekız 22 yaşında genç bir kadın. New York Times gazetesi, Spitzer'in birlikte olmak için 4300 dolar ödediğini "Ashley Alexandra Dupre" takma kızı buldu. İşte kızın gazeteye yaptığı açıklamalar:

UYUYAMIYORUM..

"17 yaşımda şarkıcı olmak umuduyla New Jersey'deki evimi terk ettim. New York'a geldim. Yalnız kaldım. Uyuşturucuya bulaştım. Parasız kalıp sokaklarda yattım...
New York'ta tanıştığım erkek arkadaşımın iki çocuk babası olduğunu öğrendim... yıkıldım ve sonunda eskort olarak çalışmaya karar verdim...
Spitzer olayının ardından doğru düzgün uyuyamadım bile. Şimdi ailemin yanına New Jersey'e dönmek her şeyden uzaklaşmak istiyorum. "

İnananmıyorum! kızımın eskortluk yaptığından hiç haberim yoktu... O pek bilgili değildir. New York Valisi'ni tanıdığını zannetmiyorum.
Ashley'i çalıştıran Emperor's Club adlı eskort servisinin 4 yıldır hizmet verdiği ve bu süre içerisinde tam 1 milyon dolar kazandığı belirlendi.

Vali Spitzer'i yakan telekızın myspace sitesi olayın açığa çıkmasının ardından ziyaretçi akınına uğradı ve tam 2.5 milyon kişi tarafından ziyaret edildi. Ashley'in myspace'de seçtiği slogan ise, "Seni yok eden şeyler aslında beni güçlendirir" şeklinde... Ashley'in Manhattan'da Chelsea Landmark adlı lüks bir rezidansın 9'uncu katında yaşadığı, ayda 3 bin 500 dolar kira ödediği belirlendi. Ahsley, mahkemede tanık olarak dinlenecek ancak kendisiyle ilgili herhangi bir dava açılmayacak.
2_k.jpg

3_k.jpg

9_k.jpg

Kaynak

Son mesajlar