Concord SmartPad7 8GB 7" Tablet PC Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

warestr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda tablet pc alanında dikkatimi Concord SmartPad7 8GB 7" markalı Tablet PC çekiyor. 300 400 lira arasında tablet bilgisayarları araştırıyorum. Benim için önemli olan kullanışlı olması ve ergonomik olmasıdır... Concord SmartPad7 8GB 7 piyasada öne çıkıyor. Nedenlerine gelince Corcord markası ürününü fahiş fiyatlara satmaktansa, daha kaliteli ürünleri rakiplerinden daha düşük fiyatlarla satıyor.
tablet1a.jpg
Beni en cezbeden tarafı, Kapasitif Çoklu 5 Point Dokunmatik Ekran özelliğinin olması, Arm A10, Cortex A8 işlemcisinin olması, 3g modemlerle bağlantısının olması ve HDMİ teknolojisiyle HDMi bağlantısının/ girişinin olması.

Ürün çok zengin bir biçimde geliyor. Bu da rakiplerinden bir adım öne geçmesini sağlıyor.
Ürün ile birlikte
HDMI Kablo,RJ-45 Ethernet Port,Araç Şarjı,Kılıf,Kulaklık,USB,Şarj Aleti,USB Dönüştürücü hediye olarak geliyor.

<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial; font-size: 15px; line-height: 17px; ">[video=youtube;cw1ACGc57sc]http://www.youtube.com/watch?v=cw1ACGc57sc[/video]

Mobee,Polypad gibi tabletleri almaktansa hem teknik desteğiyle hem de diğerlerinden farklı özellikleriyle ve gelen hediyeleriyle
Concord SmartPad7 8GB 7" tablet pc nin büyük bir hayran kitlesi olacak gibi.

Ben 1 tane sipariş verdim. Forumdaki arkadaşlar ne söyler? Keşke almasaydın! ya da "İyi ki almışsın" diyecekler ve başka yorum yapacakların yorumlarını bekliyorum.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben 2 aydır filan kullanıyorum bu cihazı zaman zaman kasmalar olsa da kullanışlı fakat övüldüğü ve beklenildiği kadar çok yüksek performans verdiğini söyleyemeyeceğim ama bu fiyata alınabilecek en iyi tabletlerden

warestr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi baktım bu cihaza 1 gb ramı var. Ram dışında ek bir özelliğini göremedim. Artes'teki hafıza kendi hafızası mı? Dokunmatiği nasıl hassas mı?

ben 2 aydır filan kullanıyorum bu cihazı zaman zaman kasmalar olsa da kullanışlı fakat övüldüğü ve beklenildiği kadar çok yüksek performans verdiğini söyleyemeyeceğim ama bu fiyata alınabilecek en iyi tabletlerden
tabiki de 512 mb ram oluşunun getirdiği bir yavaşlık olacaktır. Ama kutunun hediyesi bol gelmesi unutturuyor bir nebze de olsa. Senin de dediğin gibi bu fiyata bunu uygun gördüm. Elime gecince ince detayları sizinle paylaşırım.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şimdi baktım bu cihaza 1 gb ramı var. Ram dışında ek bir özelliğini göremedim. Artes'teki hafıza kendi hafızası mı? Dokunmatiği nasıl hassas mı?

tabiki de 512 mb ram oluşunun getirdiği bir yavaşlık olacaktır. Ama kutunun hediyesi bol gelmesi unutturuyor bir nebze de olsa. Senin de dediğin gibi bu fiyata bunu uygun gördüm. Elime gecince ince detayları sizinle paylaşırım.

sürekli şu uygulama yanıt vermiyor kapat bekle rapor diye bir uyarı çıkıp duruyor art arda 5-6 uygulamada bu beni çok rahatsız etti mesela dokunmatik hassasiyeti üst düzel aynı zamanda ipad e sahibim dokunmatik olarak fark yok

warestr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sürekli şu uygulama yanıt vermiyor kapat bekle rapor diye bir uyarı çıkıp duruyor art arda 5-6 uygulamada bu beni çok rahatsız etti mesela dokunmatik hassasiyeti üst düzel aynı zamanda ipad e sahibim dokunmatik olarak fark yok
dokunmatiğinin hassas oluşu hoşuma gitti. Senin de dediğin gibi kapat bekle rapor hataları android sürümünden de yapabilir. Mesela ben de HTC HD2 vardı android 2.3.4 de özel yapım romda da yeni öyle hatalar veriyordu yeni bir rom yükledim düzeldi. Allah'tan destekleri var güncelleme çıkartıyorlar. Teknik olarak sıkıntı olmadığı sürece Android tabanlı sorunlar aşılabilir.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
dokunmatiğinin hassas oluşu hoşuma gitti. Senin de dediğin gibi kapat bekle rapor hataları android sürümünden de yapabilir. Mesela ben de HTC HD2 vardı android 2.3.4 de özel yapım romda da yeni öyle hatalar veriyordu yeni bir rom yükledim düzeldi. Allah'tan destekleri var güncelleme çıkartıyorlar. Teknik olarak sıkıntı olmadığı sürece Android tabanlı sorunlar aşılabilir.

evet bence de gayet yeterli zaten cihaz yani almak isteyen varsa tavsiye ederim artesin adı geçti bir dönem o da elime geçmişti onların ekran yapıları biraz daha farklı concord da kullanılan ekran daha kullanışlı kapasitif olmasının yanında parmakla güç uyguladığınızda göçme filan çok zor yaşanıyor artes te ekranın içeri battığını dokunduğumda hissediyordum belki rezistif ekranlı modeldi bilmiyorum ama ikisini de kullandım concordu beğendim diyebilirim

haso1212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İçinde Cıkan aparatlar hemen hemen 100 tl degerinde ürün fiyatı ise 329-100=229 tl ye boyle bir tablet sahibi oluyoruz neredeyse 229 tlye polofonik telefon almak bile zorken tablet almakgerçekten tebrik ediyorum sizi...

Ben üründen gayet memnunum turkcell vinn ile rahatlıkla nete giriyorum wireles sayesınde yazıcıdan çıktı alıyorum...

Tavsiye ederim..

GÖRKEM17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabletin hızı gayet güzel üzerinde dahili hafıza 8 gb var istenirse 32 gb kadar hafıza kartı takılabiliyor flash bellek denedim onuda gorüyor evimdeki klavye ve mause denedim harika bir ürün hemen tanıdı daha önceden aldığım mobee tablet te böyle bir özellik yoktu ve sürekli bir yerleri bozuldu teknik servisi aradım telefonu açan bile yok ama concord gerçekten hem servis hemde üründe kaliteli hizmet veriyor ben concord servisini aradım hemen hızlı bir şekilde cevap verdiler ürünümü kullanamıyorum bana yardımcı olun dedim hemen teknik ekip yardımcı oldu gerçekten kaliteli bir ürün

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
300-400 tllik tablet için fena değil. Ama tablet alıcaklar 1000-1200 tllik bütçeyle min 800 le alırlarsa çok daha memnun kalırlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence concorde tablet alacak arkadaşlar sakın ha aldanmayın. yaşadığım sorunlardan dolayı teknik destek sayfasına yazdığım olumsuz msj dan dolayı forum üyelğiğimi engellemişler. Müşteri memnuniyeti nerede kaldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar cine5 de tanıtımı yapılan firmadan concort tablet aldım arızalı gönderdiler ve 1 haftadır firmayı arıyorum degişimini istiyorum ilgilenmiyorlar. yani anlaşılan alanın elinde kalıyor. geri dönüşümü yok. gerekli yerlere başvurmaktan başka çarem kalmadı gibi görünüyor. sakın sizde aldanıp almayın.

crazytorment

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu concord tabletlerden almayin sakin servisi filan berbat. 3 hafta önce aldim şarji bozuldu tabletide bozdu bugün servisten geldi fakat hiçbir şey yapmadan geri göndermişler hemde arkasi cizik dolu halde. Concorddestek.com da pişmanliğimi dile getirdim adam beni banladi ya var mi böyle bir terbiyesizlik. Sakin ola ha almayin başiniza dert alirsiniz. Benden söylemesi. Vesselam..

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Böyle çan çin çon mallarından uzak durun benim ağzım yandı aldandık aldık bi kere bakmayın türkiye yazdığına alayı çin :)

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ainol Novo Crystal 7 4.1 jelly bean işletim sistemi var 1 gb ddr3 ram 1.5 ghz hızında çalışan işlemci 330 tl

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
yani buna verene kadar para ainol novo serisinden 1 tane alın.

enes35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Video yu izledimde benim mobee s1200 ün aynisinin tipkisi :d bi marka yazisi değişik 1 aydan uzun süredir kullaniyorum şarsinin çabuk bitmesinin dişinda herhangi bi problem kasma vs karşilaşmadim şars problem olmazsa gayet uygun bence benimkininde ayni malzemelerle 280 tl idi fiyati

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarj olmuyor 1 ay oldu alali hiç kullanamadim çok pişmanim nereden alabilirim şarjini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Almayı düşünüyoruz alalım mı? Bide Nexus 7 nerde satılıyor google da ülkenizde satılmamaktadır yazıyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende aynı şekilde şarj dan dolayı sıkıntım var yekilere ulaşamıyorum cevap alamıyacaksam tüketici derneğine şikayette bulunalım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
inşallah bir sıkıtı cıkmaz. ben ipad kullanıyorum fakat tv de göründe aparatlarına heves edip sipariş ettim. bakalım ne olacak..

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Istanbul içine on günde teslimat demiş varmı böyle bir şey adamlar anadolu yakasında biz Avrupa yakasındayiz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şunu unutmayın ;eğer adam üstüne basa basa ürünlerini övüyorsa bilinki herşey o anlıktır. sizi sonrasında tanımazlar tınlamazlar. hangi marka model olursa olsun bu böyledir. tecrubeme dayanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar biz aldık aynı gün dokunmatiği gitti ve tAblet takıldı, tutukluk yaptı arıyoruz açan yok, cevap veren yok! çin malı herhalde çok kötü bir tablet lütfen kimse almasın! onun yerine biraz daha üstüne para koyun ve daha iyi bir tablet alın!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle katılıyorum ulaşmak ne mümkün.Sürekli telefonlarına ulaşılmıyor ben parasını verdiğim halde bile göndermiyorlar rezil bir firma:mad::mad:

Son mesajlar