Samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır ?

Bu konuyu okuyanlar

mertkanozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar telefonumu 4 gün önce aldım ama bilgisayar bağlantısıyla ilgili hiç birşey yazmıyor kies dediler bi kaç yerde kies cihazı görmüyor telefondada bağlantı şekillerinde harici depolama ve kamera olarak bağlan var hangi program ve ya nasıl bağlayabilirim müzik resim uygulama gibi şeyleri senkronize etmek istiyorum daha önce iphone kullanıyordum Android'i ilk defa kullanıyorum alışamadım yardımcı olursanız sevirim teşekkürler.

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Burdan kiesi yükleyin.Telefondanda bağlantı şekillerinden kiesi seçin, kabloyla bağlantı kurun.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Kablo ile baglantide ayarlardan depolama olarak seciceksiniz. Ozaman kiese gerek kalmadan telefonu kullanabileceksiniz.

mertkanozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kabloyu takıyorum bi kamera olarak var birde ortam olarak mı ne var depoloma yok her şeyi denedim MTP diye bir şey var onu hıc bı bılgısayar yukleyemedı hep sorun olustu dedı anlamıyorum ama hafıza kartı taktıgımda kullanabılıyorum

burhan11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de var arkadaş teli bağlıyorum fotograf makinası şeklinde gözüküyor içini açıyorum isimsiz klasörler ve ben bu klasörlere hiç birşey atamıyorum

zeeprime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bu sorunlar bende de var bunun çözumu nedır bılen bır arkadas yardımcı olursa cok sevınıcez :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
S.a Arkadaşlar.. 3 Gün önce bende aynı cihazı aldım.. Sizin karşılaştığınız sorunla bende karşılaştım, Xp yüklü 2 Bilgisayarımda Cihazla veri alışverişi yapamadım, Sonra Evde kullanmış olduğum Windows 7 ultimate işletim sistemi yüklü olan Bilgisayarımdada ise sorunsuz Video Müzik ve Resimleri yükleyebildim... Sanırım İşletim sisteminden kaynaklı 1 sorun olabilir. Birde şu programa 1 göz atın sanırım bunu yükleyebilirseniz sorunsuz bir şekilde Pc ile bağlantı kurabileceksiniz. http://www.android.com/filetransfer/

LordOfDreamS

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
S.a arkdsLar s3 e bnde sahıbım bısey yuklemk ısteersenız eger samsung kies ı pc ye kurmanız gerekmektedir öncelik benımde bır sorunum var bluetooth baska cıhaz gormuyor ve benım kınıde goren yok acaba aynı sorun var sıkıntı sızdede varmı ??

[email protected]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar>Diger>usb yrdmci uyg. bellegi pcye bagla deyin ve kabloyu takin. Sonra bi ekran gelcek telde. Android turuncuysa altindakine basin yesil olsun normal flash bellek gibi

Cemil bluetooth ayarlarindan cihazi gorulebilir yap.

Alibatyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni versiyon yüklersen düzelir bende de vardı bluetooth sorunu versiyonla birlikte düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
airdroid programını yükleyin google play'den telefonunuzdaki her noktaya bu program sayesinde rahatlıkla erişebilirsiniz...

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Kabloyu takıyorum bi kamera olarak var birde ortam olarak mı ne var depoloma yok her şeyi denedim MTP diye bir şey var onu hıc bı bılgısayar yukleyemedı hep sorun olustu dedı anlamıyorum ama hafıza kartı taktıgımda kullanabılıyorum

mertkan kiesi yukle ve telefonun usb kablosunu bilgisayara tak ve mtp kutusunu isaretle,bu sekilde telefonun hafizasini ve takili ise external bellegini kies icinde gorebilirsin hem de telefonu bilgisayara takar takmaz karsina telefon hafizasi ve external bellek penceresi acilir.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Galaxy S3 normal flash bellek gibi bağlanmıyor (USB Mass Storage - UMS), media aygıtı olarak bağlanıyor (Media Transfer Protocol - MTP).

Kies'in kurulu olmasına gerek yok, bilgisayara takınca Media Aygıtı olarak görüyor aleti Windows 7'de. Ama görene kadar uğraştırdı baya bi kaç kere kabloyu çıkardım taktım.

Ek bilgi olarak normal flash bellek gibi görsün istiyorsanız Easy UMS programını kurabilirsiniz ama cihazın rootlu olması gerekir. Ayrıca sadece hafıza kartını görür.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar telefonumu 4 gün önce aldım ama bilgisayar bağlantısıyla ilgili hiç birşey yazmıyor kies dediler bi kaç yerde kies cihazı görmüyor telefondada bağlantı şekillerinde harici depolama ve kamera olarak bağlan var hangi program ve ya nasıl bağlayabilirim müzik resim uygulama gibi şeyleri senkronize etmek istiyorum daha önce iphone kullanıyordum Android'i ilk defa kullanıyorum alışamadım yardımcı olursanız sevirim teşekkürler.

mertkan androide yeni baslamis bir kullanici olarak Samsung galaxy s3 kullanma klavuzuna goz at derim. Pdf dosyasini indirmek icin linke tikla.

http://goo.gl/bPAfg

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
mtp sorununa çözüm microsoft sitesindeki eki indirip kurmak ama indiremiyorum :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde bir sorum olacak ?
s3 ü kablosuz pc ye bağlama şansımız varmı atıyorum mesela modem üzerinden bilgisayara ulaşma şansımız varmı oradan dosya alıp dosya gönderme gibi bir şansımız varmı ? yardımcı olursanız sevinirim. saygılar

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar benimde bir sorum olacak ?
s3 ü kablosuz pc ye bağlama şansımız varmı atıyorum mesela modem üzerinden bilgisayara ulaşma şansımız varmı oradan dosya alıp dosya gönderme gibi bir şansımız varmı ? yardımcı olursanız sevinirim. saygılar

Airdroid isimli uygulamayı telefonunuza yükleyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
windows media player in en son sürümünü indir o zaman görecek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Galaxy S3 kullanıcısıyım arkadaşlar telefonun hızından memnun olmayan varmı?Şahsen ben rahatsızım telefonun ramı800 mb bunun yaklaşık 450 500 u bütün uygulamalar kapalıyken normal rolantıde calısırken kapsıyor gerı kalan 300 350 mb ram de 2 3 tane işlem yaptıgında telefonun kasılmasını saglıyor benımle aynı dusunen varmı yoksa benım tel demı bır sorun var??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tüm s3lerde öyle sanırsam..kullanmadığın uygulamalı kaldır derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bütün telefonu ararken bilgisayarda kamera ile kullanılması yapabilir mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
CEVAP: arkadaşlar bende galaxy w var aynı hata bendede vardı mtp usb hatası ayarlar/uygulamalar/gelişim/usb hata ayıklama açın sonra usb yi pc ye bağlayın pc de onu tanıcak sonra çıkın onu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung kiesi masa ustu bılgısayardan acıyorum ardından telefonu kablo ıle bılgısayara baglıyorum ama telefon ıle pc arasında bı bag olmuyor telefondada kıesın acık olması lazım mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yanılmıyorsam samsung bu kiesi apple tunes gibi yapmış win7 de ise cihaz kendi otomatik soruyor ne yapayım diye xp geride kalıyor. aynı sorun bendede vardı. win7 de sorun yok fakat xp de kamera olarak görüyordu şimdi kiesi indiriyorum sorun çözülecek gibi görünüyor... emre uzak

Son mesajlar