Flash Player, Google Play'den Çıkarılıyor

Bu konuyu okuyanlar

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu isten kim karli cikiyor kim zararli cikiyor anlamadim. Benim encok kullandigim uygulamalar flash player gerektiriyor, onlar ne olacak ? Ufukta yeni birseyler mi var?

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bana göre androidin ios'dan tek üstün yanı olan flashı kaybetmesi ios'u rakipsiz kılacaktır.
mermiye kafa atıyorlar :D

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İos o pahalı olmasına rağmen daha da satacak.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kayda değer sebepte yok Flash desteğinin kesilmesi için bence google da Adobe de yanlış yapyıo..

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
HTML5 mi olur yoksa başka bir platform mu olur bilemem ama görünen o ki özellikle Mobil Cihazları daha az performans ile daha iyi bir şekilde çalıştıracak bir platformun ihtiyacı artık iyiden iyiye hissediliyor.

Bir yerde bir ihtiyaç varsa bunu kesinlikle bir şekilde karşılarlar...

Olmaz olmaz demeyin kim bilir Apple ve Google bir yerlerde bir işler çeviriyor da olabilirler!

Bir anda Flash mazide kalabilir...

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
benim kendi görüşümce flash playerin yerine yeni bir yazılım getirilebilir yahut jely beanin icinde özel bir sürüm olup flash player destegine gerek kalmaz gibilerinden düşünüyorum

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ne olursa olsun flaş gibi batarya canavarı yerine ondan daha iyisini ve batarya sömürmeyen yazılımı sunsunlar yeter.

By_ÇaKaL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bana göre androidin ios'dan tek üstün yanı olan flashı kaybetmesi ios'u rakipsiz kılacaktır.
mermiye kafa atıyorlar :D

flashı androidin tek üstün yanı olarak görmen konuya ne kadar uzak olduğunun göstergesi.

Ve bence telefonda kullandığı kaynaklar ve performans olarak teraziye koyarsak bence yerinde bir hareket.
sırf flash çalıştıracak diye daha güçlü telefonlar yapılmasına ihtiyacımız yok.
belki bu şekilde html5'e daha fazla önem verilir ve daha hızlı geliştirilir.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
flashı androidin tek üstün yanı olarak görmen konuya ne kadar uzak olduğunun göstergesi.

Ve bence telefonda kullandığı kaynaklar ve performans olarak teraziye koyarsak bence yerinde bir hareket.
sırf flash çalıştıracak diye daha güçlü telefonlar yapılmasına ihtiyacımız yok.
belki bu şekilde html5'e daha fazla önem verilir ve daha hızlı geliştirilir.

daha önce de dediğim gibi bana göre dikkat et.sen root etmek istiyor olabililirsin.özgürlük isteyebilrsin.benim ihtiyacım ise stabilite aplikasyonlar ve nette dolanırken flash, ki bu işi de puffin skyfire'dan daha iyi bir biçimde çözüyor.saygılar....