Samsung galaxy wonder

Bu konuyu okuyanlar

Xyshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wonderin beyaz modelini almak istiyorum, ama sararır dediler, doğruluk derecesi sizce ne? bilgisi olan var mı?

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Anaa sevgilim gelmiş:D
Hitabı burda kullanmayacam cevabı da burdan vereyim:D
Önceden de dediğim gibi eğer sararma riski varsa almaman daha iyi, zaten bir kere para verip uzun süre kullanmayı düşünüyorsun. Eğer sararırsa üzülürsün. Ne kadar hoşuna gitse de riske girme bence:)

Xyshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evetttt ben gelmişim :p :D cooook istiyorum ama riske girmeye razıyım galiba :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Wonderde soyulma olma olasılığı var. Kararma-sararma olayı olabilir. O fiyatlarda tavsiyem Samsung Galaxy S +

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
O bayağı pahalı, 650ye felan bulduk wonderi, eldeki telefonu da satarak.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Wonder istiyor s2 olsa garantili olurdu o da olmaz, garantisiz de alamaz:)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
en az 5-6 yılık beyaz sony erricson w810i telefonumda sararma olmadı. tuşlar falan biraz eridi ama kasada bir sıkıntı yok. bazı köşelerinde sararmadan ziyade boyası çizildiğinden gri zemini çıkıyor. ama sararma olmadı.

muhtemelen korkman gereken şey sararmadan ziyade soyulma tehlikesi. oda siyah telefonlarda daha tehlikeli. çünkü siyah telefonlarda soyulma olunca altdan çıkan şey beyaza yakın. ancak beyazda soyulma olunca o kadar belli olmuyor

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar pazartesi alacak inşallah yardımlarınız için sağolun, solma riski de olsa kılıfla felan telefona bakacak daha fazla para verme şansı yok ne yazık ki. Benim de almam uygun olmaz, zaten param yok o kadar:D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar pazartesi alacak inşallah yardımlarınız için sağolun, solma riski de olsa kılıfla felan telefona bakacak daha fazla para verme şansı yok ne yazık ki. Benim de almam uygun olmaz, zaten param yok o kadar:D
Gardaş ben Galaxy S III alacağım. 15 Yıldır biriktirdiğim parayla :p

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
S2 güzel telefon elimdeki telefon yerine onu alsam daha iyi olurdu sanki ama tip yok ele oturuş yok, o yüzden almadım onu:) Babama s3 alacaz inşallah, arada ona el koyabilirsem o zaman telefon bu derim:p:)

svskskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben siyah wonder kullanıyorum ve bu telefona para verme derim hiç bir halta yaramıyor

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valahi Wonder serisi maalesef hayal kırıklığı gereksiz yavaşlamayı bir türlü önleyememek gibi bi hasleti var kendisinin bir hafta kullandım almadan önce bir daha düşünün derim ;)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Valahi Wonder serisi maalesef hayal kırıklığı gereksiz yavaşlamayı bir türlü önleyememek gibi bi hasleti var kendisinin bir hafta kullandım almadan önce bir daha düşünün derim ;)
samsung ace 'nin yerine tavsiye edilmişti ama ; yavaşlama sorunu var diyorsun bende telefon alacağım sağlam bir araştırma yapıyorum ace 'ı w'yi eledik bütçede s2-s3 lere çıkamıyor haliyle nokia x2 'ye devam şimdilik :D

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
samsung ace 'nin yerine tavsiye edilmişti ama ; yavaşlama sorunu var diyorsun bende telefon alacağım sağlam bir araştırma yapıyorum ace 'ı w'yi eledik bütçede s2-s3 lere çıkamıyor haliyle nokia x2 'ye devam şimdilik :D
Yazın sonuna iyice uçarlar o yüzden fiyatların biraz daha aşağısını beklemek mantıklı sabırsızlık kaybettiriyor genelde ;)

ozakin70

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim al wonder ı keyfine bak ben sorunsuz kullanıyorum
millet 700-800 çok para sanıp alıyor wonderı aman şu kadar para verdimde şunu açmadı filan diyor
bak kardeşim 3 paraya 5 köfte yok öyle varsa 5 paraya 5 köfte yoksa yok diyosunki durumum şu
seçenek kısıtlı senin aralıkta bence wonderı al derim gönül isterki s3 olsun ama ne yaparsın:')

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=57891]pcwolf[/MENTION] Samsung almak zorunda değilsin.
Sony lere bi bak. Bence tasarım olarak daha iyi.
Motorola ya da bakabilirsin. Ben motorola kullanıyorum ve memnunum.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Wonder sipariş verildi arkadaşlar sağolun yardımlarınız için. O telefonun en güncel sürümünde yüz tanıma özelliği yok değil mi?

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
sdn'nın wonder incelemesi video 'sunu izledim kasa çabuk çizilebilir kılıf kullanın diyor ayrıca ekran dokunmatiği yeni modellere göre biraz daha düşük seviyede buna rağmen internet ve işlemci hızı mükemmel ; ilk fırsatta bende almayı düşünüyorum
Hayırlı olsun ; pcwolf

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
sdn'nın wonder incelemesi video 'sunu izledim kasa çabuk çizilebilir kılıf kullanın diyor ayrıca ekran dokunmatiği yeni modellere göre biraz daha düşük seviyede buna rağmen internet ve işlemci hızı mükemmel ; ilk fırsatta bende almayı düşünüyorum
Hayırlı olsun ; pcwolf

Sağolun kılıf alacam da şu an para yok:)

Son mesajlar