Ekran Kartı Sorunu (Çözüldü=Teknik Servis)

Bu konuyu okuyanlar

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar karşılaşatığım çok ilginç bir sorun var çözemiyorum bendeki ekran kartı radeon x 1600 pro 512 mb 128 bit 1 ay önce falan pes oynarken donmaya falan başladı format attım daha sonra geçti ama şimdi oyunları açarken bir uyarı veriyor driverleri en eskiden en yeniye kadar yükledim 8,3 hariç (chipset ati) ama ifla olmadı sadece ent için kullanabiliyorum resimde uyarı ekranı görünüyor ne olabilir herşeyi yaptım fanı değiştirdim söküp taktım driverleri yeniledim format attım bana mısın demedi?

ilk defa bir biggisayarımda böyle bir uyarı gördüm çözemiyorum

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar benim şu sorunuma çare bulabilecek olan var mı yada bilgi verebilecek olan biri

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
açmak istediğin oyunu ve ekran kartını yazarmısın ?

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
şöyle diyeyim ben bu kartla düşük detayda olsa aldığım orjinal crysis oyununu oynadım

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
directx kaç yüklü? 9c olmasına dikkat et. bir de biriki görüntü ayarını düşürüp öyle dene.

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
rave dedi ki:
directx kaç yüklü? 9c olmasına dikkat et. bir de biriki görüntü ayarını düşürüp öyle dene.

directx 9c'yi yüklü onu da denedim 800*600 1024*780* 1280*1024 1600*1200 denemediğim çözünürlük kalmadı

vurucu05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim ekran kartıda seninkinden.format attıktan sonra normal bana verilen sürücülerini kurdum,donmaya başladı benimkide oyunlarda direct x i güncelleştirince düzelmişti.sende sana verilen sürücüyü kur dene bide direct x i güncelle.belki düzelir.yada ekran kartına çıkart yeniden tak.

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
güncel microsoft net frame work 3.0'ı yükle ;) belki ondan kaynaklanıyor sorun...

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Teknik servise gönderdim onarımı yapılıp iade edildi aslına bakarsanız onarım yapmadılar yenisini verdiler kartın bende atıl olarak durmasındansa sattım bir arkadaşa

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evet yükseltilirde neye göre yükselterceksın hangi amaçla sorduğuna bağlı

sanırım 5 yıllık bir konu maşallah :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaw Beyler Ben Pcye Format Atmadan Önce Gta da oyuna girerken nvdia nın logosu çokıyodu , sonra bi ara pcye format attım dedim gtayı yüklüyem yükledim gta açılırken hiç bir şey gözükmüyor ses var ama görüntü yok sonra oyun menüsüne giriyo yeni oyun diyourum bu sefer tam gircekken oyundan atıyor
pc ;
win8
casper yeni nesil nirvana
x64
dx11
ıntel hd grafik