Sony Xperia Neo V mi Htc One V mi?

Bu konuyu okuyanlar

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Sony Xperia Neo V mi Htc One V mi? benim için ses kalitesi ve kamera performansı önemli. tabi sağlam olması da...
HTC One v de FM RADYO var mı? bi var bi yok yazmışlar farklı farklı sitelerde.. yardımcı olursanız sevinirim.. başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim ama Samsung istemiyorum:blush:

adams1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia'nın şarj durumu maalesef çok kötü, 1 gün sürüyor en fazla.Bu konuda bilgim bu diğer htc marka telefonu kullanmadım onun için ise bi yorumum yok.

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akıllı telefonlarda şarj durumu iiçin genell durum bu sanırım.1 gün giidiyor genelde.o çok sorun değil ama özellikle seri olması önemli takılıp durmamalı

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Neo V benim telefonum, sor merak ettiklerini cevaplayayım.

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu 512 Mb Ram ile ilgili bir sorun yaşıyor musun ? bir de Radyo var mı telefonda?

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bu 512 Mb Ram ile ilgili bir sorun yaşıyor musun ? bir de Radyo var mı telefonda?

Radyo var hocam, ama kulaklıksız çalışmıyor.

Bitek Fifa12'de kasıyor bende ama, o da alan yokluğundan olabilir. 4 GB hafıza kartım var, 300-400 mb boş sadece.

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hımm güzel.sağlam bir telefon mudur ben düşürüyorum falan kasası iyimidir

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceki telefonum sony .htc in bu modeli de fiyatına göre hoşuma gitti. dezavantajı beğenmediğin bir özelliği var mı

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one v nin normal kullanımda sarjı ne kadar gidiyor?oyun oynanmadığını varsayarsak

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon uykudayken 0 güç tüketiyor. oyunlarda da ölçtüm ram kullanımı ve şarj yeme açısından kuvvetli oyun temple runda 10 dakikada yüzde 4 1 saatta yüzde 20-21 civarı güç tüketiyor. günde 2 saat konuşan 2 saat internete giren 2 saatte oyun oynayan biri çok rahat 1 günü çıkarır.daha fazla kullanım için bişey diyemicem

yani telefonda benim gibi bi kullanıcı için beğenmediğim özellik pek yok ama ben üst düzey kullanıcıyım her şeyi tek tek yapamam 3-4 oyun açıkken arkada internete girmeliyim diyosan ram yetersiz kalabilir. yoksa android 4 artı sense 4.0 gayet iyi çalışıyor

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon uykudayken 0 güç tüketiyor. oyunlarda da ölçtüm ram kullanımı ve şarj yeme açısından kuvvetli oyun temple runda 10 dakikada yüzde 4 1 saatta yüzde 20-21 civarı güç tüketiyor. günde 2 saat konuşan 2 saat internete giren 2 saatte oyun oynayan biri çok rahat 1 günü çıkarır.daha fazla kullanım için bişey diyemicem

yani telefonda benim gibi bi kullanıcı için beğenmediğim özellik pek yok ama ben üst düzey kullanıcıyım her şeyi tek tek yapamam 3-4 oyun açıkken arkada internete girmeliyim diyosan ram yetersiz kalabilir. yoksa android 4 artı sense 4.0 gayet iyi çalışıyor

çok teşekkürler yardımlarınız için

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Radyo var hocam, ama kulaklıksız çalışmıyor.

Bitek Fifa12'de kasıyor bende ama, o da alan yokluğundan olabilir. 4 GB hafıza kartım var, 300-400 mb boş sadece.

İlginç bende Fifa 12 kaymak gibi çalışıyor. Bende 8gb lik hafıza kartı var.
Senin hafıza kartının class'ı düşük olmasın,belki ondan kasma oluyordur.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İlginç bende Fifa 12 kaymak gibi çalışıyor. Bende 8gb lik hafıza kartı var.
Senin hafıza kartının class'ı düşük olmasın,belki ondan kasma oluyordur.

Usta bin tane ayar yapıyorum ki kasmasın, donmadan oynayayım. Yine de kasıyor, yine de kasıyor. Telefona taşısam mı acaba?

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Usta bin tane ayar yapıyorum ki kasmasın, donmadan oynayayım. Yine de kasıyor, yine de kasıyor. Telefona taşısam mı acaba?
Telefonun Rom hafızası düşük, Fifa 12 gibi gb lık bir oyun telin hafızasına sığmaz ki? O yüzden taşıyamazsın.
Bu arada senin android versiyonu kaç? 4.0.4 mü?

mzungu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bende de neo v beyaz var 4.04 yüklü kullanıs olsun tip görüntü olsun memnunum hatta beyaz neo v ile de bayaa beğeni almışımdır tavsiye ederim...

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet hocam, 4.0.4

update işleminden sonra sistemde bazı dosyalar performans düşmesine sebep oluyor.
yüklemeden sonra fabrika ayarlarına dön yapıp repair modda yeniden yükledinmi?Bu sayade temiz bir yükleme yapılmış oluyor. Eğer yapmadıysan tavsiye ederim. Bende baya işe yaramıştı.

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iki modelin özellikleri birbirine çok benziyor.kullanıcıları ikisinden de memnun sanırım. peki "xperia neo v" de "HTC one v" de HTML destekliyor mu? flaş desteği vaar mı

sony experia neo v,örneğin bu siteyi telefondan açınca düzgün görüntülüyor mu?

htc one v bu siteyi telefondan açınca düzgün görüntülüyor mu?

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iki modelin özellikleri birbirine çok benziyor.kullanıcıları ikisinden de memnun sanırım. peki "xperia neo v" de "HTC one v" de HTML destekliyor mu? flaş desteği vaar mı

sony experia neo v,örneğin bu siteyi telefondan açınca düzgün görüntülüyor mu?

htc one v bu siteyi telefondan açınca düzgün görüntülüyor mu?
masaüstü görünüm seçeneği açık ve kapalı ile ister mobil ister gerçek görünümde gezebiliyorsun. özetle bilgisayardan internette yapabildiğin aklına gelebilecek her şeyi yapabiliyorsun. kraloyunda oyun bile açtım, yön tuşları olmadığı için oynayamadım.(one v de tabi)

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu one v in özelliklerine baktım birçok sitede radyosu yok yazıyor sanırım yanlış bilgi.
bu telefonların kamerası 5mp .memnun musun performansından?

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Abi valla ben telefonumu çok seviyorum, ilk kez bu aletle kullandım android'i. Hiç yabancılık çektirmedi sağolsun. :D

Ses kalitesi iyi. En azından kimse bana sesin gelmiyor biraz bağır filan demedi. Karşıdan gelen ses de net.

Websiteme yazmaktan tut, youtube videolarını izlemeye kadar her şeyi yapıyorum. Şarj biraz sorun oluyor, 1 gün civarı gidiyor ama bu sorun bildiğim kadarıyla akıllı telefonların çoğunda var.

Hoşuma gitmeyen, memnun olmadığım tek şey şu tuşların üzerindeki beyaz kısım soyuldu. O çok itici gösteriyor, ama sen dikkatli kullanırsan böyle bir sorun yaşamazsın.

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi valla ben telefonumu çok seviyorum, ilk kez bu aletle kullandım android'i. Hiç yabancılık çektirmedi sağolsun. :D

Ses kalitesi iyi. En azından kimse bana sesin gelmiyor biraz bağır filan demedi. Karşıdan gelen ses de net.

Websiteme yazmaktan tut, youtube videolarını izlemeye kadar her şeyi yapıyorum. Şarj biraz sorun oluyor, 1 gün civarı gidiyor ama bu sorun bildiğim kadarıyla akıllı telefonların çoğunda var.

Hoşuma gitmeyen, memnun olmadığım tek şey şu tuşların üzerindeki beyaz kısım soyuldu. O çok itici gösteriyor, ama sen dikkatli kullanırsan böyle bir sorun yaşamazsın.

sen baya aktif kullandığın için soyulmuştur sanırım ne kadar süredir kullanıyorsun? renk olarak beyaz mı kullanıyorsun?

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hımm baya ikna oldum güzel telefonmuş.ben bluetooth kulaklıkla çoğunlukla kullanırım sanıırm.
ben beyaz düşünüyorum bimeks ve mediamarkt da 799 tl.kredi kartıma vade farku uyguluyorlar braz daha düşer mi acaba..

3 ay oldu, olmadı. Gri.
grisi piyasada yok sanırım şimdilerde.

egepdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mediamarktan aldım bugün 749a düşmüş umarım anlaşırız bu telefonla