Çin Malı Iphone'de 2. sim kartı kapalı nasıl açılır

Bu konuyu okuyanlar

oguzhan66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar çin malı ıphonem var bundan önce başka bir sorun için sizlerin bilginize baş vurmuştum şimdiyse başka konu için rahatsız ediyorum. Çift sim kartlı telefonum fakat 2. sim kart yuvası arama yapmıyor msj göndermiyor arama gelmiyor msj gelmiyor yani kullanımda değil neden çözümü nedir.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
2.sim kart bölümü kayıtlı mı onu kontrol ettir.

oguzhan66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çift hatlı telde 2 adet imei numarası vardır. Btk nın sitesinden sorgulat.
link http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php
IMEI numarası : ***************
Durumu : IMEI numarası kayıtlı.
Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
Üretici : Ericsson Mobile Comms AB
Pazar Adı : A1018s Model Bilgiler : 1100901-BV
(YENİ SORGU)
Abicim sayfada bu bilgiler geldi karşıma ne demektir aydınlatırsan beni sevinirim.
Ayrıca IMEI numaramı nasıl öğrenirim diyenleride ben bilgilendirmek isterim IMEI numaranızı Şu yolla ögrenebilirsiniz.
Telefonunuzu açın *#06# tuşlarını kodlayınız. Çıkan numara sizin IMEI numaranızdır.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
IMEI numarası : ***************
Durumu : IMEI numarası kayıtlı.
Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
Üretici : Ericsson Mobile Comms AB
Pazar Adı : A1018s Model Bilgiler : 1100901-BV
(YENİ SORGU)
Abicim sayfada bu bilgiler geldi karşıma ne demektir aydınlatırsan beni sevinirim.
Ayrıca IMEI numaramı nasıl öğrenirim diyenleride ben bilgilendirmek isterim IMEI numaranızı Şu yolla ögrenebilirsiniz.
Telefonunuzu açın *#06# tuşlarını kodlayınız. Çıkan numara sizin IMEI numaranızdır.

IMEI numaranız farklı bir imei numarası ile değiştirilmiş. Çok eski telefon anlamış imeinizde sorun olanilir.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Birde çift hatlı telde 2 adet imei numarası olması lazım. İkisini de kontrol ettin mi?

oguzhan66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde çift hatlı telde 2 adet imei numarası olması lazım. İkisini de kontrol ettin mi?
Doğrudur efendim 2' IMEI numarasınada baktım ve IMEI numarası kayıtlıdır diyor her 2 IMEI'de de .
Bugün bir telefoncuya sordum yapım maliyeti 15 tl dedi sizce veriyim mi yoksa internet yoluyla bir çözüm yolu bulabilirmiyim. ?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Doğrudur efendim 2' IMEI numarasınada baktım ve IMEI numarası kayıtlıdır diyor her 2 IMEI'de de .
Bugün bir telefoncuya sordum yapım maliyeti 15 tl dedi sizce veriyim mi yoksa internet yoluyla bir çözüm yolu bulabilirmiyim. ?

Telefoncu başka telefonun imei sinin kullanıp yapacak. Eğer programı var ise elinde seri numarası var ise sen yapabilirsin.

Not: İmei değiştirme yasal bir suçtur. Bilginiz olsun

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çin malı iPhone ile daha çok sorun yaşarsın. Aynı fiyata başka bir orijinal çift sim kartlı telefon alsaydın daha rahat ederdin bence.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
kardeş para biriktir orjinal al

tepekent42 sdkflşasdkfaslfş çok güldüm mesaj kasıyor ya :D

Reyiz Bura FeyisBok Degil

Tepekent gözlemlediğim kadarıyla heryere komik şeyler yazıyosun biraz yardımcı olmayı dene bilmiyorsan oku farkettimde galiba sen sadece mesaj sayını arttırmak için yazıyorsun :) Forumun anasayfasındaki başlıklarda bildiğin bir şey üzerine git ve sadece onla ilgilen bu benim tavsiyem istediğini yapabilirsin maderötörler birşey demedikçe :) Hı birde IMEI kodunuda herkeze vermeni tavsiye etmem telefoncuya bile verme :D tabi o kadar abartma :) Çin malı ıphone almakla hata etmissin diyemem çünkü onun ismi ıphone değil ve java işletim sistemine ait afedersin ama dandik kuntik birşey :) Keşke 2 tane 3310 alsaydın o paraya :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum iphone i5 facebook telefonda kayıtlı ama bn giremiyorum çin malı ne yapabilirim lütfn yardmcı olun ltfn acill ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:sim 2 kart kaydı başarısız diyor ne yapmalıyım.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İphone nin çift simli üretimi var mıymış

Son mesajlar