Ghost recon;future soldier oyununda tam ekran kaplamaması sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adı geçen oyunu masaüstü pc imde açtığımda menü olsun oyun içinde falan olsun görüntü monitör ekranını tam doldurmuyor,sağdan soldan alttan üstten falan siyah boşluklar var ne yaptıysam halledemedim,hd7850 de ati center de ölçeklendirme diye bi ayar var ama oda tam modda.bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar?

srenone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çözünürlükten kaynaklı oluyor genelde. olmadıysa ekran kartının ayarlarından yapılıyordu. Assassin's Creed de aynı sorunu yaşıyordum

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çözünürlükten kaynaklı oluyor genelde. olmadıysa ekran kartının ayarlarından yapılıyordu. Assassin's Creed de aynı sorunu yaşıyordum
normalde kartı ilk aldığımda pc ye takıp driverı yükledikten sonra bu sorun windows tada karşıma çıkmıştı biraz ayarları kurcadıktan sonra atinin kontrol merkezinde ölçeklendirmeyi ayarlayarak halletmiştim,bundan öncede bazı oyunlarda da bu sorun çıkmıştı onuda oyunun grafik ayarlarından halletmiştim ama bu oyunda ayarlar kısmını o kadar kurcaladım baktım bi ayar bulamadım..

srenone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bazı oyunların grafik ayarları launcher dan yapılıyo öyle bişe olabilir mi ben daha indiremedim oyunu AKK yüzünden

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bazı oyunların grafik ayarları launcher dan yapılıyo öyle bişe olabilir mi ben daha indiremedim oyunu AKK yüzünden
biliyorum senin dediğini ama bu oyunda başlangıçta bi launcher ayarı falan yok

barkin999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sizin sorununuzdan bendede mevcut bende pcyi ilk alığımda aynı sorun ile karşılaşmıştım ve cccden düzeltmiştim çözünürlük 1920 1080 ve sizin gibi bazı oyunlarda bunu görüyorum bknz Future Soldier çok zamandır halletmeye çalışıyorum ama bir türlü hal olmadı ekran kartım ati radeon hd6970 yani baya iyi bir kart yazık oluyor bu karta sorunu siz çözerseniz bana bir mail ile ulaşırsanız çok sevinirim mail :sevimbarkin@hotmail.com nereye baksam çözüm bulamadım iyi günler dilerim umarım bu sorunu çözersiniz :yes:

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Bende oyunu az evvel bitirdim oyunu ekran kartım Hd4650
Sorun acaba crck ten olabilirmi crckfix i çıkmıştı oyunun denemediyseniz deneyin derim
benim ayarlarım resimdeki gibi ve tam ekran. belki işinize yarar.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru

Bende oyunu az evvel bitirdim oyunu ekran kartım Hd4650
Sorun acaba crck ten olabilirmi crckfix i çıkmıştı oyunun denemediyseniz deneyin derim
benim ayarlarım resimdeki gibi ve tam ekran. belki işinize yarar.

Benim de kart HD 4650, oyuna girdiğimde Input Signal Out of Range hatası alıyorum, çözünürlüğü 1920x1080 60 Hz yap diyor ama zaten öyle ve oyun gelmiyor bir türlü, sadece ses var o kadar. Sorun nedir anlayamadım hala?