Galaxy s3 sarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mert190723

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaşlar telefonu alalı 20 gün oldu ve yaşadıgım sorunu anlatmak istiyorum. ben gün içerisinde hep mesajlaşan biriyim internet,oyun,müzik hiçbirini kullanmıyorum sadece mesajla akşama sarjım bitiyor yarım saatte %5 lik sarj dilimi gidiyor. Telefonu aldıgım ilk günden beri bu böyle bide telefonu sarj ederken %98 e geliyor ve sarj full diyor

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sarjin oyle gitmesi normal sanirim bende 99 da full diyo gun icinde muzik dinlememe foto cekmeme oyun oynamama ragmen 1.5 gun dayaniyo

WhiteNegro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet telefonun amacı multimedya, ve de kullanmayı bildikten sonra gerçekten uzun gidiyor şarjı, her şeyi yapmama ramen.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
bataryayı değiştir... ilk şarjı kullanmadan kapalı yap... batarya kullanım ( ilk şarj talimatına uy... ) oku uygula...

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben ilk şarzı yaparken dahi telefonu kullandım daha tam dolmadan şarjdan çıkardım şarj olurken defalarca prizler arasında geçiş yaptım bazen bilgisayardan usb ile şarj ettim şu anda 3 haftaya yakın oldu gayet rahat yetiyor şarjı inşallah ilk şarjda dikkatli davranmadığım için çabuk bitmez bataryanın ömrü

sefakopan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gayet normal 3g yi falan kapa modil şebeke yi falan sen interneti kullanmıyorum diyorsun ama facebook ta biri bişey yazdığı anda sana bildirim geliyor telefona mobil ağyı kapa 3g yi daha uzun süre gider

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
3g, wifi, gps gibi bataryayı sömüren modülleri kapatmalısın. faydalı olacaktır mutlaka

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de bütün modüller kapalı. bugün sabah 8'de yüzde yüz olarak şarjdan aldım. şu anda %50'de ve bugün sadece 5 dakika wifi açtım. 5 dakika mobil verisi açtım. bi 5 dakika da müzik dinledim herhalde. bir de mesajlaştım telefondan. ha bir de sanırım 15 dakika falan da oyun oynamışımdır ve şu an telefonum şarjı tam %50'de. bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi var ise çok sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkeze Kolay Gelsın Ben Telefonu 2 Gun Once Aldım Aslında benımde Farklı Sorunlarım Yok TElefon Çok Hızlı Şarj Tuketiyo ve vifi gps falan hepsi kapalı 1 tek 3gye nasıl kapmam yada açmam gerektıını bılmıorum onun kapalı yada açık olduğundan emın değılım ama ciddi bir şarj tuketiyo bunu nasıl engellerim?

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

Yazilimsal sorun veya pilin kapasite miktarinin eksilmesi ki bu da yari donanimsal probleme karsilik gelir, iyon pillerde yanlis kullanim veya sarj sorunlarindan kaynaklanabilir, problemin kaynagini anlamak icin yeni bir orjinal rom veya xda da bulunan custom romlardan birisini yukle, buyuk ihtimalle pilin kapasite miktarinda eksilme var, her pilin sonu olumdur nihayetinde, dogru kullanim ile bu sorunu bir sureligine ekarte edebiliriz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
heralde herkesin derdi ayni bend galaxy s3 kullaniciyim mubarek telefon sarji su gibi gidiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasim bendede s3 var aksam 12 de sarj tamamen sarz olmus yani %100 olmus cikardim sabah sekizde sarzima bir baktim %3 olmus abi nasil olacak bu is ne yapa bilirim lutfen yardimci olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 umun sajı %5 ten yukarı cıkmıyor ne yapmalıyım yardımcı olabılırsenız sevinirim arkadaslar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki %3ten yukarı çıkmıyor acil yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde galaxy s3 üm var ama sarjı çok hızlı tükeniyo ama yinede bataryayı değiştirdimmi çok i ayrıca telefonum çin malı ama hiç çin malı gibi değil internete gryo oyun idriyo video izleyebiliorum internetten galaxs s3 e parası olmayan arkadaşlara öneririm sadece 400 lira biraz fazla olabilir ama bire bir gibi ghç bolzulmadı sarj olayıda hallettimmi tmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkdaşlar bende Galaxy s3 mini var wifiyi açtım mı şarj 2 -2 iniyor en fazla 10 dk da bitiyor ben interneti çok kulanan biriyim ne yapmam gerek

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende de aynı sorun vardı telefonu garantiye yolladım 10 gün sonra gelecek bakalım neticeyi buraya yazarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk telefon aldığınızda ilk 10 saat şarj da kalması lazım yoksa batarya kfayı yer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar
bende şarj söketi bozuk takıyom %100 diyo çekiyorum % 30 oluyo neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yaa bende de aynı şey olyo şarja takyom şarj ful dolu dio çıkarıom 5 dk tlfna baktığım an şarj yüzde 45 oluyorrr bu nsl bişey yaa yeter artik cevap yazin yoksa çıldırcammmm var yaa !!!!!!!!! :(

A

Ayhannn

SDN Okuru
Slm samsung galaxy s3Mini telefon var sarji %100 doluyo bataryayi cikarip takiyorum 92 gosteriyor sarja takiyom %94 gecmiyo sarj oluyo diyor ama 94 den fazla doldurmuyo format atim yeni sifir pil aldim gene ayni %100 olmuyo olsada telin pilini cikarip takiyorum yüzde 92 surekli neden oldigunu bilen varsa soleyebilirmi acaba