Bilgisayarım geç açılıyor ?!

Bu konuyu okuyanlar

byarslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cümleten selamın aleyküm .
Arkadaşlar benim 2011 çıkışlı , intel core i3 işlemcili HP Pavilion dv6 model laptopum var bilgisayarımı alalı yaklaşık olarak altı - yedi ay oldu bilgisayarımı aldığım ilk aylar yaklasık olarak 20 - 30 saniye içerisinde açılırken şimdi bir dakika içerisinde açılıyor . Sizden bir kaç konu hakkında yardım almak istiyorum . :
- Bilgisayarım neden geç açılıyor olabilir ?!
- Tekrar hızlı açılmasını nasıl sağlıyabilirim ?!
konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilirmi ?! tesekkürederim .

BGAREPAİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Notebooktaki yedeklerinizi alın ve recovery manager yapabilirsiniz hplerde f11 tuşu diye biliyorum

byarslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=272453]BGAREPAİR[/MENTION] teşekkürederim şimdi deniyicem bir zararı olmaz değilmi ?!

vbektas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana profosyonel cozum lazim yani ben :D yeniden kurulum yapmayi deneyebilirsin

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle arkadaşların dediği gibi yedeklerini mutlaka alman faydalı olacaktır
bu programı yükle: http://download.cnet.com/CCleaner/3000-18512_4-10315544.html?tag=main;pop
windows ve uygulamalar kısımnda boş alanı temizle haricinde herşeyi işaretle çalıştır temizle (kayıtlı şifreler v.s gider)
Kayıt defterine geç sorunlar için tara ve sonra çöz de
antivirüs programını güncelle tam tarama yaptır
Disk birleştiriciyi çalıştır
Bunlar çözüm olmazsa çak formatı gitsin
cümleten selamın aleyküm .
Arkadaşlar benim 2011 çıkışlı , intel core i3 işlemcili HP Pavilion dv6 model laptopum var bilgisayarımı alalı yaklaşık olarak altı - yedi ay oldu bilgisayarımı aldığım ilk aylar yaklasık olarak 20 - 30 saniye içerisinde açılırken şimdi bir dakika içerisinde açılıyor . Sizden bir kaç konu hakkında yardım almak istiyorum . :
- Bilgisayarım neden geç açılıyor olabilir ?!
- Tekrar hızlı açılmasını nasıl sağlıyabilirim ?!
konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilirmi ?! tesekkürederim .

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çalıştıra msconfig yaz başlangıç programlarından lüzümsuz olanları kapat önyüklemeye gel gelişmiş seçenekler de işlemci sayısını maxsimuma getir senin işlemci modeline göre dört yada iki dir

byarslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@vbektas iyi güzel diyorsun =) ama daha iyisi garantiye yollayayım hem bakım yapsınlar hemde tekrar kursunlar =) @onr2000 tesekkürederim . @elyn_noyt tesekkürederim .

Son mesajlar