Samsung Galaxy Nexus Ekranı Çatladı

Bu konuyu okuyanlar

grcngnc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Geçmiş olsun. Samsung customer servicelerde yaptırabilirsiniz

serkan092

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=217674]by*cambaz[/MENTION] resimleri ekledim

serkan092

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aniden elimden düştü betona :) insalık hali işte tam da geçen hafta diyodum kılıf alıyım ne olur ne olmaz alamadım bir türlü keşke alsaydım :) valla iyi böle bi yedek parçası bulunan bi tamirci bulursam yaptırıcam eğer bilen varsa bilgilerini saklamasınlar lütfen :)

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Nexus serisinde gorilla glass olmadığı için düşürmemeye dikkat etmek gerek. Gorilla Glass olmaması ise kavisli ekran yapısı olmasından.

Samsun yetkili servislerinde ücreti karşılığı yaptırabilirsin. Ama tabi 200 250 gibi bir rakam çıkmasıda muhtemel. Dışardan tamir yapanlara çok yaptırmamanı tavsiye ederim. iyice beter edebiliyorlar.

Geçmiş olsun.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Benim telefonun ekranı aynı şekilde kırıldı. Serkan ayptırdın mı telefonu yaptırdıysan nereye ve kaça?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bir arkadaşımın kırıldı daha dün galaxy nexus için samsung yetkili servisi başarı elektroniğe telefon açtık sorduk beraber 479 TL fiyat söyledir.resmen servet ya.yere düşürmeden yada yere çakmadan önce 5 kere düşünmek gerekiyor :))))

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en az 350 tl gibi bir rakam tutar bunun ekranını yaptırmak için. hatta daha bile fazla tutar. çünkü ekranın pert olmuş dostum. bende eskiden 5800 vardı. onunda ekranı aynı bu şekil olmuştu ve o dandik telefonu 135 tl vermiştim yaptırmak için :)

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
aniden elimden düştü betona :) insalık hali işte tam da geçen hafta diyodum kılıf alıyım ne olur ne olmaz alamadım bir türlü keşke alsaydım :) valla iyi böle bi yedek parçası bulunan bi tamirci bulursam yaptırıcam eğer bilen varsa bilgilerini saklamasınlar lütfen :)

gecmis olsun, en iyisi samsung call centeri ara ve yonlendirmelerini iste, arkadasin dedigi gibi e baydan al dicem ama kime guvenip de telefonu vereceksin,daha da beter ederler olmuyor diye geri verirler.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
benim bir arkadaşımın kırıldı daha dün galaxy nexus için samsung yetkili servisi başarı elektroniğe telefon açtık sorduk beraber 479 TL fiyat söyledir.resmen servet ya.yere düşürmeden yada yere çakmadan önce 5 kere düşünmek gerekiyor :))))

hoppala o paraya yeni tel alınır yaw

geçmiş olsun birader

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu telefonun dokunmatik ile ekran ayrı deyilmi iphone gibi dıştaki dokunmatik okadar para olmasa gerek

serkan092

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu yaptırdım 470 tl ye aldım ekranı perpada bir teknik servise yaptırdım güzel de taktılar onda sıkıntı yokda ekran problemli çıktı eskisi gibi değil ekran canlılığı renk tonları felan hep kayboldu :) erkanın iç kısmında felan samsung logosu felan vardı demekki yan sanayiymiş böyle şeylere inanmayın ben inandım siz inanmayın :) daha da böle birşeye kalkışmam

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar telefonu yaptırdım 470 tl ye aldım ekranı perpada bir teknik servise yaptırdım güzel de taktılar onda sıkıntı yokda ekran problemli çıktı eskisi gibi değil ekran canlılığı renk tonları felan hep kayboldu :) erkanın iç kısmında felan samsung logosu felan vardı demekki yan sanayiymiş böyle şeylere inanmayın ben inandım siz inanmayın :) daha da böle birşeye kalkışmam
470 tl ye harbiden kazık yemişsin üzüldüm doğrusu geçmiş olsun:S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumda nexus ve aynı şekilde benim telefonumun da ekranı kırıldı. samsung yetkili bayine gittim 400 tl fiyat verdiler. resmen yeni telefon parası...

suatselcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer ekranı kırık nexus varsa alabilirim... benim nexus 4 ün de anakartında arıza var. eğer kırık telefonunu değerlendirmek isteyen olursa ben de telefonumu faal hale getirmek istiyorum. satmak isteyen arkadaşlar bana [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirler. saygılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede nexus var ekran gitti diğer parçaları tümü var sağlamdır ekran nasıl bulailirim ikinci en çıkma