Hesabın geçici olarak kilitlendi Facebook sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Facebook hesabım 2 gün önce hiçbirşey yokken birden bu uyarıyı alıyorum giriş yapınca.Bi küfür yada hakaret içerikli bi mesaj yada başka birşey, bir yabancı ekleme yapma yani olumsuz birşey yapmadım.Sorun nedir ve nasıl çözebilirim?Nette biraz araştırma yaptım 1 hafta bekledikten sonra açılır felan yazıyodu.Ne yapmam gerekiyor?

[h=2]Hesabın geçici olarak kilitlendi[/h]

Unfortunately, your computer may be infected with a virus.
Don't worry. We'll help you find and remove any infected files right away.

[h=2]Nasıl etkilenmiş olabilirsin[/h]

Often, users who are infected with malware are tricked into running a malicious program, which infects their machine with malware. Remember, you should never run programs from sources that you don't trust.

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
"Büyük ihtimalle, bilgisayarın bir virüs tarafından enfekte olmuş olabilir. Endişelenme. Biz sana enfekte olan dosyayı bulup kaldırmana yardımcı olacağız."

"Sık sık, enfekte olan kişiler, kötü niyetli programlar tarafından kandırılıp kötü niyetli programları çalıştırırlar. Unutma, güvenmediğin hiç bir şeyi açmamalısın."

Falan filan demiş işte.. :) Yazdığın adresin doğru olduğundan eminsen. Tahminim birkaç gün içerisinde açılır.

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Windows 8 kurmuştum, üzerinde yüklü olan Microsoft Security Essentials yüklü idi sadece, sanırım bi virüsten oldu ama hesabı geri almayı başardım :)

nofearbrave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tarık kardeş aynı gün aynı sorun bende de çıktı sen nasıl hallettin yardımcı olda bende halledm deli oldum vala ya

erenkaraca05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bir kaç kişi gibi bendede aynı gün aynı sorun çıktı çözümünü söylersen makbule geçer şimdiden teşekkürler

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende windows 8 üzerinde oldu bu sorun, tarayıcı kısmında kilitlendi yazısından sonraki aşamalarda güvenlik sorunu indir kur tarat diye bir şey çıktı ona tıkladım otobatik face açıldı, sonra şifremi değiştirip tekrar hesabıma sahip oldum arkadaşlar.Ayrıca facebooka mail atmıştım.

ferdaöz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu sorunuma cevap bulamadım.ingilizce yazılmış anlamadım. hesabım nasıl kilitlenir açabilmek için ne yapmalıyım...

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ben bu sorunuma cevap bulamadım.ingilizce yazılmış anlamadım. hesabım nasıl kilitlenir açabilmek için ne yapmalıyım...
halaoğlu virüslü yerlere girmişsin diyor ama biz olayı çözecez diyor.çözülür bir kaç güne galiba sıkma canını

göğrenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu konu gözüme çarptı ve şunu söylemek istedim.Bu olay 2yıl önce benim de başıma geldi bunun nedeni kişilerin paylaştıkları video olsun site olsun bunun gibi gönderimler sitelere tıkladığınızda sitedeki virüs bilgisayara bulaşır.

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
benimde başıma geliyo çooğu zaman ama benim ki tanımadığım kişilere arkadaşlık gönderdiğim için genellikle oluyo :D:D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
kardeş benim face gitti ya chromeden girince kilitlendi fiLan diyoo neden ya çok sewiyorum facemi bilgi verirseniz iyi olur walla

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
benim facebook [h=2]Hesabın geçici olarak kilitlendi. diyor ve güvenlik kodu telefonu gelmiyor napam lazım yardım edermisiniz[/h]

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Ben kural ihlali yapmişim ama benimde facebook hesabin geçiçi olarak kitlendi diyo güvenlik kodu istiyo giriyorum telefon numarasi istiyo sonra onuda giriyorum telefonuma kod gelmiyor yardim ederseniz sevinirim

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
ben kural ihlali yapmişim ama benimde facebook hesabin geçiçi olarak kitlendi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar 2 gün önce facebook adresimi bir çok kere yanlış sifreyle girilmeye çalısıldıgı için facebook adresim kitlenmiş şimdi güvenlik için nufus cüzzanımın resmı yuklettırdıler ama cevab vermiyor site ne yapmam gerekiyor bilen varmı acaba??

:confused1: