Samsung Galaxy Ace S5830i Sorunu.

Bu konuyu okuyanlar

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Benim Samsung Galaxy Ace s5830i telefonum var...Telefonda rom manager yüklüydü rootlamıştım..Sonra Rom managerden İcs 4.0.3 indirdim ve Recovery Modda açıp kurdum..Sonra Telefon açılınca Google Play ''Sunucu Hatası'' veriyor ve açılmıyor ve Google Maps'de ''Kapanmaya zorla'' hatasını veriyor ve bazı uygulamalarda böyle galiba hata yaptım acaba geri nasıl düzeltebilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s5830i telefonum var geçenlerde başka bi siteden root aldım ve yaptım bi hafta kullandıktan sonra wi-fi çalışmamaya başladı wi-fi buluyor bağlandı diyor ama internette gezinemiyorum unroot yaptım tekrar ama düzelmedi kaç defa fabrika ayarlarına döndüm ama hala değişme olmadı. yardımcı olursanız çok sevinirim yazılımsal sorunsa başka yazılım yüklediğimizde düzelir mi eğer düzelirse onunda linkini verirseniz çok sevinirim. aslında 4,1 jelly bean yüklemek istiyorum ama onda da kamera çalışmıyor diyorlar onunda final sürümü hakkında bilgilendirme yaparsanız çok sevnirim

burakbrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s5830i telefonum var geçenlerde başka bi siteden root aldım ve yaptım bi hafta kullandıktan sonra wi-fi çalışmamaya başladı wi-fi buluyor bağlandı diyor ama internette gezinemiyorum unroot yaptım tekrar ama düzelmedi kaç defa fabrika ayarlarına döndüm ama hala değişme olmadı. yardımcı olursanız çok sevinirim yazılımsal sorunsa başka yazılım yüklediğimizde düzelir mi eğer düzelirse onunda linkini verirseniz çok sevinirim. aslında 4,1 jelly bean yüklemek istiyorum ama onda da kamera çalışmıyor diyorlar onunda final sürümü hakkında bilgilendirme yaparsanız çok sevnirim
yazıyı üye olmadan yazmıştım [email protected] a mail atabilirsinz yardımcı olursanız çok memnun kalırım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung galaxy ace gt-s5830i play store girmiyor hatası veriyor wifi açık internette var ama girmiyo telefona reset attım google hesabıma girdim ama sunucu bağlantısı yok diyor wifi de açık bu konuda yardım edemisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim samsung galaxy ace GT-S5830i telefonum var wifi ye bağlanamıyorum wifiyi açıyorum taranıyor diyo hiç bir ağ çıkmıyor ağ ekle kısmından denedim olmadı ne yapabilirim?:mellow::sleep:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum Samsung GALAXY Ace GT-S5830i telefon durup dururken kapandı ve tekrar açmaya çalıştığımda habire kendini açıp açıp kapatıyordu hiç pin kodu , ana ekran felan çıkmıyordu tam pin kodu gösterecekken yeniden başlıyordu format attım olmadı nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin

allstar28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEYLER SORUNU COZDUM 1 HAFTA UGRAS VERDIM AMA DEYDI BANA Mert Yıldız | Facebook FACEDEN VEYA [email protected] dan ulasabilirsiniz YILDIZ İLETİŞİM CEP TELEFONU HASTANESİ GİRESUN MERKEZ GIRESUNDA BULANA GELEBILIR FARKLI SEHIRLERDE OLAN ISE KENDI YAPTIGIM YAZILIM DOSYASINI ATARILIR FIYAT 30 TL %100 COZUM