Samsung Galaxy Ace S5830i mi yoksa Sony Ericsson Xperia Mini mi?

Bu konuyu okuyanlar

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0

S5830i hakkında biraz araştırma yaptım, hakkında birçok olumsuz yorum mevcut. "i" ibaresinin pek bir farkı olmadığını söyleyen de var, telefonun sorunlu olduğunu söyleyen de var. Karar veremedim..

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
S5830i hakkında biraz araştırma yaptım, hakkında birçok olumsuz yorum mevcut. "i" ibaresinin pek bir farkı olmadığını söyleyen de var, telefonun sorunlu olduğunu söyleyen de var. Karar veremedim..
Aslında kamerası ve ekranı hariç Ace ile aynı özelliklerde Gio var.Bende Gio alacağım.Onada bir bak istersen.

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Ace s5830i'ye daha sıcak bakıyorum. Gerçi sorunlu falan diyorlar ama her ürün ile ilgili bir olumsuz yorum olacak elbet. :)

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Ace s5830i'ye daha sıcak bakıyorum. Gerçi sorunlu falan diyorlar ama her ürün ile ilgili bir olumsuz yorum olacak elbet. :)
Ace ye bir oyda benden. Eleştirilerin büyük çoğunluğu 550 TL olan cihazı 1.500 TL olan cihazla kıyaslamalardan kaynaklanıyor. Fiyat & Performans ürünüdür kendisi.

emmrecan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir S5830i kullanıcısı olarak söyleyebilirimki, eğer oyun oynuyorsan, 3d desteği filan istiyosan 5830i alma. 5830i bence hiç alma çünkü tamamen kandırmaca yapmış samsung, 5830 gerek 3d gerek performans açısından süperken oyunların çoğunu açmıyor 5830i bide 832mhz yapmışlar çok etkisi varmış gibi onla övünüyorlar. Ayrıca günde 2-3 kere SD kart bozuk hatası alırsın, sonra saatte bir göstermeye başlar. Bu sorunu da var, bazı şanslı kişilerde SD kart değiştirince düzeliyormuş, bende yeni kart aldım bakalım. Onun dışında güzel telefon. Çok oyunla aram yok ama galaxy W yi gördüm bir az önce o da çok güzelmiş. Gerçi fiyat farkı var bya

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Gidip sakın s5830i alma, 3d oyunlarda çok hüsrana uğrarsın, hiç oynamıyacam diyen bir insan bile, en azından bir tane 3d oyun indirip denemiştir onu bile açamazsın, ben gioyu 883 mhzde kaç gün kullandım tık yok telefonda :D gioda oynadığım oyunları yazsam buraya sığmaz, 5830i alan arkadaşım var, bende açan oyunları bir türlü açamadık onda, aldığına bin pişman oldu,

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Gidip sakın s5830i alma, 3d oyunlarda çok hüsrana uğrarsın, hiç oynamıyacam diyen bir insan bile, en azından bir tane 3d oyun indirip denemiştir onu bile açamazsın, ben gioyu 883 mhzde kaç gün kullandım tık yok telefonda :D gioda oynadığım oyunları yazsam buraya sığmaz, 5830i alan arkadaşım var, bende açan oyunları bir türlü açamadık onda, aldığına bin pişman oldu,
Ace den iyice soğumaya başladım :)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
experia mini pro al, mükemmel bir telefondur, 1ghz işlemci 512 ram, adreno205 ile bütün oyunları rahatlıkla oynayabilirsi, 5mp kamera ile hd video çekersin, sanırsam 600 650 civarı bir fiyatta idi , ekranı 3 inç ve full qwert klavye var.

tata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu iki telefon arasında kararsız kaldım. Şu an için ACE almaya daha yakınım fakat Sony Xperia Mini'nin Sar değeri yüksek olmasaydı, Sony'i alma ihtimalim daha yüksek olacaktı.
Şu an satın alma sürecim halen devam etmekte. Eğer bu iki telefonu incelemiş arkadaşlarımız yorumda bulunabilirlerse, çok sevinirim.

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bende bu iki telefon arasında kararsız kaldım. Şu an için ACE almaya daha yakınım fakat Sony Xperia Mini'nin Sar değeri yüksek olmasaydı, Sony'i alma ihtimalim daha yüksek olacaktı.
Şu an satın alma sürecim halen devam etmekte. Eğer bu iki telefonu incelemiş arkadaşlarımız yorumda bulunabilirlerse, çok sevinirim.
mini yada mini proyu alınız

tata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevabınız için teşekkür ederim. 4-5 gün önce Mini Pro'yu satın aldım ve inanılmaz hoş bir telefon. Duruşu ve kalitesiyle bir çok arkadaşımın dikkatini çekti, herkes telefonunun markasını sorup fiyatını da işitince; iyi anlamda şaşırdılar :) Diğer forumlarda şarjının 1 gün gittiğini söylüyorlardı fakat, sadece telefon özelliğini kullanırsam (wifi- 3g vb. programlar kapalı iken ) şarjı 2.5 gün kadar gitti. Kısacası oldukca iddalı olan bu telefon verdiğim tüm parayı hak ediyor. Alacak arkadaşlara öneririm..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ace kullanıcısı olara pek tavsıye etmiyorum çünkü ugulamalar da yavaş bir telefon oyun oynarken ve ya video izlerken çok donma oluyor ilk aldığınızda 1 2 ay internette video açmıyor batarya kullanımı zayıf bi telefon 10 saat şarj ediyorum en fazla 7 saat dayanıyor oyun ve uynulamarı kullandığım da ise 3 4 saat dayanıyor eğer oyun ve ugulama kullanmıyorsanız güzel telefon dokunmatik başarılı kamera sı bi nevim daha başarılı olabilirdi eğer oyun ve uygulamalarla aranız iyi değilse başarılı bi telefon ama ace 550 tl veripte uygulama veya oyun oynamıyacak kişi sanmıyorum tavsiye etimiyorum kullanıcı olarak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben daha 3 gün önce samsung galaxy ace aldım açıkçası çok güzel çok memnunum bence al kaçırma tüm oyunlarıda açıyor

eminn93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 1 ay kadar önce galaxy ace5830i aldım inanılmaz memnunum kasma sorunu yok tüm oyunları çalıştırıyor 3g yi kapalı tutuğumda şarjı 2 gün gidiyor almanızı tavsiye ederim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy ace aldım 1 ay oldu yaklaşık alalı bence çok güzel bir telefon ayrıca oyunlarıda açıyor kamerasıda güzel kasma filan yok bence samsung galxy ace al derim:drool::drool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 2 ay önce galaxy ace aldım oyunlarda gayet iyi ve 550 tl verip oyun oynayarak telefonu bozacaksan hiç alma 550 tl verip oyun oynama vedokunmatiği harika çak karizmatik sony ericsson xperia mini 3 inç ekran hd oyun oynasan neye ekranın içine girip oyun oynucan benim oyum ACE ye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim arkadasımda var afedersiniz hayvanca kullanır telefonu gayet çok memnun oyun açmıyor hikayesı yalan en kral oyunları oynuyor internet hızı iyi yani parasını hakettiren telefon hiç kirletmeye çalısmayın